اکنون در PS5 به YouTube TV دسترسی دارید


طرفدار خدمات سنتی کابل نیستید؟ اگر دستگاه سازگار دارید YouTube TV یک گزینه عالی است. اضافه شدن و تغییر جدید سونی به خط PlayStation پشتیبانی از آن را اضافه کرد.

YouTube TV یک فروشگاه را ترک می کند تا به فروشگاه دیگر برسد

شش ماه پس از ورود کنسول به قفسه های فروشگاه (همانطور که پلیس آندروید برای اولین بار متوجه شد) ، PlayStation 5 اکنون به YouTube TV دسترسی دارد.

اگرچه سرانجام رسیدن مدتی طول کشید ، سرویس پخش جریانی برنامه PS5 خود را به موقع راه اندازی کرد تا بینندگان متاثر از حذف YouTube TV از فروشگاه کانال Roku را تحت تأثیر قرار دهد.

در حقیقت ، تأخیر با توجه به اینکه قبلاً خیلی بیشتر منتظر مانده بودیم چندان بد نیست. YouTube TV دو ماه پس از عرضه در Xbox One در ژانویه 2020 وارد PS4 شد.

مرتبط: YouTube TV در مقابل Hulu + Live TV: کدام یک بهتر است؟

PS5 به PS4 ، Xbox Series X / S ، Apple TV (نسل 4) و بسیاری از دستگاه های دیگر در لیست دستگاه های پشتیبانی شده توسط YouTube TV پیوست. می توانید لیست کامل Google را در مرکز راهنمایی YouTube TV بررسی کنید.

YouTube TV را از فروشگاه PlayStation بارگیری کنید

برای پخش جریانی از برنامه YouTube TV به PS5 یا دستگاه دیگر ، باید مشترک این سرویس شوید. اشتراک YouTube TV با 64.99 دلار در ماه شروع می شود و به سه جریان همزمان و شش حساب خانگی اجازه می دهد.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *