دیوید پس از دندانپزشک آخرین الگوی رفتاری بود که NFT شد


در حالی که برخی از الگوهای رفتاری رفت و آمد می کنند ، برخی دیگر در تاریخ اینترنت باقی می مانند. یکی از آنها دیوید پس از دندانپزشکی است ، ویدئویی در سال 2008 از کودک هفت ساله ای که واقعیت خود را پس از مراجعه به دندانپزشک تحت بیهوشی زیر سوال می برد.

دیوید اکنون 20 ساله است و در رشته علوم کامپیوتر تحصیل می کند و این فیلم اصلی را با نام NFT به حراج گذاشته است.

می توانید دیوید را بعد از دندانپزشک بخرید

https://www.youtube.com/watch؟v=txqiwrbYGrs

ممکن است فکر کنید می توانید David After Dentist را به صورت رایگان در YouTube تماشا کنید. و حق با شماست بیش از 140 میلیون نفر آن را تماشا کرده اند.

اما آیا واقعاً چیزی را دیده اید که مانند NFT نداشته باشید؟ می توانید “NFT دارای گواهی 1/1” را درخواست کنید [الذي] توسط دیوید و خانواده اش در بنیاد ویرایش و حراج نشده است.

این فیلم با فرمت MP4 با وضوح 640 6 640 پیکسل در دسترس است.

NFT مخفف Fixed Token است و یک دارایی دیجیتال در بلاکچین است. قابل معامله است اما بی نظیر است و قابل تقسیم نیست.

مرتبط: اگر NFT بخرید واقعاً چه چیزی متعلق به شماست؟

در زمان نوشتن مقاله ، این پیشنهاد 3 ETH است که تقریباً 10،600 دلار است. این 500000 دلار نیست که دختر Disaster با فروش میم خود به دست آورد.

حراج 24 ساعت طول می کشد ، اگرچه می توان آن را برای مناقصه دیررس تمدید کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=U7jgSXT0b-A

در ویدئویی که از راه اندازی آن خبر داد ، دیوید گفت این اولین “حراجی” است که ما را نگران کرده است که می توانیم با اشتیاق بیشتر به دنبال موارد بیشتر باشیم. آیا ممکن است با الون ماسک ، پادشاه آهنگ های Techno NFT همکاری کنید؟ یا شاید بازسازی در عصر مدرن؟ فرصت های کسب درآمد بی پایان است.

چرا دیوید دنبال دندانپزشک NFT است؟

پدر دیوید دیور در مصاحبه ای با The Verge گفت که پاسخ NFT بیشتر مثبت است زیرا مردم می خواهند ببینند که سازندگان محتوای اصلی پاداش می گیرند. خوشحالم که او توانست کنترل ویدیوی خود را کنترل کند.

او گفت:

این همان ابتدای سال 2009 است. NFT ها مانند غرب وحشی هستند ، مثل اینکه در گذشته بوده اند ، وقتی که ما به سرعت در حال گسترش بودیم و رسانه های اجتماعی در ابتدای راه بودند.

در مصاحبه ای با Insider در سال 2010 ، DeVore گفت که خانواده در نتیجه این ویدئو نزدیک به 150،000 دلار جمع کرده است. بیشتر آنها از YouTube تهیه می شوند ، در حالی که حدود 50،000 دلار از طریق مجوزها و کالاها تأمین می شود.

اگرچه به نظر نمی رسد NFT در حال حاضر چیزهای زیادی به این موضوع اضافه کند ، اما هنوز زمان برای جمع آوری وجود دارد. این س ofال که آیا این استفاده خوبی از پول کسی است ، همچنان یک مسئله جداگانه است.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *