Deezer اکنون مستقیماً با بلندگوهای Apple HomePod کار می کند


اکنون می توانید از Siri در HomePod یا HomePod mini برای پخش مستقیم موسیقی از Deezer بدون نیاز به استفاده از AirPlay در دستگاه Apple دیگر استفاده کنید.

Deezer در حال حاضر در HomePod با Siri ادغام شده است

قبل از استفاده از این ویژگی ، شما باید یک مشترک Deezer با حقوق باشید. پس از اتصال حساب Deezer خود به بلندگوی هوشمند اپل در برنامه Deezer برای iPhone ، می توانید درخواست های موسیقی Deezer را مستقیماً به Siri در HomePod صادر کنید.

طبق یک پست وبلاگ Deezer ، این ادغام مالکان HomePod را از استفاده از ویژگی AirPlay اپل برای مسیریابی بی سیم صدا از برنامه Deezer به بلندگوهای هوشمندشان آزاد می کند.

مشترکان پرداخت کننده می توانند به Siri در HomePod یا HomePod mini بگویند که آهنگ ها ، هنرمندان ، آلبوم ها ، موارد دلخواه یا لیست پخش خاصی را از کتابخانه 73 میلیون آهنگ Deezer پخش کند. به عنوان یک پاداش ، می توانید از دستورات صوتی Siri برای دوست داشتن ، دوست نداشتن ، تکرار و زدن استفاده کنید.

این برای مشترکین Deezer Premium ، HiHi ، Family و Student در دسترس است.

طبق گفته این شرکت ، Deezer در HomePod در حال حاضر از پادکست ، کتاب صوتی یا رادیو زنده پشتیبانی نمی کند ، اگرچه پشتیبانی از این نوع محتوا باید در برخی از مراحل اجرا شود.

Deezer Hi-Fi در HomePod نیز کار می کند!

خبر خوب در اینجا متوقف نمی شود – دسته Hi-Fi Deezer برای صدای بدون افت می تواند از بلندگوهای هوشمند اپل برای گوش دادن به موسیقی با کیفیت بالا Deezer استفاده کند.

اگرچه این ممکن است برای دارندگان HomePod mini 99 دلاری اهمیتی نداشته باشد ، طرفداران HomePod با اندازه کامل دیگر که دیگر متوقف شده اند ، باید تفاوت را به دلیل بلندگوی ساب ووفر و هفت بلندگو ، به ویژه با دو HomePod به عنوان یک جفت استریو ، مشاهده کنند. .

استفاده از Siri در HomePod برای برنامه های موسیقی Deezer در ایالات متحده ، کانادا ، انگلستان ، آلمان ، فرانسه ، اسپانیا ، مکزیک ، ژاپن و استرالیا کار می کند. غیر از Deezer ، Pandora در حال حاضر یکی دیگر از سرویس های موسیقی شخص ثالث است که مستقیماً با Siri در HomePod کار می کند.

نحوه پخش موسیقی با Deezer در HomePod

برای درخواست های موسیقی Deezer فقط از دستورات صوتی استاندارد Siri استفاده کنید. به عنوان مثال ، “Hey Siri، play My Flow on Deezer” ترکیبی از آهنگ هایی را که قبلاً در Deezer گوش داده اید پخش می کند و بر اساس پسندیدن های قبلی خود قطعاتی را توصیه می کنید.

حتی لازم نیست “Deezer” را در پایان سeryال اضافه کنید ، زیرا iOS 14.5 به شما امکان می دهد به جای Apple Music ، یک ارائه دهنده خارجی را به عنوان منبع موسیقی پیش فرض انتخاب کنید. برای کوتاه نگه داشتن همه چیز ، با Siri در iPhone تماس بگیرید و از دستیار بخواهید یک هنرمند ، آهنگ یا آلبوم خاص را پخش کند (برنامه Deezer باید در iPhone شما نصب شود).

مرتبط: ویژگی های جدید Apple Music برای آزمایش در سال 2021

با این کار یک پنجره بازشو ظاهر می شود که از شما می خواهد انتخاب کنید کدام برنامه پشتیبانی شده را به عنوان منبع موسیقی خود استفاده کنید. هنگامی که Deezer را به عنوان برنامه موسیقی مورد علاقه خود انتخاب کردید ، از این پس Siri کلیه درخواست های موسیقی را از طریق Deezer پردازش می کند ، حتی در HomePod.

در غیر این صورت ، برنامه Home را در iPhone یا iPad باز کنید ، سپس روی نماد Home در گوشه بالا سمت چپ ضربه بزنید و گزینه ای به نام “Settings” یا “Home Settings” را انتخاب کنید. از آنجا عکس نمایه و نام خود را در زیر عنوان “افراد” انتخاب کنید.

در آخر ، گزینه “سرویس پیش فرض” را در زیر “رسانه” انتخاب کرده و سرویس پخش جریانی پشتیبانی شده را انتخاب کنید تا به عنوان منبع پیش فرض درخواست های موسیقی استفاده شود.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *