Dogecoin اکنون چهارمین ارز رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار است


Dogecoin به 0.69 دلار رسید که بالاترین ارزش تا به امروز است. وقتی به رشد Dogecoin به عنوان یک درصد و ارزش بازار آن فکر می کنید ، ارز رمزپایه به چهارمین ارز رمزنگاری شده در جهان تبدیل شده است.

Dogecoin به چهارمین ارز رمزنگاری شده بزرگ تبدیل شد

گرچه 0.69 دلار / سکه باعث می شود Dogecoin ارزش کمتری نسبت به ارزهای رمزپایه بزرگ مانند بیت کوین داشته باشد ، اما بالاترین قیمتی است که Dogecoin تاکنون داشته است. و قیمت جدید به این معنی است که Dogecoin تاکنون 13،600٪ افزایش یافته است.

داده های CoinMarketCap ، یک وب سایت نظارت بر ارزهای رمزنگاری شده ، اکنون نشان می دهد که کل سرمایه گذاری این سکه نزدیک به 80 میلیارد دلار است.

در حالی که این ارزش دائماً در حال نوسان است ، ارزش پنجمین ارز ارزشی در بازار نزدیک به 75 میلیارد دلار است. تا زمانی که Dogecoin قبل از XRP باقی بماند ، موقعیت خود را حفظ می کند. برای رفتن به جایگاه سوم ، Dogecoin باید سرمایه ای در حدود 99 میلیارد دلار کسب کند که کاملاً غیرقابل دستیابی است.

توجه: تمام ارقام داده شده در زمان انتشار صحیح بوده است.

همه ارزش های ارز متغیر هستند ، اما به خصوص ارزهای رمزپایه. ارزیابی اینکه Dogecoin چه مدت می تواند در موقعیت فعلی خود به عنوان چهارمین ارز رمزنگاری شده باقی بماند دشوار است. اما همچنان که فرهنگ اینترنت به حرکت ارز ادامه می دهد ، به نظر می رسد که ارز ممکن است حتی بیشتر شود.

Dogecoin چیست؟

Dogecoin یک ارز رمزنگاری شده است که در سال 2013 ایجاد شده است. سکه در اصل به عنوان یک ارز رمزپایه کوچک تصور می شد که برای جمعیتی گسترده تر مورد استفاده قرار می گیرد. با این حال ، در سال 2020 ، این شبکه بهترین عملکرد شبکه را انجام داد و Dogecoin به یک الگوی رفتاری اینترنتی تبدیل شد.

پس از جلب توجه در سیستم عامل های شبکه های اجتماعی مانند توییتر و TikTok ، مردم برای Dogecoin هدف گذاری کردند که ارزش یک سکه 1 دلاری داشته باشد. چندین چهره مشهور مانند ایلان ماسک نیز به طور قابل توجهی از این سکه حمایت کردند.

میم های سکه بسیاری در اینترنت ایجاد شده است ، جایی که متعصبان می خواهند سکه را برای رسیدن به هدف به ماه بفرستند. خریداران Dogecoin با نام “HODL” نیز شناخته می شوند ، این بدان معناست که به زندگی گران قیمت پایبند باشید و سکه را نفروشید.

کارشناسان صنعت از سکه به دلیل ارزش بازار بالا و محبوبیت آن انتقاد کرده اند ، زیرا بسیاری معتقدند که سکه بیش از حد ارزش گذاری شده است. علاقه مندان به Dogecoin به شدت این ادعا را زیر سوال می برند و ارزش سکه همچنان در حال رشد است.

بیشتر بخوانید: Dogecoin چیست و چرا ایلان ماسک به آن علاقه دارد؟

به ماه … شاید؟

به نظر می رسد طرفداران Dogecoin و سازندگان میم قصد دارند ارزش ارز رمزنگاری شده را افزایش دهند. باید دید آیا سکه “به ماه” می رود و به ارزش دلخواه 1 دلار می رسد.

اما صرف نظر از دیدگاه شما در مورد ارز رمزنگاری شده ، Dogecoin در حال تاریخ سازی است و در شرف تبدیل شدن به یکی از ارزهای رمزپایه غالب است.

منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *