MacBooks جدید دقیقاً مانند iMac در رنگ های روشن در دسترس خواهد بود


عرقیات مشهور Jon Prosser ادعا می کند که نسخه به روز شده MacBook در آینده می تواند با همان رنگ های روشن iMac 2021 منتشر شود. این بدان معنی است که این تغییر ، با استقبال بسیاری از مصرف کنندگان ، می تواند شامل محصولات بیشتری از اپل شود.

آیا MacBook بعدی می تواند آبی روشن باشد؟

پروسر در ویدئوی جدید توضیح می دهد که همان منبعی که او را دقیقاً در مورد نسخه 2021 iMac در رنگ های خاص آگاه کرده نیز این اطلاعات را به وی داده است. این منبع به طور خاص به پروسر گفت که آنها نمونه اولیه MacBook جدید را در همان رنگ آبی روشن دیده اند و کاملاً شگفت انگیز به نظر می رسد.

https://www.youtube.com/watch؟v=JhLRbrrkSlY

پروسر تصریح کرد که برای زمان عرضه MacBook جدید مهلتی وجود ندارد ، زیرا منبع آن تاریخ انتشار را مشخص نکرده است.

iMac برای سال 2021 در رنگ های سبز ، زرد ، نارنجی ، صورتی ، بنفش ، آبی و نقره ای اعلام شده است. بسیاری از طرفداران اپل گزینه های طراحی این شرکت را ستودند ، زیرا رنگ ها به عنوان بازگشت از مک اصلی مورد استقبال قرار گرفتند.

بیشتر بخوانید: بررسی اجمالی جدید 24 اینچی (2021) اپل M1 iMac

علاوه بر این ، منبع تأیید نکرده است که آیا رنگ ها در کل محدوده MacBook به روز می شوند یا فقط برای یک مدل خاص. در این ویدئو ، پروسر پیش بینی می کند که معتقد است گزینه های رنگ در MacBook Air جدید وجود دارد.

محصولات رنگارنگ سیب در همه جا

هر دو جدیدترین مدل iMac آیفون 12 و 2021 در رنگ های متنوعی منتشر شده اند. به دنبال این روند ، به نظر می رسد اپل در تلاش است تا محصولات خود را جسورتر و درخشان تر کند.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *