حساب های تایید شده و هک شده توییتر هرزنامه را به توییت های Elon Musk ارسال می کنند


الون ماسک در حال حاضر مرد وقت است و همه در آن حضور ندارند. به مقالاتی که وی نام خود را صدا می کند یا نظراتی که در شبکه های اجتماعی خود دریافت می کند ، نگاهی بیندازید و متوجه خواهید شد که مخاطبان در مورد وی اختلاف نظر دارند.

به طور خاص ، به نظر می رسد توییتر وی افراد جالب توجهی را به خود جلب می کند … اما این بار Technoking چیزی فراتر از پول و الگوهای رفتاری است.

فریب حسابهای جعلی SNL توییتر را نخورید

اگر نمی دانید ، الون ماسک و مدیر عامل شرکت تسلا و اسپیس ایکس میزبان قسمت بعدی Saturday Night Live (SNL) خواهند بود. ساعاتی قبل از اولین حضور وی ، حساب های تأییدشده به پاسخ هک شده به توییت های ماسک حمله کردند تا طرفداران وی را برای خرید کلاهبرداری با بیت کوین فریب دهند.

مطابق با برای عکس ها صفحه ارسال شده توسط تیم Malware Hunter ( مال بدرفتاری ) برای ردیابی کلاهبرداری ، هکرها حساب هایی را که قبلا دارای یک علامت چک آبی هستند ، ربوده اند مطلوب در توییتر.

در هر صورت ، نام حساب به “SNL” تغییر می کند و تصویر روی صفحه نمایش با تصویر حساب رسمی برنامه یکسان است.

سپس ، در پاسخ به توییت های ماسک ، این حساب ها پیوندی را پخش کردند و مدعی شدند که کاربران می توانند با کلیک بر روی آن ، به یک رویداد مجازی برای دریافت 5000 بیت کوین بپیوندند (در زمان نوشتن این مقاله حدود 294 میلیون دلار هزینه داشت).

این رابطه منجر به پست میانی می شود که با تقلید از الون ماسک ایجاد شده است. در زیر عکس ماسک پیوند دیگری وجود دارد که ادعا می کند شما را به یک وب سایت مسابقه می رساند. در آنجا می توانید Bitcoin (BTC) ، Ether (ETH) یا Dogecoin (DOGE) رایگان کسب کنید.

متوجه شدیم که اتصال دوم قبلاً غیرفعال شده است ، اما به نظر می رسد که Business Insider در حالی که هنوز در حال اجرا بود ، قادر به دسترسی به آن بود. مقاله “شما از کاربران خواسته اید که ارسال کنند” از 0.02 تا 5 BTC به آدرس زیر می خواند و از 0.20 تا 50 BTC بر می گردد. “

برخی از افرادی که تحت تأثیر این موفقیت قرار دارند قهرمان اسکیت روی برنا هاکابی هستند ( bren_hucks ) ، و گروه فیلکو داستان ( PhilcoFiction و لوئیس فرناندو پزائو ، حاکم سابق برزیل LFPezao )

توجه به این نکته مهم است که همه حساب های هدف فعال نیستند. قرار است هکرها سعی کنند حساب هایی را که توییت زیادی ندارند ، به دست بگیرند ، بنابراین درک بیشتر از انحراف چیزی در کاربران دیگر بیشتر طول می کشد.

قفل حساب Twitter شما غیرفعال شده است

بهترین راه برای افزایش امنیت توییتر تنظیم احراز هویت دو عاملی است. از مارس 2021 ، توییتر به شما امکان می دهد از چندین کلید فیزیکی با حساب خود استفاده کنید ، بنابراین امنیت حساب خود بیشتر است.

اگر فکر می کنید شخصی که اجازه آن را ندارید می تواند به حساب شما دسترسی پیدا کند ، به راهنما مراجعه کنید برای حساب هک شده من راهنمایی کنید که در مرکز راهنمایی توییتر .

اعتبار تصویر: Daniel Oberhaus / Wikimedia Commons

منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *