نحوه استفاده از فیلترهای بزرگنمایی ویدئویی


این افزایش به یک انتخاب محبوب برای کنفرانس ویدیویی تبدیل شده است. این می تواند برای جلسات ، وبینارها ، کلاس ها یا حتی جلب نظر با دوستان باشد. با این حال ، صادقانه بگویم ، ایستادن در برابر صفحه ای پر از چهره پوکر اگر عکس های ثابت یا نام آنها نباشد ، بسیار کسل کننده خواهد بود.

در این مقاله ، ما به شما نحوه استفاده از فیلترهای مقیاس سازی داخلی و مستقل را نشان می دهیم که می توانید در جلسه مقیاس بعدی خود نشان دهید.

فیلتر بزرگنمایی چیست؟

فیلترها از طریق برنامه های پیام رسانی ، از جمله Snapchat و Facebook Messenger توزیع می شوند. این شامل گرافیک یا انیمیشن های عالی ، دیوانه یا عجیب و غریب است که با ویدیوی شما همپوشانی دارند ، مانند کلاه ، سایه و بسیاری از انواع ماسک.

اکثر افراد با ویژگی پیش فرض زوم آشنا هستند ، اما تعداد کمی از آنها از فیلترهای بزرگنمایی اطلاع دارند.

موضوعات مرتبط: نحوه به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش خود در جلسات بزرگنمایی

شما همچنین می توانید برنامه هایی مانند Snap Camera Snapchat را بارگیری کنید که به خوبی با Zoom ادغام شده اند و به شما فیلترهای عجیب و غریب می دهند تا قرارهای بزرگنمایی شما را زنده کنند.

دسترسی به فیلترهای داخلی Zoom

از آنجا که زوم مختص دستگاه و سیستم عامل نیست ، تا زمانی که دسک تاپ یا دستگاه مطابق با مشخصات سیستم بزرگنمایی مورد نیاز کار کند ، می توانید از هر دستگاهی به آن دسترسی داشته باشید.

هنگامی که در اتاق بزرگنمایی هستید می توانید از فیلترها استفاده کنید ، چه برای شما و چه برای شخص دیگری. با این حال ، توجه به این نکته مهم است که شما نمی توانید جلسه خود را بدون حساب کاربری شروع کنید و فقط پس از پیوستن به جلسه می توانید از فیلترهای بزرگنمایی استفاده کنید.

برای مقیاس میز کار خود از فیلترها استفاده کنید

کاربران ویندوز به یک سیستم عامل 64 بیتی نیاز دارند و کلاینت Zoom را برای دسک تاپ نسخه 5.2.0 (42634.0805) یا نسخه های بالاتر نصب کرده اند.

اگر از macOS استفاده می کنید ، به یک کلاینت زوم دسک تاپ ، نسخه 5.2.0 (42634.0805) یا بالاتر نیاز دارید و باید روی macOS 10.13 یا بالاتر اجرا شود.

برای دسترسی به فیلترهای ویدئو در Windows یا Mac:

 1. جلسه ای را شروع کنید یا به آن بپیوندید.
 2. روی پیکان کلیک کنید در گوشه بالا سمت راست دکمه ویدیو.
 3. کلیک فیلتر تصویری را انتخاب کنید …
 4. انتخاب کنید فیلتر پس زمینه .

پی در پی:

 1. به صفحه اصلی حساب بزرگنمایی بروید و به آن بروید تنظیمات (نماد چرخ دنده در زیر عکس نمایه شما).
 2. کلیک پس زمینه و فیلترها > فیلترهای تصویری .
 3. انتخاب کنید فیلتر پس زمینه .

برای بزرگ کردن دستگاه iOS یا Android از فیلترها استفاده کنید:

گالری عکس (2 عکس)

کاربران IOS باید دستگاه خود را در iOS 11 یا بالاتر نصب کنند. دستگاه های پشتیبانی شده آیفون 8 و آیپد 2017 یا بالاتر هستند. در همین حال ، این سیستم عامل به اندروید 8.0 یا بالاتر نیاز دارد.

 1. جلسه ای را با برنامه بزرگنمایی شروع یا به آن بپیوندید.
 2. کلیک کنید | بیشتر در گوشه پایین سمت راست صفحه کلیک کنید.
 3. کلیک کنید پس زمینه و فیلترها سپس فشار دهید فیلترها .
 4. انتخاب کنید فیلتر پس زمینه .

نحوه استفاده از فیلترهای دوربین Zoom Snap

علاوه بر فیلترهای بزرگنمایی داخلی ، می توانید از برنامه Snap Camera برای تغییر شکل ظاهری ، پس زمینه یا هر دو استفاده کنید. Snap Camera یک برنامه مستقل است که می توانید از آن در جلسات و بیرون استفاده کنید.

نکته جالب این است که می توانید از آن با حساب Zoom یا بدون آن استفاده کنید. برای کارکردن آن ، دوربین اسنپ باید در همان زمان که در یک جلسه هستید باز باشد.

مرتبط: برنامه ها را بزرگتر کنید تا تماس های ویدیویی را بهتر و پربارتر کنید

در اینجا مراحل استفاده از فیلترهای کلیک بزرگنمایی دوربین وجود دارد:

 1. دوربین اسنپ را از اینجا بارگیری کنید. کمی پیمایش کنید و با توافقنامه مجوز Snap Camera موافقت کنید.
 2. نصب دوربین فوری .
 3. اجازه می دهد با دسترسی به میکروفون و دوربین.
 4. دوربین اسنپ را راه اندازی کنید و یک فیلتر را انتخاب کنید . اگر دوربین اسنپ را نصب کرده اید ، ابتدا بزرگنمایی را ببندید. پس از راه اندازی Snap Camera ، آن را باز کنید تا مطمئن شوید Snap Camera پس از باز کردن ، به طور خودکار با فیلم بزرگنمایی همگام سازی می شود.
 5. بزرگنمایی را باز کنید. تاریخ یا دارم شروع می کنم ملاقات.
 6. روی فلش در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید فیلم را شروع کنید .
 7. خواهید دید که اضافه شده است دوربین فوری اکنون به عنوان یک گزینه در زیر دوربین را انتخاب کنید. روی آن کلیک کنید .

اگر می خواهید فیلتر خود را تغییر دهید ، به Snap Camera برگردید و فیلتر را تغییر دهید. متناوباً ، می توانید سریع فیلتر خود را بر اساس فیلترهای از پیش تعیین شده روی نماد Snap Camera در نوار منو تغییر دهید.

برای حذف فیلترها ، می توانید به راحتی از دوربین پیش فرض خود به جای Snap Camera در گزینه های Select a Camera استفاده کنید.

از فیلترهای Zoom و Snap Camera استفاده کنید

دوربین اسنپ و زوم هم فیلترهای داخلی دارند که اگر فقط می خواهید کمی خلاقیت را با بازی فیلتر کنید ، می توانید از آنها استفاده کنید.

برای این کار مطمئن شوید که از Snap Camera به عنوان دوربین بزرگنمایی استفاده می کنید. سپس با استفاده از توابع بزرگنمایی داخلی فیلتر تصویری مورد نظر را اضافه کنید.

جلسه بزرگنمایی خود را پر رنگ تر کنید

جلسات مقیاس بندی به بخشی منظم از زندگی اکثر مردم تبدیل شده است. فیلترها به زنده شدن همه چیز کمک می کنند و کمی سرگرم کننده به جلسات کسل کننده می آیند. از فیلتر داخلی در Zoom یا برنامه Snap Camera استفاده کنید تا به قرار بعدی بزرگنمایی خود رنگی اضافه کنید.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *