نحوه استفاده از ویژگی های جدید طراحی مجدد Spotify


Spotify نیمه اول سال 2021 را شلوغ دید. این شرکت علاوه بر جشن 15 سالگی ، چندین ویژگی جدید مربوط به پادکست ها را نیز معرفی کرده است. مالک دانیل اِک حتی گفت که علاقه مند به خرید آرسنال در لیگ برتر است.

یکی دیگر از به روزرسانی های جالب برای کاربران ، اصلاح صورت جدید در برنامه است. هم در دسک تاپ و هم در تلفن هوشمند ، Spotify اکنون بسیار مدرن تر به نظر می رسد.

اما به روزرسانی فقط مربوط به زیبایی شناسی نبود. پلت فرم پخش موسیقی همچنین برخی از ویژگی های جالب جدید را ارائه داده است. در اینجا بهترین موارد و نحوه استفاده از آنها آورده شده است.

چگونه بهترین آهنگ ها و هنرمندان ماهانه را ببینیم

یکی از دلایل عمده محبوبیت Spotify بخاطر قابلیت های شخصی سازی آن است. اکنون آسان تر است که بدانید سلیقه موسیقی شما به مرور به لطف به روزرسانی های جدید چگونه تکامل یافته است.

اکنون می توانید مروری بر هنرمندان و آهنگ های مورد علاقه خود برای هر ماه را در برنامه دسک تاپ Spotify مشاهده کنید. اگر تصمیم دارید بخشهای موردنظر را گسترش دهید ، 10 هنرمند برتر و 50 آهنگی را که بیشتر گوش داده اید ، مشاهده خواهید کرد. فقط شما قادر به دیدن بهترین هنرمندان و آهنگ ها خواهید بود.

دانستن اینکه در حال حاضر کدام هنرمندان و آهنگ ها را دوست دارید آسان است. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که مراحل زیر را دنبال کنید.

 1. برنامه دسک تاپ Spotify را باز کنید.
 2. کلیک اسم شما در گوشه بالا سمت راست
 3. کلیک مشخصات شخصاً .
 4. به پایین بروید و بهترین هنرمندان و آهنگ ها را خواهید دید.

چگونه می توان تعداد جریان های آهنگ را مشاهده کرد

آیا تاکنون کنجکاو شده اید که بدانید آهنگ مورد علاقه شما چند اجرا دارد ، اما به دلیل اینکه در حال حاضر چندان محبوب نبود ، موفق نشده اید؟ خوب حالا می توانید.

قبل از تغییر بهار Spotify ، می توانید پنج بهترین بازدید را با شنوندگان این هنرمند در تلفن هوشمند خود تماشا کنید. می توانید آن را در دسک تاپ 10 خود مشاهده کنید.

با این حال ، اکنون می توانید ببینید که هنرمند در همه آهنگ های خود چقدر جریان دارد.

برای دیدن اینکه چند بار یک آهنگ پخش می شود ، باید از برنامه دسک تاپ خود استفاده کنید. پس از باز شدن ، آلبومی را که آهنگ در آن در حال پخش است پیدا کنید یا روی آن ضربه بزنید.

مرتبط: نحوه پیمایش در دسک تاپ Spotify

پس از حضور ، خواهید دید که هر آهنگ در آلبوم چند بار اجرا شده است.

نحوه سازماندهی کتابخانه و ایجاد مسیرها

اگر متوجه شدید که پیش از این کتابخانه Spotify برای پیمایش دست و پا گیر بود ، به احتمال زیاد اکنون می توانید نظر خود را تغییر دهید. به عنوان بخشی از به روزرسانی های برنامه ، مکانی که موسیقی و پادکست های خود را در آن ذخیره می کنید تحت تعمیرات اساسی قرار گرفته است.

مرتبط: Spotify برای سهولت در یافتن موسیقی و پادکست ها ، کتابخانه شما را به روز می کند

در برنامه های تلفن همراه و رایانه ، موسیقی ، پادکست ، هنرمندان و آلبوم ها دارای بخشهای جداگانه در بالای صفحه هستند. اگرچه قبلاً چنین بوده است ، اما طراحی جدید بسیار تمیزتر است.

همچنین می توانید انتخاب کنید که همه موسیقی ها و پادکست های خود را در همان مکان قبلی مشاهده کنید. همچنین می توانید لیست پخش و پادکست مورد علاقه خود را در بالای صفحه خود پین کنید.

گالری عکس (2 عکس)

برای نصب لیست پخش یا پادکست:

 1. برنامه تلفن همراه Spotify را باز کنید.
 2. به پایین به لیست پخش یا پادکستی که می خواهید نصب کنید بروید.
 3. نقاشی را ادامه دهید تا بخشی ظاهر شود یک پادکست پیوست کنید .
 4. کلیک کنید یک پادکست پیوست کنید . تغییرات بلافاصله اعمال می شود.

چگونه می توان برنامه Spotify را به روز کرد

برای به روزرسانی برنامه Spotify ، به فروشگاه برنامه در تلفن خود بروید ، به هرجایی که به طور معمول برنامه های بارگیری شده خود را مشاهده می کنید بروید و از شما خواسته می شود یک به روزرسانی را بارگیری کنید.

در رایانه ، می توانید Spotify را در فروشگاه برنامه دستگاه خود به روز کنید. علاوه بر این ، دفعه بعد که برنامه را باز کردید ، برنامه می تواند به طور خودکار به روز شود. با این حال ، اگر این کار نکرد ، می توانید برنامه را باز کرده و مراحل زیر را دنبال کنید.

 1. قابل اعتماد و متخصص اسم شما در گوشه بالا سمت راست
 2. در لیست کشویی ، روی ضربه بزنید اکنون Spotify به روزرسانی شود .
 3. برنامه بسته خواهد شد و پس از به روز رسانی دوباره باز می شود.

به یک کتابخانه سازمان یافته تر گوش دهید

آسانسور Spotify در نگاه اول چیزی جز یک نگاه جدید مدرن به نظر نمی رسید. اما اگر کمی عمیق تر به نظر برسید ، اکنون برخی از ویژگی های مفید مفید برای بازی را دارید.

با برنامه جدید Spotify ، بدون اجرای جستجوی Google می توانید ببینید که آهنگ مورد علاقه شما در پلتفرم چقدر محبوب است. علاوه بر این ، مدیریت کتابخانه و فیلتر کردن محتوایی که می خواهید ببینید بسیار آسان تر است.

با این حال ، برخی از مردم از تغییر طرح Spotify راضی نیستند و تصمیم دارند به اپل موزیک روی بیاورند.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *