میکسر در سال 2020 بیش از 14 میلیون بار بارگیری شده است.


هرکسی که به مدل سازی سه بعدی علاقه مند باشد احتمالاً نام مخلوط کن را شنیده است. علی رغم انتقاداتی که از دوستان آن برای مبتدیان نیست ، به نظر می رسد این برنامه بیش از هر زمان دیگری جلب توجه می کند.

میکسر تعداد زیادی در سال 2020 دارد.

بلندر گزارش سالانه خود را برای سال 2020 پس گرفت. [PDF] و در آن یاد گرفتیم که نرم افزار گرافیک سه بعدی سال گذشته بیش از 14 میلیون بار بارگیری شده است.

پس از انتشار چهار نسخه مهم در طول سال ، این میانگین ها به طور متوسط ​​3.5 میلیون بارگیری در هر نسخه داشتند. در این گزارش آمده است: “این افزایش چشمگیری در تمام سیستم عامل ها است.”

احتمالاً می توانید این رشد را به دلیل علاقه روزافزون به هنر سه بعدی (و بدیهی است که هر فعالیت خلاقانه دیگری به دلیل همه گیر شدن بیماری) نسبت دهید ، اما قطعاً این امر کمک می کند که وب سایت رسمی دیگر تنها جایی نیست که می توانید مخلوط کن را بارگیری کنید.

این نرم افزار همچنین از طریق چندین توزیع کننده دیجیتال مانند Microsoft Store ، Steam و Snapcraft در دسترس است.

در طول این سال [2020] ، این نسخه به روز شده است [Blender 2.83] 10 بار دریافت خواهد شد و تا سال 2021 به روزرسانی خواهد شد. از آنجا که مخاطبان خاص آن را هدف قرار می دهند ، نسخه LTS دارای نصب بسیار کمتری است ، اغلب از طریق سیستم عامل های توزیع مانند Microsoft Store ، Snapcraft و Steam.

به نظر نمی رسد همان تعداد هنرمندانی که بارها و بارها بلندر را بارگیری می کنند. Blender در حال حاضر به مخاطبان جدیدی رسیده است – وب سایت آنها بیش از هر زمان دیگری محبوب است ، blender.org و زیر دامنه های آن در مجموع 23 میلیون بازدید کننده منحصر به فرد دارند.

اکثر کسانی که به blender.org مراجعه می کنند از ایالات متحده هستند و یک پنجم کامل (20 درصد) بازدید از سایت را تشکیل می دهند. کاربران اینترنت از هند دومین گروه بزرگ بازدید کننده هستند (7.7٪) ، در حالی که انگلستان و آلمان عقب نیستند (به ترتیب 4.7٪ و 4.1٪).

مخلوط کن چیست؟

Blender یک کیت ساختمان سه بعدی منبع آزاد رایگان برای ویندوز ، مک و لینوکس است. می توانید از آن برای ایجاد کارتون ، برنامه های تعاملی ، بازی های رایانه ای و موارد دیگر استفاده کنید.

در ابتدا در ژانویه 1994 منتشر شد ، Blender یکی از قدیمی ترین ، قابل اعتمادترین و مقرون به صرفه ترین نرم افزار سه بعدی موجود است.

نمونه هایی از کاربرد آن در صنعت شامل مدلهای متعدد موجود در دسترس عموم ناسا و برخی از کارهای هنری تبلیغاتی Nintendo Super Smash Bros. برای 3DS و Wii U (هنرمندی که برای CG Cookie فاش شد).

امروز نحوه استفاده از مخلوط کن را بیاموزید

اگر شما علاقه مند به یادگیری استفاده از مخلوط کن هستید ، می توانید به بخش آموزش های وب سایت مراجعه کنید. Blender Foundation همچنین ویدیوهایی را ایجاد می کند که به شما نشان می دهد چگونه می توانید از هر ویژگی جدیدی که به مرور اضافه شده و می توانید از کانال رسمی YouTube تماشا کنید استفاده کنید.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *