Clipt ابزاری آزمایشی برای همگام سازی کلیپ بورد در سیستم عامل های مختلف OnePlus است


تیم OneLab در OnePlus برنامه جدیدی به نام Clipt را راه اندازی کرده است که امکان هماهنگی کلیپ بورد ، انتقال فایل و موارد دیگر را بین تلفن شما و سایر دستگاه ها فراهم می کند. OnePlus تیم OneLab را ایجاد کرد تا پاکت آزمایشی را به سمت شرکت هدایت کند. در حال حاضر ، این تیم بر ایجاد برنامه هایی تمرکز کرده اند که مشکلات کاربر را برطرف می کنند.

تیم OneLab پس از مشاهده تلاش برخی از اعضای جامعه OnePlus برای انتقال پرونده ها از تلفن های خود به رایانه در حین جلسه جستجو ، برنامه Clipt را ایجاد كرد. در حالی که برخی از اعضا پرونده را برای خود ارسال می کنند ، برخی دیگر خود آن را از طریق یک برنامه پیام رسانی ارسال می کنند.

Clipt از Google Drive برای ارسال فایل بین دستگاه ها استفاده می کند

در حالی که Clipt توسط تیم OneLab در OnePlus ایجاد شده است ، خود برنامه برای بارگیری در فروشگاه Google Play برای همه دستگاه های Android 6.0+ در دسترس است. در رایانه ها ، برای کار کردن به افزونه Clipt Chrome نیاز است ، به این معنی که تا زمانی که از Google Chrome استفاده می کنید می تواند روی سیستم عامل های مختلف اجرا شود.

تیم OneLab در ارسال های خود در فروم های OnePlus توضیح داده است که Clipt از Google Drive برای همگام سازی پرونده ها بین دستگاه ها استفاده می کند ، بنابراین قبل از استفاده از آن باید به برنامه اجازه حساب Drive خود را بدهید. این همچنین بدان معنی است که سرورهای OnePlus داده های منتقل شده بین دستگاه های با استفاده از Clipt را ذخیره یا دسترسی ندارند. این فقط “راهی برای شناسایی این داده ها و گفتن سایر دستگاه ها برای ایمن و ایمن بودن” است.

اگرچه Clipt اجازه خواندن و نوشتن در Google Drive شما را دارد ، اما “فقط در صورت بسته بودن پرونده های ایجاد شده توسط آن بارگیری می کند. این برنامه همچنین 10 مورد آخر ارسال شده از طریق آن را ذخیره می کند و بقیه را حذف می کند تا فضای ذخیره سازی دستگاه شما پر نشود. “

مرتبط: ویژگی جدید فروشگاه Google Play باعث نصب سریعتر برنامه ها می شود

Clipt بزودی با Microsoft Edge سازگار خواهد بود

https://www.youtube.com/watch؟v=CBzre7PEKgw

این نسخه یک بار مصرف OneLab نیست. این تیم برای کار با سایر مرورگرهای مبتنی بر Chromium ، مانند Microsoft Edge ، Brave و دیگران ، به افزونه Clipt اولویت خواهند داد. این تیم همچنین در حال کار بر روی اضافه کردن پشتیبانی برای بارگیری های متعدد از دستگاه های Android است که اکنون با پسوند Chrome آن امکان پذیر است.

این تیم همچنین در حال بررسی افزونه Clipt هستند که با Firefox کار نمی کند ، توانایی خاموش کردن همگام سازی خودکار کلیپ بورد از رایانه و بارگیری خودکار پرونده های ارسالی.

اگرچه Clipt در نوع خود اولین نیست ، اما استفاده از آن کاملاً آسان است و هیچ محدودیتی ندارد که سایر برنامه های مشابه معمولاً در Play Store دارند. از آنجا که این برنامه از Google Drive برای همگام سازی پرونده ها بین دستگاه ها استفاده می کند ، استفاده از آن بدون هیچ گونه حریم خصوصی کاملاً ایمن است.

اعتبار تصویر: انجمن های OnePlusمنبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *