اپل به کورنینگ مانی می دهد تا صفحه نمایش های بهتر آیفون را توسعه دهد


اپل 45 میلیون دلار بودجه بیشتر به سازنده صفحه نمایش Corning اختصاص داده است. این بودجه به تحقیق و توسعه در فن آوری های جدید برای نمایشگرهای آیفون که کورنینگ فراهم می کند اختصاص خواهد یافت.

کورنینگ 45 میلیون دلار بودجه از صندوق تولید پیشرفته اپل تأمین کرده است. این صندوق 5 میلیارد دلاری است که در سال 2017 ایجاد شده است. اپل این صندوق را “صندوقی برای ارتقا to و حمایت از تولید نوآورانه و مشاغل بسیار ماهر توصیف می کند که به دوره جدید تولید فناوری کمک می کند.”

در بیانیه مطبوعاتی اپل آمده است که بودجه برای توسعه ظرفیت تولید کورنینگ در ایالات متحده و تأمین بودجه تحقیق و توسعه فناوری های جدید صفحه نمایش آیفون صرف خواهد شد.

به طور خاص ، تحقیق در مورد فن آوری های جدید با هدف بهبود دوام و ماندگاری محصول انجام می شود. اپل به ویژه در این زمینه متمرکز است تا محصول بهتری به مصرف کنندگان برساند و به پایداری محیط زیست کمک کند.

طی چهار سال گذشته ، اپل 450 میلیون دلار از این صندوق به كورنینگ اعطا كرده است. بودجه برای ایجاد بیش از 1000 شغل در عملیات کورنینگ در ایالات متحده در نظر گرفته شد و تقاضا منجر به نمایش نمایش سرامیک سپر در آیفون 12 شد که در سال 2020 اعلام شد

بودجه اپل برای کورنینگ چه تاثیری بر شما خواهد داشت؟

همانطور که از زمان ایجاد صفحه محافظ سرامیک مشاهده کردیم ، بودجه اپل می تواند به کورنینگ کمک کند تا نوآوری های مهیجی را برای نمایش فناوری ایجاد کند.

با بهبود دوام صفحه نمایش ، نه تنها دستگاه مقاوم تری در برابر سایش به دست می آورید ، بلکه محصول به کاهش زباله های محیطی کمک می کند. اگر نمایشگرها در برابر سایش مقاومت بیشتری داشته باشند ، بدیهی است که به همان اندازه نیازی به تعمیر یا تعویض ندارند.

مرتبط: آیا صفحه شما ترک می خورد؟ کارهایی که می توانید برای خراب شدن صفحه تلفن انجام دهید

این نه تنها از دست دادن صفحه نمایش قدیمی را از دست می دهد ، بلکه باعث می شود روند تولید صفحه نمایش جدید و روند تعمیر دستگاه نیز ذخیره شود. از آنجا که اپل اخیراً اصرار داشته است که از نظر زیست محیطی بیشتر آگاه باشد ، این به وضوح یک گام بزرگ دیگر در این مسیر است.

البته مزیت اضافه شده در عدم پرداخت هزینه قطعات یا تعمیرات صفحه های خراب است. اگر نمایشگرهای شما در سال های آینده به اندازه کافی پیشرفت کرده باشند ، شاید حتی نیازی به خرید روکش صفحه یا محافظ نداشته باشید.

آیفون بعدی ممکن است صفحه تازه توسعه یافته ای داشته باشد

هر آیفون جدید نسبت به نسخه های قبلی خود پیشرفت هایی داشته است. با این حال ، برخی از این به روزرسانی ها بسیار ساده هستند به طوری که بسیاری از افراد به روزرسانی گوشی های خود را از دست می دهند. صفحه جدید و بسیار بهبود یافته احتمالاً یک نقطه فروش بزرگ برای آن دسته از مصرف کنندگان است که در حال حاضر تلفن های خود را بیشتر از آنچه اپل می خواهد نگه می دارند.

هنوز هم ، بسیار خوب است که ببینید اپل بودجه بیشتری را در محصولات خود تأمین می کند ، و تأثیر مثبت محیط زیست نیز دلگرم کننده است.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *