اکنون می توانید از برنامه OneDrive برای Android پرونده ارسال کنید


Chromecast ابزاری مفید برای پخش جریانی رسانه ها در صفحه بزرگ است ، اما به طور آزار دهنده ای در برنامه Microsoft OneDrive مایکروسافت کار نمی کند … حداقل در حال حاضر. به روزرسانی برنامه جدید برخی از ابزارهای سازگاری Chromecast را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد رسانه را مستقیماً از پوشه های OneDrive پخش جریانی کنید.

چه مواردی در برنامه Microsoft OneDrive برای Microsoft وجود دارد؟

پلیس اندروید برای اولین بار کشف کرده است که ویژگی جدید Chromecast به شاخه اصلی OneDrive برخورد می کند. کمی ظاهر و نصب مجدد لازم بود تا گزینه ظاهر شود ، اما در نهایت ظاهر شد.

هنگامی که به روزرسانی بر روی تلفن شما کاهش یافت ، می توانید رسانه را از طریق لیست فایل یا در وسط مشاهده یک فایل خاص ارسال کنید. در حال حاضر ، OneDrive نمی تواند پرونده هایی را ارسال کند که نمی تواند در برنامه پخش یا باز شود.

این یک اقدام جالب توسط مایکروسافت است ، زیرا تصور اینکه افرادی که Chromecast دارند از Google Drive به عنوان رسانه ذخیره سازی اصلی خود به راحتی استفاده می کنند ، آسان است. به این ترتیب ، آنها می توانند در راحتی اکوسیستم Google پرونده و رسانه ارسال کنند.

مرتبط: Google Drive در مقابل OneDrive: کجا می توانید از پرونده های ویندوز پشتیبان تهیه کنید

با این حال ، به روزرسانی هنوز برای کسانی که آنچه مایکروسافت ارائه می دهد یا از OneDrive از طریق Google Drive به دلایل خود استفاده می کنند ، مورد استقبال است. نه تنها این ، بلکه این به روز رسانی همزمان با کارهای اخیر مایکروسافت است تا OneDrive را به یک رقیب اصلی در بازار ذخیره سازی ابر تبدیل کند.

به عنوان مثال ، مایکروسافت اخیراً تأیید کرده است که نسخه 64 بیتی OneDrive را اجرا می کند. این امر ، همراه با سازگاری Chromecast با این به روزرسانی ، به افراد امکان می دهد تا فایلها را با سرعت و 64 بیت کامل بارگیری کرده و در هر کجای Chromecast خود آنها را پخش جریانی کنند.

به همین ترتیب ، مایکروسافت ممکن است بخواهد همان ابزارها و ویژگی هایی را که از Google Drive انتظار دارند به کاربران اندروید ارائه دهد. به این ترتیب ، دارندگان Android بیشتر احتمال دارد آزمایش کنند و به محصول Microsoft پایبند بمانند.

آیا Microsoft OneDrive بهترین گزینه برای شما است؟

اگرچه مایکروسافت در مارکت اندروید از Google Drive رقابت شدیدی دارد ، اما به نظر می رسد هیچ اعتراضی در ساخت بهترین OneDrive وجود ندارد. پس از ورود به روزرسانی در تلفن ، می توانید رسانه Chromecast پشتیبانی شده را به خود برنامه انتقال دهید.

این بدان معنا نیست که مایکروسافت وان درایو به خصوص در Android Market عقب است. در واقع ، اگر به دنبال یک ابزار پشتیبان گیری عکس Android هستید ، اگر نمی خواهید از Google Photos استفاده کنید ، این گزینه عالی است.

اعتبار تصویر: سیافیق عدنان / Shutterstock.comمنبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *