سرویس پستی انگلیس تحویل هواپیماهای بدون سرنشین را به جزایر دور دست آغاز کرده است


سرویس پستی سلطنتی انگلیس خدمتی را برای تحویل هواپیماهای بدون سرنشین به گروهی از جزایر دورافتاده در فاصله 30 مایلی سرزمین اصلی راه اندازی کرده است. سرویس تحویل وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین ابتدا تجهیزات ایمنی و ایمنی COVID-19 را با خود حمل می کند و بسته های آزمایشی را حداکثر 100 کیلوگرم نامه حمل می کند – همان متوسط ​​تحویل انگلیسی.

تحویل هواپیماهای بدون سرنشین در آینده Royal Mail آغاز می شود

رویال میل محموله های خودمختار هواپیماهای بدون سرنشین را به جزایر Scilly توزیع می کند که در حدود 30 مایلی جنوب غربی سرزمین اصلی واقع شده است.

تحویل اولیه تجهیزات اضافی را برای آزمایش PPE و COVID-19 به جزایر و برخی دیگر از دفاتر پستی منظم فراهم می کند. در حال حاضر بیشتر نامه های پستی و کالاهای این جزایر به کشتی باری منتقل می شود که هر روز از قاره خارج می شود (از بندر پنزانس).

جالب اینجاست که رویال میل همچنین در حال آزمایش سرویس کوچکتری برای تحویل هواپیماهای بدون سرنشین بین جزایر است. هنگامی که پهپاد اصلی به پرجمعیت ترین جزیره سنت مری می رسد ، کالاها با هواپیماهای بدون سرنشین کوچکتر برای تحویل به جزایر دور افتاده حمل می شوند.

امی ریچاردز ، یک زن پستی محلی در Isles of Scilly ، در گفتگو با رویال میل ، گفت:

شرکت در این ابتکار بسیار جالب است. برخی از مناطق واقعاً دورافتاده در این جزایر وجود دارد و این یک روش عالی برای کمک به ما در رسیدن به آنجا است. واقعاً مهم است که برای کمک به همه مناطق کشور برای برقراری ارتباط – به ویژه در این شرایط دشوار – هر کاری ممکن است انجام دهیم.

یکی از بزرگترین تفاوت هایی که سرویس پهپادی می تواند ایجاد کند ، تحویل در تمام شرایط آب و هوایی است. همانطور که بسیاری از جوامع جزیره ای دورافتاده متوجه می شوند ، عرضه همیشه جزر و مدی و محدود است. سرویس تحویل بدون سرنشین رویال میل می تواند تقریباً در هر نوع آب و هوایی از جمله مه پرواز کند ، زیرا پرواز بصورت خودکار انجام می شود.

مرتبط: بهترین هواپیماهای بدون سرنشین برای همه بودجه ها

تجهیزات هواپیماهای بدون سرنشین انگیزه اصلی برای جوامع دوردست است

رویال میل اولین سرویس پستی ملی نیست که تحویل هواپیماهای بدون سرنشین را آغاز می کند. این آدرس متعلق به Swiss Post است. علاوه بر این ، USPS از سال 2015 در حال بررسی و آزمایش تأمین هواپیماهای بدون سرنشین است ، اما ناوگان عملیاتی هواپیماهای بدون سرنشین به بهره برداری نرسیده است.

مطالب مرتبط: بهترین هواپیماهای بدون سرنشین ارزان قیمت با دوربین

با این حال ، با توجه به پیشرفت های چشمگیر در فناوری پهپادها در سال های اخیر ، فاصله برخی جوامع با خدمات پستی محلی آنها و موفقیت سایر خدمات پستی ملی برای هواپیماهای بدون سرنشین ، شاید USPS در این ایده تجدید نظر کند نه بعدا

در حقیقت ، درخواست اطلاعات 2019 نشان داد که USPS در حال بررسی امکان تحویل هواپیماهای بدون سرنشین از جمله پرتاب هواپیماهای بدون سرنشین از یک وسیله نقلیه فعال USPS و بازگشت به وسیله نقلیه در حین انجام حمل و نقل است.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *