4 بهترین برنامه برای کمک های مالی برای Android و iPhone برای امور خیریه


اهدای اهدا شاید با فضیلت ترین عمل دلسوزی برای دیگران باشد. کمک به بهبود زندگی دیگران و حمایت از آنها در هنگام مشکلات. نیازی به گفتن نیست که چگونه می تواند یک تجربه فوق العاده پاداش آور باشد.

صدها هزار نفر در سراسر جهان در هر زمان نیاز به مراقبت های پزشکی و سایر خدمات دارند. انجام کاری برای کمک به افراد خوش شانس مهم است.

برنامه های Android و iPhone زیر این امکان را به شما می دهند. با آنها می توانید به موسسات خیریه در سراسر دنیا که برای کمک به تغییر امور خیریه می جنگند کمک مالی کنید.

1. ShareTheMeal

گالری عکس (3 عکس)

ShareTheMeal دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد: ابتکاری برای پایان دادن به گرسنگی جهانی. این برنامه در سال 2014 توسط برنامه جهانی غذا سازمان ملل (WFP) تاسیس شد و بزرگترین آژانس بشردوستانه در جهان برای مبارزه با گرسنگی است.

طبق ShareTheMeal ، کمک مالی فقط 0.80 دلاری می تواند کودک را در تمام روز تغذیه کند. از آنجا که این مقدار کمی است و شاید ارزش شکسته شدن کارت شما را نداشته باشد ، مطمئناً می توانید به اندازه مناسب خود کمک مالی کنید.

اگر می خواهید فراتر بروید و کمک مالی را به یک عادت تبدیل کنید ، ShareTheMeal همچنین به شما امکان می دهد کمک مالی ماهانه را شروع کنید. این یک فرصت عالی برای کارمندانی است که می خواهند تأثیر اجتماعی شدیدی بر جهان داشته باشند. این برنامه کشورهای خاصی را ارائه می دهد که ShareTheMeal در آنها برای یک هدف منحصر به فرد کار می کند. همچنین می توانید آخرین اطلاعات مربوط به تعداد وعده های غذایی مشترک و تعداد حامیانی را که به این منظور اهدا کرده اند ، مشاهده کنید.

هر علت با علائم خاصی مشخص می شود ، مانند اضطراری ، و بحران های اقتصادی ، و ویروس تاج ، و سبدهای غذایی برای توصیف بهتر شرایط و سطح ریسک در آن کشور ، همچنین می توانید یک نمای کلی از هر منطقه را مشاهده کنید ، از جمله مشکلاتی که آنها با آن روبرو هستند و چگونگی کمک ShareTheMeal در حل آنها.

دانلود: ShareTheMeal برای آندروید iOS (رایگان)

2. تأثیر

گالری عکس (3 عکس)

Impact تلفیقی بین یک برنامه تناسب اندام و یک برنامه خیریه است. تعداد مراحلی را که برمی دارید پیگیری می کند و این مراحل را به پول خیریه تبدیل می کند. می توانید کالری را برای پیاده روی ، دویدن ، دویدن و ورزش در فضای بسته اندازه گیری و پیگیری کنید. شرکت ها گام های شما را از طریق مسئولیت اجتماعی شرکت (CSR) حمایت مالی می کنند و وجوه به یک سازمان غیرانتفاعی هندی به انتخاب شما منتقل می شود.

مرتبط: برنامه های موبایلی که به عادت های راه رفتن شما پاداش می دهند

بابت هر مایل پیمودن / آهسته دویدن / دویدن ، ویژگی ردیابی تمرین فعال تقریباً 0.07 دلار برای اهداف اجتماعی شما بدست می آورد. با Passive Step Tracker ، Impact هر روز مراحل شما را شمرده و تقریباً 0.14 دلار برای هر 5000 مرحله برداشته شده اهدا می کند. همچنین می توانید تیم ایجاد کنید ، دوستان را به چالش بکشید و در رویدادهای کنونی شرکت کنید.

به هر دلیلی ، می توانید یک نمای کلی را مشاهده کنید. این شامل شرکتی است که حامی مالی می شود ، پولی که تاکنون جمع آوری شده است ، تعداد افرادی که از این هدف حمایت می کنند ، شرح شرکت و آنچه که هدف آن دستیابی به آن است. شما می توانید فعالیت خود و میزان مشارکت شما در هر فعالیت را ردیابی کنید.

دانلود: تأثیر برای اندروید iOS (رایگان)

3. پریس

گالری عکس (3 عکس)

Freerice یک بازی ساده پرسش و پاسخ است که گزینه های زیادی برای خیریه انتخاب می کنید. این برنامه با برنامه جهانی غذا سازمان ملل متحد کار می کند. برای هر پاسخ صحیحی که می دهید ، به طور خودکار 10 دانه برنج اهدا می کنید. شایان ذکر است که تعداد قرص های اهدا شده برای هر پاسخ صحیح براساس درآمد حاصل از تبلیغات تولید شده توسط Freerice قابل تغییر است.

شما می توانید سطح دشواری بازی را متناسب با خود تغییر داده و نتیجه خود را کنترل کنید. با اجرای Freerice و پاسخ صحیح به س questionsالات ، تبلیغات را در صفحه خود مشاهده خواهید کرد. این امر منجر به پرداخت خودکار برنامه جهانی غذا برای کمک به بسیاری از پروژه های آن می شود – نه فقط برای برنج ، بلکه با توجه به شدت هر یک از علل.

می توانید نوع س askedالات را سفارشی کنید و برای کار با سایر اعضا به گروه ها بپیوندید. این می تواند به شما کمک کند که کمک های بزرگتر و بهتری انجام دهید. همچنین می توانید سهم خود را (با دانه های برنج اندازه گیری کنید) پیگیری کرده و برای انگیزه بیشتر آنها را با رتبه بندی مقایسه کنید.

دانلود: رایگان برای آندروید iOS (رایگان)

4. لپه

گالری عکس (3 عکس)

Cauze احتمالاً بهترین برنامه خیریه مشابه شبکه های اجتماعی موجود در این لیست است. می توانید بسیاری از سازمان های غیرانتفاعی و سایر پرونده های شخصی را جستجو کنید تا دلیل اهدا خود را مشخص کنید. هر دلیلی موارد زیر را دارد ، بنابراین می توانید محبوب ترین ها را در منطقه خود و همچنین در سراسر جهان ببینید. رابط کاربری برنامه گاهی اوقات کمی دشوار به نظر می رسد ، اما پس از مدتی گذراندن با برنامه آسان است که به آن عادت کنید.

یکی از ویژگی هایی که ما واقعاً دوست داشتیم ، امکان مشاهده تاریخچه پیشنهادهای شما بود. Cauze به شما امکان می دهد تا رسید مربوط به اقساط سال قبل خود را بارگیری کنید. این برنامه علاوه بر اضافه کردن پول به موجودی Cauze شما ، همچنین از پرداخت ماهیانه برای افرادی که می خواهند به طور منظم کمک مالی کنند و تأثیر بیشتری دارند ، پشتیبانی می کند.

می توانید سهم خود را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و از آنها الهام بگیرید تا همین کار را انجام دهند. در حساب خود ، می توانید تمام سازمان های غیرانتفاعی و دلایلی را که دنبال می کنند مشاهده کنید و در صورت ورود کمک های مالی جدید ، در جریان آنها باشید.

دانلود: Cauze برای اندروید iOS (رایگان)

اکنون یک تغییر مثبت ایجاد کنید

دنیا نمی تواند به اندازه کافی دست یاری کند. و با تعداد بحران هایی که جهان مرتباً با آن روبرو می شود ، می توانید در ایجاد نیازهای مثبت ، ترس و کمبود کمک کنید. چند دلار یا چند دقیقه از وقت شما می تواند به معنای یک وعده غذایی یا یک لیوان آب شیرین برای شخصی باشد که همیشه این برکات را ندارد.

با استفاده از این برنامه ها ، هیچگاه راهی آسان برای اقدام سریع و کمک به مبارزه برای منافع عمومی وجود نداشته است. توانایی های شما هرچه باشد ، هیچ سهمی برای توانایی انجام آن بسیار ناچیز نیست. این که شما یک دلار یا یک سنت اهدا کنید ، یک حرکت یا یک وقت ، همیشه شخصی در جایی کمک می کند.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *