5 بهترین برنامه صفحه گسترده برای آندروید


برنامه های صفحه گسترده امروزی تقریباً برای همه مشاغل ضروری است. برای پیگیری امور مالی ، لیست کارها و تعیین اهداف به صفحه گسترده نیاز دارید و می توانید تا آنجا که می توانید روی میز کار با آنها در تلفن کار کنید.

مجموعه های آفیس رایگان بسیاری برای اندروید وجود دارد و بیشتر آنها از قابلیت صفحه گسترده پشتیبانی می کنند. پس از چه کسی باید استفاده کنید؟ آیا چیزی غیر از “من می توانم پرونده های خود را به خوبی بارگیری کنم” چیز دیگری وجود دارد؟ مهم است که چه کسی را انتخاب کنید؟

در اینجا انتخاب ما از پنج برنامه صفحه گسترده برای Android وجود دارد.

1. Google Sheets

گالری عکس (3 عکس)

هنگام بررسی بهترین برنامه صفحه گسترده Android ، تعجب آور نیست که Google Sheets را در این لیست پیدا کنید. این برنامه نه تنها رایگان است ، بلکه دارای بسیاری از ویژگی های مفید و رابط کاربری آسان است. همچنین می توانید با یا بدون اتصال به اینترنت روی داده های خود کار کنید.

با Google Sheets می توانید فایل های اکسل را برای مشاهده بعداً در Android باز ، ویرایش و ذخیره کنید. این یک برنامه عالی هنگام همکاری با اعضای تیم است. می توانید از هم تیمی های خود دعوت کرده و به آنها اجازه دهید تا پرونده های خود را ویرایش ، نظر دهند و به اشتراک بگذارند.

این ویژگی بهره وری را افزایش می دهد و فضای کار بهتر را حتی برای تیم های از راه دور فراهم می کند. یادگیری نحوه ادغام Google Forms با Google Sheets در تجزیه و تحلیل داده های جمع آوری شده در وقت شما صرفه جویی می کند.

انواع مختلفی از الگوها برای انتخاب وجود دارد ، از جمله صفحات گسترده آماده ، الگوهای بودجه و برنامه ها. همچنین می توانید داده های خود را با استفاده از نمودارهای رنگی یا نمودارها انتخاب کنید تا در هنگام ارائه جذاب تر و آسان تر شود. Google Sheets یکی از بهترین برنامه های اکسل برای سازماندهی هر بخشی از زندگی شما است.

دانلود: صفحات گسترده Google (مالزی)

2. Microsoft Excel

گالری عکس (3 عکس)

اگر مدتی است که از برنامه های Microsoft 365 استفاده می کنید ، دریافت جریانی از برنامه های Microsoft Excel کار آسانی است. می توانید آن را از طریق برنامه Microsoft Office Suite ، که شامل Word و PowerPoint است ، دریافت کنید یا برنامه مستقل Microsoft Excel را خودتان بارگیری کنید.

پس از ورود به حساب Microsoft خود ، می توانید به OneDrive متصل شوید و به همه داده های خود ، بدون توجه به اینکه در کجا هستید ، دسترسی پیدا کنید. صفحه با کاربرد آسان به شما امکان می دهد هنگام کار با یک فایل اکسل جداول ایجاد کنید ، اشکال وارد کنید ، فرمول اضافه کنید و نمای مورد نظر خود را مشخص کنید.

وارد کردن ردیف ها و ستون ها و ویرایش متن یا کپی فرمول ها در Microsoft Excel آسان است ، دقیقاً مانند نسخه دسک تاپ. صفحه کلید عددی دارای فرمول ها و علائم ریاضی است تا محاسبات شما را ساده و دقیق کند. با استفاده از کلیپ روی صفحه می توانید بزرگنمایی و کوچکنمایی کنید تا اطلاعات بهتری از اطلاعات خود دریافت کنید.

دانلود: Microsoft Excel (خریدهای درون برنامه ای رایگان)

3. دفتر WPS

گالری عکس (3 عکس)

با بیش از یک میلیارد بار بارگیری ، WPS Office رقیب شماره یک برای بهترین برنامه صفحه گسترده Android است. این نرم افزار رایگان است ، با بسیاری از ویژگی های ارزشمند برای مراقبت از تمام اسناد شما ، از فایل های PDF گرفته تا اسناد Word و فایل های Excel. این برنامه با Microsoft 365 سازگار است تا به شما کمک کند کاربرگ ها و فرم های پایدار را در دستگاه Android خود ایجاد کنید.

WPS Office به شما امکان می دهد اسناد را در cloud ذخیره کنید. از Google Drive، Dropbox، Evernote و OneDrive پشتیبانی می کند. WPS Office الگوهای مختلفی مانند صورت های مالی ، فرم های کلی ، لیست های چک و الگوهای تحلیل نسبت را ارائه می دهد.

برای دسترسی نامحدود به همه این الگوها باید مشترک شوید. اگر می خواهید از Microsoft Excel یا Google Sheets مهاجرت کنید ، راهنمای ما را در مورد نحوه شروع کار با WPS Office بررسی کنید.

دانلود: WPS Office (خریدهای رایگان و درون برنامه ای)

4. آپارتمان اداری

گالری عکس (2 عکس)

Office Suite یک گزینه عالی برای Microsoft Excel و Google Sheets است. این یک برنامه گسترده گسترده برای باز کردن و ایجاد فایل های اکسل در تلفن شما دارد. طراحی آسان برای استفاده به این معنی است که شما می توانید سریع فرمول اضافه کنید و به راحتی از منوی سمت چپ برنامه استفاده کنید.

فیلتر پیشرفته به شما امکان مرتب سازی بهتر سطرها و ستون ها یا بررسی داده ها را می دهد. یکی از ویژگی های عالی Office Suite این است که می توانید صورتحساب ها ، رسیدها و سایر صفحات گسترده را با دوربین Android اسکن کنید. با این حال ، این ویژگی باید به نسخه برتر برنامه ارتقا یابد.

این نسخه برای ایجاد نمودارهای سفارشی با سبک ها و انواع مختلف نمودار نیز مورد نیاز است. همچنین از شر تبلیغاتی که هنگام ویرایش و کار بر روی داده هایتان باعث حواس پرتی می شود ، خلاص می شود.

دانلود: دفتر مجموعه (خریدهای رایگان در برنامه) Office Suite Pro (19.99 دلار)

5. دفتر پولاریس

گالری عکس (3 عکس)

Polaris Office با پشتیبانی از Word ، Excel ، Powerpoint و PDF یکی از بهترین مجموعه های آفیس برای اندروید است. Polaris Office با Microsoft Office سازگار است و سازگاری کامل با فضای ذخیره سازی ابر را فراهم می کند.

استفاده از این برنامه با یک رابط کاربری آسان برای مبتدیان آسان است. از بیش از 300 قالب ، 20 نوع نمودار و چندین الگو پشتیبانی می کند. اگرچه مانند سایر برنامه های موجود در این لیست روان نیست ، اما همچنان می تواند توابع اساسی صفحه گسترده را انجام دهد. همچنین می توانید امضای خود را به سرعت به اسناد اضافه کنید.

پس از مشترک شدن در نسخه برتر ، می توانید به ویژگی های دیگری مانند محافظت با رمز عبور برای پرونده های خود ، حذف تبلیغات از همه دستگاه ها و صادر کردن همه قالب های فایل به PDF دسترسی پیدا کنید.

دانلود: دفتر Polaris (رایگان ، اشتراک در دسترس است)

بهترین برنامه صفحه گسترده برای شما کدام یک است؟

تمام برنامه های صفحه گسترده فوق الذکر برای کاربران اندرویدی که می خواهند با فایل های اکسل کار کنند بسیار مناسب است. این برنامه ها به شما کمک می کنند لیست های خرید ، فاکتورها ، برنامه های کاری و صورت های مالی با کیفیت بالا را ایجاد کنید که بعداً می توانید ویرایش کنید.

از آنجا که هر اپلیکیشنی ویژگی های خاص خود را دارد ، این شما هستید که می توانید برنامه ای را انتخاب کنید که پاسخگوی تمام نیازهای شما باشد. شخصاً ، Microsoft Excel و Google Sheets به عنوان بهترین برنامه های صفحه گسترده برای Android برجسته می شوند.

آنها ایده آل هستند زیرا استفاده از آنها برای انجام اکثر توابع صفحه گسترده ای که هنگام کار با فایل های اکسل به آن نیاز دارید بسیار آسان است. چه یک برنامه چند منظوره یا یک ابزار مستقل را برای تجارت خود ترجیح دهید ، آن را در این لیست خواهید یافت.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *