6 محبوب ترین ارائه دهنده ایمیل از Gmail و Yahoo Mail بهتر هستند


در سال 2012 ، جیمیل با پیشی گرفتن از هاتمیل به محبوب ترین ارائه دهنده ایمیل در جهان تبدیل شد. از زمان ادعای تاج ، او هیچ نشانه ای از کاهش سرعت نشان نداده است. امروزه این سرویس بیش از 1.5 میلیارد کاربر دارد.

یاهو ایمیل دیگر ارائه دهنده ایمیل رایگان است. البته شماره کاربری آن در مقایسه با Gmail (حدود 250 میلیون کاربر فعال) کمی کمرنگ می شود ، اما همچنان یکی از مشهورترین مارک های ایمیل جهانی است.

اما چه ارائه دهنده های ایمیل رایگان دیگری وجود دارد؟ اگر حساب Gmail یا Yahoo نمی خواهید ، در اینجا لیستی از بهترین خدمات ایمیل برای انتخاب وجود دارد.

اصطلاحات Outlook گیج کننده است. مایکروسافت در تمایز بین حساب های ایمیل رایگان ، برنامه مدرن رایگان ویندوز و برنامه Office 365 خود کار بدی انجام می دهد. خوشبختانه ، اگر فقط یک حساب ایمیل رایگان می خواهید ، لازم نیست با جزئیات اشتباه کنید. شما فقط باید روی آن تمرکز کنید outlook.com و برای @ outlook.com ثبت نام کنید.

این سرویس یاهو را پشت سر گذاشت و به دومین ارائه دهنده ایمیل رایگان در جهان تبدیل شد. استفاده از حساب Outlook مزایای بسیار زیادی دارد. از آنجا که توسط مایکروسافت طراحی شده است ، به شدت در ویندوز 10 ادغام شده است. همچنین با Outlook Office 365 به طور یکپارچه کار می کند.

اگر تصمیم دارید از یک سرویس گیرنده وب یا مشتری دسک تاپ استفاده کنید ، در این صورت شرکت خوبی دارید. 16 درصد از کل ایمیل ها به یکی از این دو برنامه ارسال می شود.

GMX Mail یکی از شرکت های تابعه United Internet است که یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات اینترنت در آلمان است. در چند سال اخیر نامه های رایج رایج شده است ، اما از سال 1997 وجود دارد.

اگرچه فقط حدود 15 میلیون کاربر فعال ماهانه وجود دارد ، اما با توجه به تعداد کاربران ، در لیست ده ارائه دهنده ایمیل رایگان ما در رتبه اول قرار دارد. این یک وضعیت شگفت آور است و محبوبیت تقریبا غیر قابل تعویض سرویس هایی مانند Gmail ، Yahoo و Outlook را نشان می دهد.

از نظر ویژگی ها ، می توانید 1 گیگابایت فضای ذخیره سازی فایل ، محدودیت 50 مگابایتی برای پیوست ها و پشتیبانی از IMAP و POP داشته باشید. جالب ترین نکته این است که 65 گیگابایت فضای ذخیره سازی ایمیل را در اختیار شما قرار می دهد ، که کافی است تا دیگر فضای خالی باقی نماند. با عرض پوزش ، خواننده RSS و پیش نمایش چت از دست رفته است.

https://www.youtube.com/watch؟v=QPTep2tkpaE

Zoho Mail یکی از ارائه دهندگان جدید در لیست است. این فقط از اکتبر 2008 وجود دارد.

در کوتاه مدت ، این سرویس به سرعت به یکی از بهترین ارائه دهندگان ایمیل رایگان در خارج از سه وب سایت برتر Gmail ، Yahoo و Outlook تبدیل شده است. توسط یک سرویس گیرنده وب بدون آگهی (حتی برای کاربران رایگان) مدیریت می شود و فقط در عرض چند سال به بیش از 12 میلیون کاربر فعال رسیده است.

این برنامه همه آنچه را که شما از یک ارائه دهنده ایمیل رایگان انتظار دارید ، شامل پوشه های چند سطح ، بازدید از تماس ها ، سازماندهی صندوق ورودی کشیدن و رها کردن و فیلترها را ارائه می دهد. Zoho Mail به شما امکان می دهد ایمیل رایگان را در دامنه خود تنظیم کنید ، اگرچه یکی از موارد حذف شده ، ابزار چت ویدیویی است.

Zoho Mail بخشی از بسته عملکرد بزرگتر دفتر است. این سرویس از نزدیک با Zoho Docs یکپارچه شده است – جایگزینی برای Microsoft Office که به شما امکان می دهد متن ، ارائه و صفحات گسترده را ایجاد ، ویرایش و همکاری کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=vK3Y5lPqr4c

ICloud پروژه ایمیل رایگان اپل است. بیشتر کاربران Mac ، iPad و iPhone یک حساب کاربری دارند. iCloud خود یک سرویس ابری همه در یک است. از سایر خدمات اپل مانند Find My iPhone ، Photo Stream ، Keychain و iCloud Drive پشتیبانی می کند. نامه فقط یکی از جنبه های برنامه است.

این برنامه 850 میلیون کاربر دارد ، اما مشخص نیست که چه تعداد از آنها از آدرس ایمیل @ iCloud.com استفاده می کنند.

مانند Outlook.com و Microsoft ، iCloud به طور یکپارچه با سرویس گیرنده ایمیل پیش فرض اپل در MacOS و iOS ادغام می شود. در تلفن همراه ، می توانید هر تعداد ارائه دهنده خدمات ایمیل را به برنامه اضافه کنید. در سرویس گیرنده وب ، فقط می توانید به آدرس خود @ icloud.com دسترسی داشته باشید.

همه کاربران iCloud 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان دریافت می کنند. علاوه بر اسناد ، عکس ها و سایر داده ها ، کلیه ایمیل هایی که دریافت می کنید در محدودیت شما محاسبه می شوند. به همین ترتیب ، اگر iCloud ارائه دهنده مورد نظر شما باشد ، ممکن است مجبور شوید هزینه فضای ذخیره سازی بیشتری را پرداخت کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=jCQCWA-e6gI

AOL Mail بهترین سرویس پست الکترونیکی رایگان است. این در مارس 1993 راه اندازی شد ، و آن را سه سال بزرگتر از Hotmail ، چهار سال بزرگتر از Yahoo Mail ، و تقریبا ده سال بزرگتر از Gmail.

با توجه به سن و سال آن دارای تعداد زیادی کاربر است. در سالهای اخیر ، تعداد آنها رو به کاهش است. در سال 2006 ، هر ماه 50 میلیون کاربر فعال داشت و تنها در سال 2010 بود که سومین ارائه دهنده ایمیل در جهان بود. امروزه تعداد کاربران فعال به کمتر از پنج میلیون نفر رسیده است.

فقط به این دلیل که AOL Mail یک مارک معروف است که میلیون ها کاربر در آن وجود دارد ، لزوماً برای ثبت نام عجله ندارید. در سال های اخیر ، بسیاری از مطالعات به “سوگیری ایمیل” اشاره کرده اند. اگر آدرس AOL یا Hotmail داشته باشید بعید است کارفرمایان بالقوه شما را استخدام کنند. این نشان می دهد که شما در سال 1996 اقامت داشته اید.

https://www.youtube.com/watch؟v=AMUcDcF8BMQ

اگرچه ProtonMail هنوز در دنیای پست الکترونیکی نسبتاً جدید است ، اما به دلیل تمرکز زیاد بر روی رازداری ، به سرعت به یک ارائه دهنده محبوب تبدیل شده است.

این شرکت در سال 2014 در CERN سوئیس تاسیس شد و همچنان در این کشور ثبت شده است. به همین ترتیب ، از قانون محافظت از داده های فدرال سوئیس و دستورالعمل حفاظت از داده های فدرال سود می برد – هر دو مورد از قدرتمندترین محافظت از حریم خصوصی در جهان برخوردار است.

از همه مهمتر ، ProtonMail برای محافظت از محتوای پیام از رمزگذاری سمت مشتری استفاده می کند. قبل از به سرورهای شرکت می رسد. در واقع ، نحوه طراحی سیستم های خود توسط ProtonMail به این معنی است که این شرکت توانایی فنی برای دسترسی به پیام های شما را ندارد.

این کار خطر مجبور شدن برای ارسال محتوای ایمیل به شخص ثالث را از بین می برد. این یک روش کاملاً متفاوت از روشی است که ارائه دهندگان خدمات بیشتری مانند Gmail و Outlook دنبال می کنند.

سایر ویژگی ها شامل حداقل اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام ، بدون ردیابی یا ثبت جلسات و پیام های خود تخریبی است. اگر این صدا را دوست دارید ، سایر سرویس های ایمیل ایمن را نیز بررسی کنید.

کدام ارائه دهنده ایمیل را ترجیح می دهید؟

بنابراین بهترین گزینه برای جیمیل و یاهو چیست؟ هر یک از آنها مزایای مختلفی دارند ، اما هر یک دارای یک موضوع مشترک هستند تا در میان زیر گروههای خاصی از کاربران محبوبیت زیادی داشته باشند.

در نهایت ، این به سیستم عاملی که استفاده می کنید ، برنامه هایی که استفاده می کنید و ویژگی های مورد علاقه شما بستگی دارد. مثل همیشه ، بهترین روش آزمایش چند سرویس مختلف قبل از ارتکاب است.

اعتبار تصویر: Rawpixel.com/Shutterstockمنبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *