Gboard برای Android اشتراک گذاری تصاویر را آسان تر می کند


Google اشتراک گذاری عکسهای صفحه با Gboard برای Android را آسان می کند. صفحه کلید اکنون تصاویر را به کلیپ بورد شما اضافه می کند ، بنابراین می توانید به راحتی آنها را با کسی به اشتراک بگذارید.

در حقیقت ، امکان کپی کردن تصاویر در Gboard شما وجود دارد ، که این کار اشتراک گذاری را آسان می کند. گوگل اکنون همین قابلیت را برای گنجاندن عکس های صفحه نمایش نیز گسترش داده است.

Gboard Clipboard با به اشتراک گذاشتن عکس صفحه هوشمندتر می شود

پلیس اندروید گفت که خوانندگان آنها در Gboard برای مشاهده سهولت اشتراک گذاری ، تصاویر را به کلیپ بورد خود اضافه کردند. هنگامی که مجوز لازم را دریافت کردید ، هر عکس صفحه نمایش جدیدی که بگیرید به طور خودکار به کلیپ بورد Gboard اضافه می شود. به این ترتیب ، شما می توانید به راحتی و فقط با چند کلیک عکس صفحه را در هر تماس قرار دهید – این روند سریعتر از اشتراک دستی تصویر است.

اگر Gboard از شما نمی خواهد تصاویر را به کلیپ بورد خود اضافه کنید ، می توانید وارد تنظیمات صفحه کلید شوید و اگر گزینه ای است ، در Clipboard تیک بزنید. جدیدترین عکسهای صفحه را در کلیپ بورد ذخیره کنید فعال شده یا نه در برخی از برنامه ها مانند WhatsApp Gboard به طور خودکار پیشنهادی را برای اشتراک گذاری عکس ذخیره شده در کلیپ بورد ارائه می دهد.

اگر پیشنهادات کلیپ بورد Gboard را دوست ندارید ، می توانید آنها را کاملاً خاموش کنید.

Google در حال حاضر این ویژگی را برای شناسایی آزمایشگرهای بتا برای Gboard برای Android راه اندازی کرده است. در هفته ها و ماه های آینده ، باید برای همه کاربران Gboard به صورت عمومی اعلام شود.

Gboard برای Android همچنان پیشرفت می کند

Gboard برای اندروید به راحتی یکی از بهترین برنامه های Google برای این پلتفرم است. این شرکت با افزودن دوره ای ویژگی های مفید مفید جدید ، مانند ترجمه صوتی در زمان واقعی ، جستجوی یکپارچه Google ، پشتیبانی GIF و موارد دیگر ، به بهبود آن ادامه می دهد.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *