برنامه اصلی Roku از 20 مه برای مشاهده در دسترس خواهد بود


Roku اعلام کرد که 30 Roku Originals در تاریخ 20 مه به صورت رایگان از کانال Roku در دسترس خواهد بود.

منشا روکو چیست؟

همانطور که قبلا ذکر شد ، Roku Originals همان چیزی است که نمایش Quibi برای آن تغییر نام داده است.

Quibi یک پلت فرم جریان کوتاه مدت بود که نمایش هایی را برای نمایش گوشی های هوشمند ایجاد می کرد. با بسته شدن ، Roku مطالب را تسخیر می کند و زیر لوای Roku Originals شروع می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=QuMIPIGN7Ug

Roku Originals شامل نمایش هایی مانند About Face ، Dishmantled ، Murder Unboxed و Thanks a Million است. بسیاری از نام های معروف مانند کوین هارت ، جو جوناس ، لیام همسورث و آنا هندریک در آن گنجانده شده اند.

30 Roku Originals در تاریخ 20 مه راه اندازی می شود ، اگرچه این شرکت در نهایت قصد دارد همه 75 نمایش را منتشر کند. آنها با پیوستن به بیش از 25000 فیلم و قسمت تلویزیونی که از قبل در آنجا موجود است ، به صورت رایگان از کانال Roku پخش خواهند شد و توسط تبلیغات تجاری پشتیبانی می شوند – البته ظاهراً فقط با یک دقیقه تبلیغات تبلیغاتی در هر قسمت.

یکی از نکات فروش Quibi این بود که می توانید محتوا را در حالت عمودی مشاهده کنید. Roku از این شر خلاص می شود زیرا برای تماشای تلویزیون طراحی شده است و همه چیز با کیفیت 1080p پخش می شود.

سرگرمی رایگان و بی پایان در Roku

جالب است اگر این محتوای اصلی جای دیگری در Roku پیدا کند. بهتر از همه؟ برای لذت بردن از آن نیازی به اشتراک ندارید. Roku مجموعه ای از کانال های رایگان عالی را ارائه می دهد ، این بدان معناست که شما صدها ساعت سرگرمی را در اختیار شما قرار می دهد بدون هیچ هزینه ای.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *