نحوه ارسال فکس به صورت رایگان از رایانه خود


از دهه 1960 ، از دستگاه های نمابر برای ارسال و دریافت نمابر استفاده می شود. تا به امروز ، نمابرها هنوز وجود دارند ، اما آیا برای ارسال و دریافت نمابر هنوز به فاکس نیاز دارید؟ بخوانید تا متوجه شوید!

بدون دستگاه نمابر نمابر ارسال کنید

دستگاه های نمابر از لوازم خانگی رایج نیستند و این باعث می شود که ارسال و دریافت فکس برای اکثر افراد دردسر ساز شود. از این گذشته ، دستگاه های نمابر از کاغذ و جوهر استفاده می کنند ، همچنین به شماره تلفن ثابت نیاز دارند و نیاز به نگهداری دارند.

چندی پیش ، اگر می خواهید فکس بفرستید ، یا نیاز به خرید فکس دارید ، یا برای استفاده از دستگاه شخص دیگری می روید. خوشبختانه ما در عصر طلایی اینترنت زندگی می کنیم.

با این کار امکان ارسال و دریافت نمابر از طریق اینترنت با استفاده از ارائه دهندگان خدمات آنلاین نمابر و بدون دستگاه فکس گران وجود دارد.

از طریق اینترنت یک فاکس رایگان ارسال کنید

وب سایت های زیادی وجود دارند که به شما امکان ارسال و دریافت نمابر را بدون دستگاه نمابر می دهند. بیشتر این سایت ها به شما امکان ارسال فکس رایگان به هر شماره را دارند ، به شرط آنکه در ایالات متحده یا کانادا واقع شود.

با این حال ، این برنامه رایگان است و معمولاً محدودیت هایی دارد که برای از بین بردن آن باید هزینه کنید. به عنوان مثال ، محدود کردن تعداد صفحاتی که می توانید هر روز ارسال کنید ، یا تبلیغ صفحه جلد نمابر خود را. در اینجا برخی از خدمات شما می توانید استفاده کنید:

GotFreeFax

GotFreeFax این یک وب سرویس رایگان است که به شما امکان ارسال فکس رایگان به هر تعداد در ایالات متحده یا کانادا را می دهد. می توانید فاکس را در وب سایت تایپ کنید یا آن را به صورت پرونده های PDF / Doc / JPG بارگذاری کنید. با خدمات رایگان GotFreeFax می توانید روزانه 3 نمابر و 2 نمابر ارسال کنید.

برای صفحات نمابر بیشتر و فاکسهای بیشتر در روز باید از خدمات Premium استفاده کنید. شما می توانید 10 صفحه را با قیمت 0.98 دلار ، 20 صفحه را با 1.98 دلار و 30 صفحه را با 2.98 دلار فکس کنید. همچنین یک طرح تجاری وجود دارد که در آن می توانید اعتبار خریداری کرده و از پین فکس ارائه شده در تعداد زیادی صفحه استفاده کنید.

FaxZero

FaxZero این یک سرویس فکس با تعداد زیادی فکس رایگان روزانه است که به راحتی قابل استفاده است. شما می توانید هر روز 3 صفحه و 5 فکس به صورت رایگان و در مجموع 15 صفحه در روز ارسال کنید. FaxZero از پرونده های PDF ، Doc و JPG پشتیبانی می کند و می توانید با هر سرویس رایگان ، به هر شماره ای در ایالات متحده و کانادا نمابر ارسال کنید.

با این حال ، با خدمات رایگان FaxZero ، تمام فاکس ها دارای صفحه جلدی حاوی علامت تجاری FaxZero خواهند بود. این امر در خدمات پولی آنها با نام تقریباً نمابر رایگان منتفی بود.

شما می توانید 25 صفحه را علاوه بر صفحه پوشش FaxZero سفارشی خود ، فکس کنید. همانطور که قبلاً ذکر شد ، علامت تجاری FaxZero از خدمات پولی حذف شده است. با 1.99 دلار برای هر نمابر ، اولویت تحویل را نیز دریافت می کنید.

نمابر

این به شما می دهد فاکس. PLUS خیلی بیشتر از فقط ارسال نمابر. شما می توانید از FAX.PLUS در مرورگر وب و همچنین برنامه های Android و iOS استفاده کنید. طرح FAX.PLUS رایگان به شما امکان می دهد 10 صفحه فاکس را به صورت رایگان ارسال کنید ، اما اگر می خواهید صفحات بیشتری ارسال کنید ، یا باید هزینه هر صفحه را جداگانه پرداخت کنید یا یک برنامه پرداخت شده را خریداری کنید.

Fax.PLUS چهار برنامه پولی دارد: پایه ، حق بیمه ، تجارت و سازمانی. با هر یک از این برنامه ها می توانید به ترتیب 100 ، 300 ، 800 و 3000 صفحه در ماه ارسال کنید. در صورت نیاز به صفحات اضافی ، گزینه ای برای خرید وجود دارد و با گران شدن برنامه ، صفحات اضافی مقرون به صرفه تر می شوند.

با طرح جامع می توانید شماره فکس و صندوق پستی مخصوص خود را دریافت کنید تا بتوانید فاکس را ارسال و دریافت کنید. با خرید یک برنامه شرکتی ، به ویژگی های پیشرفته ای مانند Slack یکپارچه سازی و اقامت داده دسترسی پیدا می کنید.

متصل: نحوه اتصال چاپگر بی سیم به شبکه Wi-Fi

از طریق اینترنت نمابر دریافت کنید

اگر می خواهید از طریق اینترنت یا از طریق دستگاه نمابر فاکس دریافت کنید ، به یک شماره نمابر نیاز دارید. بسیاری از وب سایت ها این سرویس را ارائه می دهند ، برخی به صورت رایگان و برخی دیگر با پرداخت هزینه. این وب سایت ها همچنین به شما امکان ارسال فکس و ارسال نامه های ورودی را می دهند تا بتوانید فاکس های ارسالی و دریافتی را مشاهده کنید.

FaxBurner

FaxBurner این یک سرویس فکس رایگان است که به شما امکان ارسال و دریافت فکس را به صورت رایگان می دهد. پس از ثبت نام برای یک حساب رایگان ، شماره فکس و صندوق ورودی یکبار مصرف دریافت خواهید کرد که در آن می توانید به فاکس خود دسترسی پیدا کنید.

شما می توانید 5 فاکس از حساب رایگان ارسال کنید و 25 فاکس دریافت کنید. شماره نمابر یکبار مصرف شما ظرف 24 ساعت منقضی می شود ، بنابراین بهتر است از آن برای مکاتبات از راه دور استفاده نکنید.

اگر می خواهید شماره فاکس خود را نگه دارید و نمابر بیشتری ارسال کنید ، می توانید به برنامه های پولی FaxBurner بروید. یک حساب حرفه ای 500 صفحه و یک حساب برتر 2000 ماهانه صفحه فکس به شما می دهد. هر دو طرح شامل شماره نمابر دائمی است.

نمابر بهتر

به شما اجازه می دهد برنامه ریزی کنید FaxBetter فکس های دریافتی را به صورت رایگان دریافت و مشاهده کنید. با استفاده از FaxBetter همچنین می توانید ماهانه 50 صفحه فاکس به صورت رایگان ارسال کنید.

با این حال ، این خدمات با یک گیرنده همراه است. برای لذت بردن از آن ، FaxBetter از شما می خواهد یک برنامه افزودنی مرورگر را نصب کنید که گاهی اوقات هنگام کار تبلیغات را در مرورگر شما نمایش می دهد.

می توانید اشتراک برتر دریافت کنید که تبلیغات را حذف می کند و به شما شماره فکس ویژه و فضای ذخیره سازی نامحدود می دهد. سه نوع اشتراک وجود دارد: یک ماه با 9.95 دلار ، یک سال با 95.40 دلار و دو سال با 142.80 دلار.

کوکو فاکس

کوکو فاکس این یک سرویس فکس است که می توانید با Google Drive ، DropBox یا OneDrive استفاده کنید. با CocoFax می توانید از طریق ایمیل ، برنامه وب CocoFax یا برنامه تلفن هوشمند نمابر ارسال کنید. نحوه ارسال فکس با CocoFax بدون فکس را در راهنمای ما بیاموزید.

CocoFax پنج برنامه پرداخت شده را ارائه می دهد: Lite ، Basic ، Premium ، Business و Enterprise. همه این طرح ها شامل پوشش بین المللی و فضای ذخیره سازی نامحدود است.

نمابر الکترونیکی

EFax یک نسخه آزمایشی رایگان از طرح eFax Plus را ارائه می دهد ، که به شما امکان می دهد ماهیانه 200 صفحه ارسال کنید و همچنین ماهانه 200 صفحه را دریافت کنید. با استفاده از این نسخه آزمایشی رایگان ، می توانید با استفاده از برنامه رایگان eFax ، فاکس های ارسالی و دریافتی را جستجو و جستجو کنید.

اگر بیش از آنچه که طرح eFax Plus ارائه می دهد می خواهید ، می توانید به eFax Pro ارتقا دهید که به شما امکان می دهد 300 صفحه در ماه را با پرداخت 16 یورو ارسال و دریافت کنید. طرح شرکتی eFax برای مشاغل بزرگتر نیز موجود است. همه این برنامه ها دارای فضای ذخیره سازی نامحدود و شماره های رایگان هستند.

ارسال فکس از طریق اینترنت آسان شده است

با اینترنت دیگر برای ارسال یا دریافت نمابر نیازی به فکس گران قیمت ندارید. خدمات زیادی وجود دارد که به شما امکان ارسال و دریافت نمابر را می دهد. برخی به شما امکان می دهد سرویس نمابر خود را با برنامه های محبوب تلفیق کنید.

برای مشاغل کوچک ، اکنون می توانید فکس را بدون فاکس ارسال کنید ، اما برای چاپ همچنان به چاپگر نیاز دارید.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *