11 ابزار هنری منحصر به فرد و با کاربرد آسان که باعث افزایش دکوراسیون شما می شوند


تصور کنید که یکپارچه فناوری را در دکوراسیون داخلی خود تزریق می کنید تا جلوه ای انحصاری به آن ببخشد؟ برای ساختن ابزاری که بتواند تکمیل کننده دکوراسیون شما باشد ، لازم نیست که اهل فن باشید. فقط به خلاقیت و دانش فنی اولیه نیاز دارد. حتی بهتر ، شما می توانید از منابع آسان در دسترس در خانه استفاده کنید.

این فرصت را برای نشان دادن هوش ذاتی خود از دست ندهید. اگر به دنبال ابزارهای مفید DIY برای تقویت دکوراسیون خود هستید ، نگران نباشید زیرا ما شما را در اختیار داریم

1. لامپ LED بتونی روی پایه

https://www.youtube.com/watch؟v=pwJxYi3q1Hs

آیا به این فکر کرده اید که با چراغ LED در قفسه چه باید کرد؟ این پروژه DIY نه تنها از نور LED شما استفاده می کند ، بلکه به اتاق نشیمن شما نیز کمک خوبی خواهد کرد.

این لامپ دارای یک پایه بتونی و یک پایه چوبی است ، در حالی که چراغ های LED به داخل چوب وارد می شوند تا به راحتی مورد توجه قرار نگیرند. شما می توانید لامپ کنترل صوتی LED خود را شخصی سازی کنید ، که باعث لذت بیشتر این پروژه DIY می شود.

2. جلوه رنگین کمان با کمک سی دی های قدیمی

https://www.youtube.com/watch؟v=pW0-83My1Gc

وقتی دنیا دیجیتال شد و پخش فیلم ها در سایت هایی مانند Netflix شروع شد ، ممکن است از خود بپرسید که چرا CD های قدیمی را دور نریزید. به آن پایبند باشید ، زیرا این منبع ایده آل مورد نیاز برای ایجاد اثر نور از رنگین کمان برای اتاق شما است.

شما فقط باید قسمت براق CD را در معرض نور خورشید یا منبع نور قرار دهید و سپس آن را از روی دیوار یا پوستر پرتاب کنید. در عرض چند ثانیه متوجه خواهید شد که اثر رنگین کمان شکل گرفته و این باعث ایجاد جرقه در خانه شما خواهد شد.

3. ساعت زنگ دار خانگی

https://www.youtube.com/watch؟v=4YVUGDnaLcc

بیدار شدن به موقع لحن کل روز را تعیین می کند. از طرف دیگر ، کمبود خواب منجر به کندی سرعت می شود که منجر به کاهش بهره وری می شود.

اگر نمی توانید کمک کنید اما دکمه تعویق را به طور مکرر فشار دهید ، به این زنگ هشدار در خانه نیاز دارید. علاوه بر این ، این ساعت برای ساعت بیولوژیکی داخلی شما نیز مفید است. استفاده از آن به حالت عادی خواب کمک می کند و برنامه شما را ثابت نگه می دارد.

4. شومینه برقی خود را بسازید

https://www.youtube.com/watch؟v=ON_xRrrpinc

تزئین دیوار تلویزیون ممکن است دشوار باشد ، اما این شومینه برقی راه حل مناسبی است. نه تنها اتاق خود را راحت خواهید کرد ، بلکه دیواری را نیز پر خواهید کرد که در غیر این صورت خالی خواهد بود. می توانید ظاهر را با ظاهری روستایی سفارشی کنید تا بی نظیر باشد.

این شومینه برقی سازگار با محیط زیست است ، بنابراین شما در محافظت از محیط زیست سهم خود را ایفا خواهید کرد. برای این پروژه شما به لولاهای درب ، میخ های پایان دهنده ، پیچ ها ، قفسه های قفسه ها و قاب های چوبی نیاز دارید.

5. هنر دیجیتال دیواری خود را بسازید

https://www.youtube.com/watch؟v=wkoN0MaXM3E

هنر دیجیتال دیواری محبوبیت زیادی ندارد ، زیرا بیشتر مردم نقاشی بوم را ترجیح می دهند. اگر برای دیوار خود هنری منحصر به فرد و بودجه می خواهید ، پس از هنر دیجیتال استفاده کنید. می توانید چاپ هایی مانند مناظر ساختمان ها ، صحراها ، ساحل و موارد دیگر را انتخاب کنید.

همچنین می توانید از نمایشگر IPS LED و Raspberry Pi 3 یکی بسازید. این یک فرصت عالی برای ایجاد هنری است که بازدیدکنندگان شما را به آزمایش پروژه های مشابه ترغیب می کند.

6. نور شب خود را بسازید

https://www.youtube.com/watch؟v=b1x4680h6ZI

سطل آشغال نباید آخرین مکان برای نشستن بطری های شراب یا شیشه های استفاده شده باشد. به راحتی می توان از آنها برای ایجاد لامپ های شب استفاده کرد که راحتی اتاق شما را تکمیل می کنند. همچنین می توانید یک سنسو چراغ شب درست کنید که اتاق شما را روشن کند. اگر به نظر هیجان انگیز می آید ، چرا آن را امتحان نمی کنید؟

این لامپ DIY برای هر کسی که میز کامپیوتر دارد یک انتخاب عالی است. شما نوری می خواهید که برای چشم های شما خیلی قوی نباشد.

شاید این پروژه شما را به یاد کامپیوتر قدیمی بیاندازد که زمانی ستون فقرات کار شما بود. این ایده های عالی را برای استفاده مجدد از یک رایانه غیر عملکردی بررسی کنید.

7. چراغ دیواری خود را بسازید

https://www.youtube.com/watch؟v=PLZB8IgSBUw

اگر به دنبال یک چراغ دیواری برای اتاق خواب ، دفتر کار یا گوشه خواندن خود هستید ، در اینجا چراغی است که می توانید درست کنید. این لامپ جلوه ای از ظرافت را به دکوراسیون داخلی شما می بخشد. وسایل روشنایی جالب و کاربردی ایجاد کنید که به روش های مختلف بتوانید آنها را شخصی سازی کنید.

شما به مواد بازیافتی مانند رولپلاک های چوبی ، واشرهای روشنایی ، چراغ های دیواری برای کنترل از راه دور (اختیاری) ، میخ ها و پریز برق نیاز خواهید داشت. جفت شدن قاب های نورپردازی عتیقه با وسایل روشنایی مدرن راهی عالی برای ایجاد ترکیبی روستایی مدرن از دکورهای روشن است.

این لامپ ساده DIY با جذابیت صنعتی برای روشنایی ورودی های شما نیز ایده آل است .

آیا لوازم الکترونیکی دیگری نیز در اطراف خانه خود آویزان هستید؟ در اینجا روش های آسان و مهیجی وجود دارد که می توانید از ابزارهای قدیمی خود دوباره استفاده کنید.

9. کولر گازی خود را بسازید

https://www.youtube.com/watch؟v=jBe1eoiUuPg

آیا آفتاب سوختگی به دلیل عصبانیت چسبنده خورشید باعث آزار شما می شود؟ خودتان را با کارهای دستی درست کنید و در تمام طول تابستان خونسرد باشید. با وسایل موجود در خانه می توانید به راحتی کولر خانگی تهیه کنید.

مینی کولر و خنک کننده تبخیری ساده با انرژی خورشیدی قابل حمل و حجم کمتری است. با تمام منابع آماده ، این پروژه ای است که می توانید در عرض چند ساعت به پایان برسانید.

اگر اتاق های زیادی داشته باشید ، تهویه مطبوع ممکن است کاملاً مفید نباشد. در اینجا برخی از ایده های تهویه مطبوع DIY آورده شده است که به شما الهام می دهند.

10. ساعت کاغذی خود را بسازید

https://www.youtube.com/watch؟v=uFKqqPPtb3s

اکثر کودکان به راحتی می توانند زمان را با ساعت دیجیتال تعیین کنند ، اما در تشخیص زمان در ساعت های آنالوگ مشکل زیادی دارند. اگرچه این روزها ساعت های دیجیتالی محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند ، اما ساعت های آنالوگ برای ماندگاری اینجا هستند. به همین ترتیب ، خواندن مهارتی است که فرزندان شما به آن نیاز دارند. با این طراحی ساده ساعت کارت کاغذی ، کودک شما از منحنی پیش می رود.

برای شروع به یک قلم مو ، کاغذ ، نشانگر ، رنگ دست ساز ، یک پد (سفید یا رنگی) و برچسب هایی با شماره (از یک تا 12) نیاز دارید.

11. جعبه نمایش خود را بسازید

https://www.youtube.com/watch؟v=gG-ybuw0Dxw

اگر می خواهید محصولات خود را در یک پست وبلاگ ، یک فروشگاه پس انداز آنلاین یا اگر می خواهید بازدید کنندگان خود را تحریک کنید ، در یک نمایشگر سبک سرمایه گذاری کنید. لایت باکس راهی برای جلب توجه مشتریان شما است. صفحه نمایش جلوه ای کامل از محصولات به مجله می دهد تا بتوانید به سرعت بفروشید.

خودت انجامش بده و لذت ببر

اکنون می توانید با این ابزار فنی منحصر به فرد ظاهر خانه خود را بهتر کنید. خودتان انجام دهید ذهن تکنولوژیک شما را متزلزل کرده و رضایت شما را جلب خواهد کرد. کمی وقت بگذارید و از این پروژه های جذاب که به کاهش زباله های الکترونیکی نیز کمک می کند لذت ببرید.

چندین ایده عالی کسب و کار که برای میلیون ها دلار به شرکت تبدیل شده اند ، از آزمایش با پروژه های DIY به وجود آمده اند. تا زمانی که سعی نکنید هیچ وقت نمی دانید چه ایده هایی تحریک می شوند.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *