اتومبیل های جدید فورد از قابلیت تلفیق هندزفری با الکسا برخوردار هستند


چندین سال است که اتومبیل های فورد از پشتیبانی الکسا برخوردار هستند ، اگرچه فقط برای خودروهای دارای سیستم سرگرمی و سرگرمی Sync 3 در دسترس است. استفاده از الکسا همچنین نیاز به نصب AppLink فورد در تلفن های آنها دارد. این باعث ایجاد اصطکاک می شود وقتی کسی بخواهد از الکسا در حالی که در فورد خود است استفاده کند.

فورد در تلاش است تا با اضافه کردن یک الحاق الکسا به اتومبیل های خود با سیستم سرگرمی و سرگرمی Sync 4 ، همه اینها را تغییر دهد.

اتومبیل های فورد با ادغام الکسا در حال تعمیق هستند

فورد برای بهبود ادغام الکسا ، پاییز امسال به روزرسانی OTA را برای خودروهای سرگرمی و سرگرمی 2021 Sync 4 در ایالات متحده و کانادا منتشر می کند. مدل های Ford Bronco ، Edge ، F-150 ، Mustang Mache-E و Super Duty اولین کسانی هستند که این بروزرسانی را دریافت می کنند.

ادغام عمیق الکسا در سیستم سرگرمی و سرگرمی Sync 4 نتیجه تعمیق روابط فورد و آمازون و امضای یک قرارداد شش ساله است. بلومبرگ کوینت گفت که این دو شرکت شرایط مالی توافق نامه را فاش نکردند.

با تشکر از یکپارچگی عمیق تر ، دیگر نیازی به اتصال تلفن هوشمند به سیستم سرگرمی و سرگرمی فورد برای استفاده از الکسا ندارید.

به روزرسانی به طور قابل توجهی تجربه الکسا را ​​بهبود می بخشد و به شما امکان می دهد بدون نیاز به استفاده از برنامه AppLink ، با دستیار صوتی در اتومبیل فورد خود تماس بگیرید. شما می توانید برای روشن کردن دستیار صوتی ، از او بخواهید که موسیقی پخش کند ، به روزرسانی های مربوط به ترافیک را پیدا کند ، نزدیکترین پمپ بنزین را پیدا کند و موارد دیگر به راحتی می توانید بگویید “Alexa”

مرتبط: الکسا چیست و الکسا چه کاری انجام می دهد؟

فورد انتظار دارد تا پایان سال 2021 پشتیبانی هندزفری الکسا از حداقل 700000 وسیله نقلیه را در ایالات متحده و کانادا معرفی کند. فورد اولین شرکتی است که ادغام هندزفری الکسا را ​​در خودروهای خود وارد می کند. در اوایل سال جاری ، این شرکت با HP همکاری کرد تا ضایعات چاپ سه بعدی را به قطعات کامیون تبدیل کند.

اگر مهارت FordPass را دارید ، همچنین می توانید از الکسا برای راه اندازی یا قفل کردن وسیله نقلیه فورد خود استفاده کنید. این به روزرسانی به عنوان بخشی از برنامه Power-Up این شرکت منتشر می شود که هدف آن از طریق آن ادامه ارتقا و بهبود وسایل نقلیه خود از طریق به روزرسانی منظم OTA است.

فورد هزینه های داده الکسا را ​​به مدت سه سال پوشش می دهد

فورد به مدت سه سال استفاده از داده های الکسا در شبکه AT&T را در سیستم سرگرمی و سرگرمی خودروی شما پوشش می دهد. با این حال ، این داده های مورد استفاده برای پخش موسیقی را حذف می کند. این دوره سه ساله زمانی آغاز می شود که اتومبیل های 2021 فورد یک به روزرسانی OTA دریافت کنند که الکسا را ​​به سیستم سرگرمی و سرگرمی آنها اضافه می کند. برای مدل های 2022 ، این از تاریخ شروع دوره گارانتی آنها شروع می شود.

فورد نرخ داده تلفن همراه را که پس از سه سال استفاده باید پرداخت کنید تأیید نکرده است. این شرکت جزئیات بیشتری را در مورد این موضوع تا پایان دوره آزمایشی ارائه خواهد داد.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *