توییتر اکنون به شما امکان می دهد DM خود را در Android جستجو کنید


با پیمایش بی پایان خداحافظی کنید تا یک DM در توییتر پیدا کنید. پس از راه اندازی نوار جستجوی iOS DM در وب ، توییتر سرانجام ویژگی Android را راه اندازی می کند.

به سرعت به DM مورد نظر خود بروید

پشتیبانی توییتر با انتشار توییت اعلام کرد ویژگی جستجوی جدیدی که به دستگاه های Android وارد می شود توییتر برای اولین بار در سال 2019 از نوار جستجوی DM در iOS و وب رونمایی کرد و از آن زمان کاربران اندروید صبورانه منتظر هستند.

این پلت فرم همچنین نشان داد که این “نسخه بهبود یافته” از ویژگی جستجوی فعلی است که به شما امکان می دهد فقط در تماس های اخیر خود جستجو کنید. با ابزار جستجوی جدید Android ، می توانید پیام های قدیمی خود را نیز مشاهده کنید.

مرتبط: همه آنچه در مورد Twitter DM باید بدانید

توییتر همچنین به ویژگی آینده اشاره کرده است که به شما امکان جستجوی محتوای پیام را می دهد. این پلتفرم نوشت: “منتظر گزینه جستجوی پیامهای مستقیم خود برای یافتن محتوای پیام هستید؟ اواخر سال جاری ما در حال تهیه نسخه هستیم.”

توییتر به کاربران آنچه می خواهند می دهد

مدتهاست که امکان جستجو از طریق DM در اندروید وجود دارد ، اما در پایان صبر کاربران اندروید به ثمر رسیده است. اکنون توییتر باید به وعده خود برای آشکار کردن ویژگی ای که به ما امکان مرتب سازی محتوای پیام های مستقیم را می دهد ، عمل کند.

منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *