نحوه سفارشی کردن صفحه ورود KDE به پلاسما


وقتی نوبت به سفارشی سازی و سفارشی سازی دسک تاپ های لینوکس می رسد ، محیط دسک تاپ KDE Plasma با تعداد باورنکردنی ویژگی ها و اصلاحات ، کیک را به خود می گیرد. این طیف گسترده ای از گزینه ها را برای منحصر به فرد نشان دادن دسک تاپ شما فراهم می کند.

در حالی که شخصی سازی نمادها یا صفحه اصلی در KDE Plasma آسان است ، اما بسیاری از مردم نمی دانند که می توانید موضوع صفحه ورود را تغییر دهید. این مقاله برای کمک به شما در اینجا است.

تعداد زیادی از تنظیمات برای KDE

میزبان ادارات ظاهر که در پیکربندی سیستم دروازه تغییر دسک تاپ KDE Linux شما. در اینجا گزینه هایی برای تغییر سبک برنامه ، سبک پلاسما ، طرح های رنگی ، قلم ها ، آیکون ها و موارد دیگر پیدا خواهید کرد.

با توجه به تنظیمات بسیار زیاد موجود ، KDE با ارائه یک رابط کاربری که می خواهد با سایر ویژگی ها ترکیب شود از GNOME بهتر است. با این حال ، این یک بخش ندارد ظاهر من این گزینه را دارم که صفحه ورود به سیستم را تغییر دهم زیرا بسیاری از کاربران از این ویژگی بی اطلاع هستند.

بیشتر بخوانید: KDE – قابل تنظیم ترین دسکتاپ لینوکس

تنظیمات صفحه ورود (SDDM)

جالب است که تنظیمات صفحه ورود به سیستم زیر صفحه است شروع و توقف کنید که در پیکربندی سیستم . در این بخش تنظیماتی را برای تغییر سبک و رفتار صفحه ورود پیدا خواهید کرد. اگر تم های جهانی را با صفحه ورود به سیستم سفارشی نصب کرده اید ، می توانید آن را در اینجا پیدا کنید.

همچنین می توانید تصویر زمینه را برای مضامین موجود تغییر دهید ، موارد جدیدی را از فروشگاه KDE دریافت کنید یا یک تم را از یک فایل نصب کنید. پس از پایان کار ، می توانید به سادگی از سیستم خارج شوید و دوباره وارد سیستم شوید ، تغییرات را تأیید کنید. قسمت SDDM فروشگاه KDE را با بیش از 450 موضوع برای بررسی انتخاب کنید.

KDE ممکن است همان چیزی باشد که بدنبال آن هستید

KDE یک دسک تاپ مدرن و قدرتمند است که توسط اکثر کاربران لینوکس توسعه یافته است و به درستی هم چنین است. این یک رابط کاربری جذاب از جعبه دارد و میزان سفارشی سازی ارائه شده گیلاس در بالا است. استفاده از برنامه های KDE نیز لذتبخش است.

آیا می خواهید KDE را امتحان کنید؟ ما مروری بر برخی از تغییرات مفید داریم تا تجربه شما را حتی بهتر کنیم. ساخت سیستم خود و طراحی گام به گام آن همان چیزی است که لینوکس است.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *