نینتندو ادعا می کند که 6 میلیون نفر سوییچ دوم را در سال 2020 خریداری کرده اند.


مردم تمایل دارند فقط یک کنسول برای خانه خود خریداری کنند ، اما بازار نینتندو سوییچ تغییر سبک را تجربه می کند. نینتندو ادعا می کند که 6 میلیون نفر سوئیچ دیگری را در سال مالی 2020-2021 خریداری کرده اند.

نینتندو چندین کلید را درخواست می کند

می توانید درخواست را در گزارش نتایج مالی با فرمت PDF در وب سایت نینتندو مشاهده کنید. در حالی که URL به ژاپنی است ، گزارش به انگلیسی است ، بنابراین لازم نیست نگران استفاده از مترجم باشید.

کل این گزارش حاوی حکایت های بسیار خوبی از اطلاعات برای طرفداران سوییچ است ، از جمله اینکه Animal Crossing: New Horizons میزان فروش سوییچ را افزایش داده است و اینکه نینتندو هر چه بیشتر و بیشتر پول در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کند.

مرتبط: عبور اساسی حیوانات: نکات و ترفندهایی برای افق های جدید

با این حال ، اگر به سراغ سوال 8 بروم ، نینتندو در مورد گروههایی که احساس می کنند آنها به اندازه شرکت مورد علاقه خود به سوییچ تغییر نکرده اند ، تعجب می کند. Shuntaro Furukawa ، نماینده مدیر عامل و رئیس نینتندو ، این مجموعه اطلاعات شگفت انگیز را به اشتراک می گذارد:

در سال مالی قبل ، تقاضای خانوار برای چندین سیستم تقریباً 20٪ از فروش واحد سیستم های خانواده نینتندو سوییچ را به خود اختصاص داده است. از این به بعد ، ما انتظار داریم تقاضا برای چندین سیستم خانگی ، حتی با افزایش فروش واحدهای سخت افزاری ، افزایش یابد.

به همین ترتیب ، هر پنجمین کلید فروخته شده در سال مالی 2020-2021 خانگی است که در حال حاضر حداقل یک مالک آن است. 20 درصد فروش سوییچ در سال مالی گذشته حدود 6 میلیون واحد بوده است.

نه تنها این ، بلکه نینتندو معتقد است که این تعداد همچنان رشد خواهد کرد. باید منتظر گزارش سال آینده باشیم تا ببینیم این پیش بینی صحیح است.

چرا مردم سوئیچ دوم را می خرند؟

درک اینکه چرا مردم ابتدا کلید می خرند به اندازه کافی آسان است ، زیرا این کنسول کوچک طیف گسترده ای از عناوین انحصاری آنها را پر می کند. اما چرا مردم دومی را انتخاب می کنند؟

نینتندو به صراحت در گزارش خود ذکر نشده است و قضاوت در مورد اینکه چرا مردم بیش از یک محصول خریداری می کنند بسیار دشوار است. با این حال ، این احتمالاً به دلیل قابل حمل بودن سوئیچ است.

از آنجایی که سوئیچ روی صفحه نمایش دارد ، می توانید هر کجا که بخواهید آن را کنترل کنید. این با کنسول های دیگر که معمولاً به تلویزیون متصل هستند متفاوت است.

به این ترتیب ، سوییچ در بازار کنسول از جایگاه بسیار منحصر به فردی برخوردار است. اگر یکی از اعضای خانواده از کلید برای خانه استفاده می کند و شخص دیگری می خواهد بازی کند ، می توانید با خرید کلید دوم مشکل را برطرف کنید. این راحت تر از کنسول های دیگر است که معمولاً به تلویزیون / صفحه دیگری برای خرید کنسول نیاز دارند.

در واقع ، در زیرمجموعه غیررسمی Nintendo Switch ، موضوعی در مورد خرید چند آداپتور وجود دارد. در آنجا می توانید ببینید که چگونه چندین نفر به راحتی و با خرید یک سوئیچ برای هرکسی که بخواهد ، مشکلات اشتراک خود را حل می کنند.

احتمالاً به همین دلیل است که نینتندو شرط می بندد که خانواده های بیشتری آداپتورهای بیشتری بخرند. همانطور که کنسول به اواسط عمر خود می رسد و همچنان به کتابخانه چشمگیر آن اضافه می شود ، خانواده های بیشتری با خرید چندین ماژول مشکلات اشتراک خود را حل می کنند.

یک کلید ، دو کلید ، کلید قرمز ، کلید آبی

نینتندو سوییچ کالای داغی در دنیای بازی است. تا جایی که مردم فقط نمی توانند یکی داشته باشند. 20٪ از فروش سوییچ در سالهای 2020-2021 مربوط به افرادی بود که قبلاً یکی از آنها را در اختیار داشتند و نینتندو معتقد است که تعداد آنها با گذشت زمان افزایش می یابد.

اگر همیشه سعی کرده اید سوئیچ خود را از خانواده یا دوستانتان بدزدید ، چرا یک بازی چند نفره محلی را امتحان نمی کنید؟ به این ترتیب ، هرکسی می تواند بدون نیاز به خرید واحد دیگری بازی کند.

اعتبار تصویر: Tinxi / Shutterstock.comمنبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *