ورزشگاه & quot؛ زنده و خوب & quot؛ 100 بازی جدید در سال 2021 راه اندازی شد


ممکن است کسانی از ما که خبر مرگ Stadia را اعلام کرده اند اشتباه کنیم ، زیرا گوگل اعلام کرد که Stadia کاملا خوب است و در این راه عناوین جدیدی نیز دارد. احتمالاً از استودیوی بازی سازی در مونترال نیست.

Google Stadia کاملا خوب است …

تاریخچه اخیر Google Stadia چیز جالبی نبود که انتظار می رفت. تمام استودیوهای بازی های داخلی برای تمرکز بر بازی های شخص ثالث در حال خاموش شدن هستند ، که خشم بسیاری از کاربران Stadia را برانگیخته است.

در نتیجه ، چندین کاربر Stadia از خدمات خارج شدند و چندین دلیل را برای تمایل به ترک Stadia ذکر کردند.

مرتبط: چرا اشتراک Google Stadia خود را لغو کردم

در مصاحبه با gamesindustry.biz ، نیت آهرن ، رئیس بازاریابی برای توسعه دهندگان در Stadia ، گفت که این پلت فرم کاملا خوب است. علی رغم اینکه جید ریموند را به همراه شش کارمند دیگر از استودیوی ریموند هاون از دست داد.

آیا Google Stadia زنده و سالم است؟

ظاهراً ، Ahearn همچنین ادعا می کند که:

ما در شرف راه اندازی بیش از 100 بازی جدید در Stadia در سال 2021 هستیم و همچنان Stadia را به مکانی عالی برای انجام بازیهایی که از قبل متعلق به شماست تبدیل می کنیم.

این لیست بدی از نسخه ها نیست ، با توجه به اینکه سونی به تازگی 25 بازی جدید نسبتاً پیش پا افتاده را اعلام کرده است. نه تنها این ، بلکه در غیاب استودیوهای بازی سازی خود ، تیم بازاریابی Stadia با برخی از نام های قاتل در صنعت همکاری کرده است. آهارن ادامه می دهد:

من می خواهم به هر غیر مiمن بگویم که هنگام توسعه Stadia Makers و مشارکت با استودیوهای AAA مانند Capcom ، EA ، Square Enix ، Ubisoft و دیگران ، به چگونگی ادامه عمل به حرف های خود توجه کنند.

خوب به نظر می رسد ، اما این که آیا همه این ها منحصر به Stadia است ، یا فقط صحبت کردن در مورد Resident Evil Village ، در اینجا ، زیرا شما می توانید آن را در هر نقطه …

با این حال ، نمی توانید انکار کنید که این مشارکت ها گام های مثبتی برای خدماتی است که به طور مداوم از نیمی از مشتری خود پشتیبانی می کند. با این حال ، آدرس احزاب اول هنوز نیست؟

آیا Stadia باید عناوین اصلی داشته باشد؟

این یکی از باینری های دائمی است که وقتی به پلتفرم Stadia فکر می کنیم می بینیم. بازیکنان در آنجا ثبت نام کردند زیرا گوگل به آنها قول بازی های دست اول را داد. آنها مجموع صفر را منتشر کردند ، بنابراین نگرانی مشترکان Stadia منطقی است.

بدون این بازی های توسعه یافته داخلی ، آیا Stadia “فقط یک پلتفرم دیگر” است؟ خوب ، واقعاً همینطور است. او تلاش می کند تا از جمع متمایز شود و از نظر تجربیات جدید یا متفاوت که او را از سایر افرادش متمایز می کند ، بسیار کم ارائه می دهد.

بسته شدن استودیوهای درجه یک ، صرف نظر از دیدگاه شما نسبت به آن ، یک اشتباه بود.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *