چگونه کتابهای Kindle را به صورت دستی و خودکار به روز کنیم


بهتر است اطمینان حاصل کنید که کتاب های Kindle کاملاً به روز شده اند و به شما امکان می دهد از بهترین نسخه کتابی که می خوانید لذت ببرید. به روزرسانی Kindle ممکن است با اصلاحاتی در غلط نوشتاری یا قالب بندی ، یا شاید با لوازم جانبی جدید یا محتوای اضافی ارائه شود.

بنابراین چگونه می توان بررسی کرد که کتاب شما کاملاً به روز شده است؟ چگونه کتاب کیندل خود را به روز می کنید؟ ما به هر دو پاسخ خواهیم داد ، همراه با توضیحی در مورد اینکه چگونه می توانید به طور خودکار کتاب های خود را در آینده به روز کنید.

مرحله 1: به محتوای آمازون و دستگاه های خود بروید

ابتدا برو به مدیریت محتوا و دستگاه حساب خود را در حساب آمازون خود قرار دهید و مطمئن شوید که در این بخش هستید فهرست .

برای انجام این کار ، را انتخاب کنید محتوا و دستگاه ها یا محتوا و دستگاه های خود را مدیریت کنید از منوی کشویی حساب ها و لیست ها .

در صورت ورود به این بخش حساب شما ، به اینجا بروید مدیریت محتوا و دستگاه و راه اندازی کنید محتوا و دستگاه های دیجیتال یا محتوا و دستگاه ها .

مرحله 2: بررسی کنید آیا کتابی به روز است یا خیر

سپس در کتابهای Kindle خود بروید تا ببینید آیا هرکدام از آنها پیوندی دارند که روی آن نوشته شده باشد به روزرسانی موجود است . اگر کتابهای Kindle شما حاوی این پیوند نیستند ، شما آخرین نسخه این کتاب الکترونیکی را دارید.

مرحله 3: کتاب Kindle خود را به درستی به روز کنید

به روزرسانی کتاب Kindle نسخه جدید و به روز شده جایگزین نسخه فعلی شما می شود.

اگر کتاب خود را به اشتباه به روز کنید ، ممکن است به این معنی باشد که یادداشت ها ، لهجه ها یا سایر موارد اضافه شده خود را برای نسخه فعلی آن کتاب به Kindle خود از دست می دهید.

بنابراین قبل از تصمیم به بروزرسانی کتاب الکترونیکی خود ، مطمئن شوید Kindle شما به اینترنت متصل است و همچنین فعال است اسکریپت Whispersync از طریق تنظیمات > گزینه های دستگاه > گزینه های پیشرفته . خوشبختانه ، همچنین درخواستی از آمازون دریافت خواهید کرد تا یادآوری کنید قبل از به روزرسانی این کار را انجام دهید.

Whispersync یکی از ویژگی های آمازون است که خواندن شما را با کتاب صوتی مناسب همگام سازی می کند (در صورت وجود) ، اما در این سناریو برای ذخیره تمام تنظیمات و یادداشت های شما در یک کتاب استفاده می شود.

برای به روزرسانی کتاب Kindle ، روی ضربه بزنید به روزرسانی موجود است ، سپس به روز رسانی . کتاب الکترونیکی به روز شده اکنون باید در کتابخانه Kindle شما نشان داده شود.

برای بررسی اینکه نسخه به روز شده از راه رسیده است ، به کتابخانه خود بروید و انتخاب کنید فارک ، سپس نوین . کتاب الکترونیکی به روز شده باید در کتابخانه شما باشد.

مرتبط: چگونه زمان خواندن Kindle را اشتباه تنظیم کنیم

آیا کتاب های کیندل به طور خودکار به روز می شوند؟

یک ویژگی برای به روزرسانی خودکار کتابهای Kindle وجود دارد که می توانید آن را در بخش پیدا کنید اولویت ها که در محتوا و دستگاه های خود را مدیریت کنید .

باید بخشی وجود داشته باشد که بتوانید آن را فراخوانی کنید به روزرسانی خودکار کتاب تا زمانی که Kindle شما اتصال بی سیم را فعال کرده باشد ، دقیقاً همان کاری را که می گوید انجام می دهد. فقط آن را روی تنظیم کنید در حال دویدن .

در اینجا همچنین پیامی دریافت می کنید که یادآوری می کند شما را فعال کنید اسکریپت Whispersync قبل از انجام این کار بر روی Kindle خود باشید – دیدن همه موارد برجسته ، یادداشت ها و خواندن پیشرفت ایجاد شده در کتاب Kindle که هر زمان بخواهد قابل تنظیم است ، کمی آزاردهنده تر خواهد بود.

با این حال ، حتی اگر به روزرسانی خودکار کتاب پس از آن مفید است که هر از چند گاهی حساب آمازون خود را بررسی کنید ، زیرا ممکن است یک یا دو کتاب به صورت دستی به روز شوند.

مرتبط: نحوه افزودن و مدیریت نشانک های Kindle

آخرین نسخه کتاب کیندل شما

Kindle Books Update تمیزترین و سالم ترین نسخه این کتاب را در اختیارتان قرار می دهد و به طور بالقوه مشکلی را که در متن یا قالب بندی با آن روبرو شده اید برطرف می کند.

کتاب های Kindle تنها چیزی نیست که Kindle را به روز نگه می دارد. خود دستگاه نیز تحت برخی از به روزرسانی های نرم افزاری عالی قرار گرفته است که نسخه روان ، دقیق و شخصی تری از این خواننده الکترونیکی قابل اعتماد را به شما ارائه می دهد.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *