نحوه تماشای یوتیوب از طریق تلویزیون اپل قدیمی


YouTube برای نسل سوم Apple TV رسماً متوقف شده است. بنابراین راه های دیگر برای پخش جریانی فیلم های YouTube در تلویزیون چیست؟

ما نحوه استفاده از AirPlay را توضیح خواهیم داد تا بتوانید به تماشای YouTube در Apple TV خود ادامه دهید.

چه اتفاقی برای YouTube در مدل های قدیمی Apple TV افتاد؟

از مارس 2021 ، مدلهای قدیمی نسل سوم Apple TV دیگر از برنامه YouTube پشتیبانی نمی کنند. این موارد اپل تی وی هستند که برای اولین بار در سال 2012 معرفی شدند و از راه دور نقره ای دارند ، در حالی که مدل های جدید دارای کنترل از راه دور لمسی به رنگ سیاه هستند.

اگر اخیراً برنامه YouTube را در Apple TV قدیمی اجرا کرده اید ، ممکن است با پیامی روبرو شده باشید که دیگر این پلتفرم پشتیبانی نمی شود. پیام خطا سپس شما را به AirPlay هدایت می کند تا راهی برای ادامه تماشای فیلم های YouTube در نسل سوم Apple TV با اشتراک گذاری صفحه دستگاه Apple خود با صفحه تلویزیون.

مرتبط: نحوه انعکاس صفحه آیفون یا آیپد در تلویزیون

نسل سوم تلویزیون های اپل روی tvOS کار نمی کنند (نسخه اصلاح شده iOS که به دستگاه های Apple TV امکان پشتیبانی از برخی برنامه ها را می دهد که آیفون می تواند پشتیبانی کند) و آنها دیگر فروشگاه برنامه ندارند ، بنابراین تعجب آور نیست که YouTube بارگیری شود این مدل ها را بگنجانید زیرا نمی تواند به روزرسانی های برنامه را فشار دهد.

این حرکت YouTube اجتناب ناپذیر بود – برنامه اشتراک ویدیو آخرین موردی بود که از جعبه های 3G پشتیبانی می کرد. در سال 2020 ، HBO برنامه HBO Now را از اپل تی وی قدیمی خود ، نسل دوم و سوم اپل تی وی خارج کرد.

این تغییر چه تاثیری روی شما دارد؟

خوب این چطور روی شما تأثیر می گذارد؟

اگر شما یک Apple TV جدیدتر مانند Apple TV HD (نسل 4) و Apple TV 4K (نسل 5) دارید ، دیگر نگران نباشید. هر دو از برنامه YouTube پشتیبانی می کنند ، زیرا هر دو مدل فروشگاه برنامه داخلی دارند و از طریق tvOS اجرا می شوند.

اگر شما یک نسل سوم Apple TV دارید ، مجبور هستید که روش دیگری برای استفاده از برنامه YouTube در نظر بگیرید. با کمبود tvOS و App Store در تلویزیون های قدیمی ، اپل بدیهی است که می خواهد به تلویزیون جدیدتری ارتقا یابد. خوشبختانه ، شما هنوز مجبور به شکستن بانک نخواهید شد.

اگرچه گزینه های زیادی برای پخش محتوای YouTube در خارج از اکوسیستم اپل وجود دارد (به دستگاه های قابل پشتیبانی YouTube ، ارائه دهندگان کابل و ماهواره مراجعه کنید) ، این احتمالاً بهترین گزینه شما نیست. اگر شما یک تلویزیون Apple قدیمی دارید و فقط می خواهید فیلم های YouTube را در صفحه بزرگتر پخش کنید (زیرا این تجربه در iPhone یا iPad کاملاً یکسان نیست) ، خوش شانس هستید.

AirPlay راه حلی برای معضل جدید شما است و راحت ترین ، سریع ترین ، آسان ترین و مقرون به صرفه ترین روش برای پخش فیلم ها در YouTube در Apple TV قدیمی است.

نحوه استفاده از AirPlay برای تماشای YouTube از طریق تلویزیون Apple قدیمی

استفاده از AirPlay برای پخش فیلم های YouTube مورد علاقه خود در Apple TV قدیمی بسیار آسان است. شما به راحتی می توانید از Apple TV به عنوان یک خروجی ویدئو بی سیم استفاده کنید. برای انجام این کار ، شما به یک دستگاه Apple ، مانند iPhone یا iPad نیاز دارید.

  1. دستگاه Apple خود را به همان شبکه Wi-Fi اپل TV متصل کنید.
  2. برنامه YouTube را در دستگاه خود باز کنید و ویدیویی را که می خواهید در Apple TV جریانی کنید جستجو کنید.
  3. برای آشکار کردن پوشش ، روی فیلم ضربه بزنید و سپس ضربه بزنید نماد نمایش تلویزیونی . در گوشه سمت راست بالای صفحه قرار دارد. این مربعی است که به صورت مربع با نماد Wi-Fi در گوشه پایین سمت چپ ظاهر می شود.
  4. پیدا کردن دستگاه های پخش و بلوتوث .
  5. Apple TV خود را پیدا کنید و آن را از لیست ظاهر شده در زیر انتخاب کنید بلندگوها و تلویزیون ها .

این تمام شد. روشی یکپارچه برای ادامه پخش جریانی محتوای YouTube در Apple TV قدیمی شما.

نیازی به ارتقا به نسل سوم Apple TV ندارید

اپل شهرت بدی داشت که مشتریان خود را برای ارتقا به دستگاه های جدید ترغیب می کند. اگرچه تلویزیون های قدیمی اپل در ابتدا دیگر از برنامه YouTube پشتیبانی نمی کنند ، اما تسکین این مسئله این است که راهی سریع ، راحت و ارزان برای کنترل این تغییر جدید وجود دارد ، بنابراین برای پخش برنامه های مورد علاقه خود مجبور نیستید تلویزیون قدیمی خود را ارتقا دهید. فیلم های خود را در YouTube.

وقت آن رسیده است که به فکر ارتقا از Apple TV قدیمی خود به دستگاه جدیدتر باشید.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *