چگونه AirPod های گمشده را با استفاده از تلفن Android پیدا کنیم


AirPod ها مانند هر هدست بی سیم کوچک ، گران قیمت و از دست دادن آن آسان است. کاربران IOS می توانند از برنامه Find My برای یافتن آنها استفاده کنند ، اما کاربران Android گزینه های کمتری دارند. اما هنوز راههایی برای یافتن AirPod یا جفت AirPod گمشده با دستگاه Android وجود دارد.

در اینجا سه ​​روش برای یافتن AirPod های گمشده برای کاربران Android وجود دارد.

از تلفن خود به عنوان رادار استفاده کنید

اگر AirPod دارید و می دانید بقیه کجا را گم کرده اید ، می توانید با تلفن خود منطقه جستجو را بیشتر محدود کنید. برای جستجوی دستگاه های بلوتوث اطراف از لیست اتصال استفاده کنید.

قابل اعتماد و متخصص تنظیمات> ارتباطات> بلوتوث و از AirPod خود استفاده کنید تا دستگاه گمشده را در حالت جفت سازی قرار دهید. تلفن شما شروع به جستجوی آن می کند. هنگامی که تلفن شما متصل می شود ، متوجه می شوید که با AirPod گمشده 30 متر فاصله دارید.

شما باید مطمئن شوید که باتری AirPods شما شارژ شده است. این روش برای همه هدفون های بی سیم که از فناوری بلوتوث استفاده می کنند ، کاربرد دارد. اگر هر دو بلندگو را گم کنید ، نمی توانید حالت جفت سازی را فعال کنید.

از برنامه Wunderfind استفاده کنید

گالری عکس (3 عکس)

Wunderfind برنامه ای است که متخصص یافتن هدفون های گمشده است. به شما نشان می دهد که هنگام حرکت چقدر به دستگاه گمشده نزدیک هستید. روی هر هدست بی سیم کار می کند ، نه فقط AirPods.

از آنجا که از قابلیت تشخیص بلوتوث استفاده می کند ، Wunderfind برای کار کردن به حداقل یک هدست نیاز دارد. همانطور که جستجو می کنید ، به شما یک نقشه ردیابی بصری می دهد. با پرداخت هزینه ، حتی می توانید AirPod یا سایر هدست های بی سیم را که پخش می کنند صدا از دست بدهید.

دانلود: Wunderfind (خریدهای درون برنامه ای رایگان)

از سرویس Find Me اپل استفاده کنید

گالری عکس (2 عکس)

یکی از معایب استفاده از AirPods با اندروید این است که نمی توانید از برنامه Find My در تلفن Android استفاده کنید. با این حال ، اگر AirPods شما با دستگاه Apple دیگری مانند MacBook یا iPad جفت شده باشد ، همچنان می توانید به Apple بروید و از Find My استفاده کنید.

این کار حتی اگر از AirPods فقط با دستگاه Android استفاده کنید کار می کند. اگر در سرویس Find My تنظیم شده باشند ، می توانید بعداً از آن برای یافتن آنها استفاده کنید.

My پیدا کنید دستگاه شما را روی نقشه نشان می دهد. همچنین می توانید AirPods خود را سر و صدا کنید و یافتن آنها را آسان کنید. حتی اگر هر دو AirPod را از دست ندهید می توانید از آن استفاده کنید.

دیگر هرگز AirPods خود را گم نکنید

در حالی که هدفون های بی سیم راحت هستند ، اندازه کوچک آنها باعث از بین رفتن آسان آنها می شود. دفعه بعدی که AirPods را در جای خود قرار دادید ، یکی از این روش ها را امتحان کنید تا دوباره آنها را پیدا کنید.

به طور کلی ، داشتن یک برنامه بازگشت برای هر دستگاه تلفن همراه ایده خوبی است.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *