Artfol به دلیل جستجوی محبوب ، حالت تاریک را اضافه می کند


احتمالاً دو پلتفرم بزرگ متمرکز بر هنر در اینترنت امروزه DeviantArt و ArtStation هستند ، اما ممکن است رقبای جدیدی در Artfol داشته باشند.

به خصوص از آنجا که به نظر می رسد توسعه دهندگان Artfol با جامعه خود در ارتباط هستند – حداقل اگر به عنوان آخرین راهنما به آخرین تغییر در برنامه نگاه می کنید.

اکنون می توانید از Artfol در حالت تاریک استفاده کنید

حساب رسمی Artfolapp در توییتر را اعلام کنید ( artfolapp ) اینکه هر دو برنامه iOS و Android از قبل حالت تاریکی دارند. اگر نمای عمدتا سفید خود را دوست ندارید ، چراغ ها را به راحتی و به سرعت خاموش کنید.

از زمان انتشار Artfol ، کاربران پیشنهادهایی برای بهبود سیستم عامل ارائه داده اند و حالت تاریک به راحتی یکی از محبوب ترین ویژگی ها است.

Artfol پس از ماه ها آزمایش توسط کاربران خصوصی ، در اواسط آوریل وارد دستگاه های iOS شد. در آن زمان ، به نظر می رسید که کاربران اندروید فقط به نسخه برنامه دسترسی زودرس دسترسی دارند ، اما در زمان نوشتن مقاله ، Artfol در هر دو سیستم عامل به نسخه 2.1.9 به روز شده است.

نحوه فعال کردن حالت تاریک Artfol

آیا رابط کاربری تاریک را به رابط کاربری روشن ترجیح می دهید؟ برای روشن کردن حالت تاریک در برنامه Artfol ، این مراحل را دنبال کنید.

  1. روی نماد حساب خود در گوشه سمت راست بالای برگه کلیک کنید صفحه نخست یا کشف یا اطلاعیه .
  2. با کلیک روی دکمه منو (به نظر می رسد دو خط سفید در یک دایره شفاف باشد) در گوشه بالا سمت راست ، منوی کشویی را باز کنید.
  3. کلیک کنید تنظیمات برنامه .
  4. حلقه انتخاب کنار را بررسی کنید حالت تاریک در یک بخش اولویت ها .

رژیم تاریک در حال افزایش محبوبیت است

با گذشت سالها ، حالت تاریک به ویژگی اصلی برنامه های تلفن همراه تبدیل شده است که مدت زمان طولانی از آنها استفاده می کنید. به عنوان مثال ، یوتیوب و توییتر مدتی است که دارای تم های تاریک اختیاری هستند.

در زمان نوشتن این مطلب در شبکه های اجتماعی ، Snapchat آخرین نمونه ای است که به حالت تاریک پریده است. به زودی ممکن است شاهد پیگیری فیس بوک باشیم ، زیرا می دانیم که فیس بوک در ماه نوامبر گذشته آزمایش حالت تاریک را آغاز کرد.

مرتبط: برنامه های معروف آیفون که در حالت تاریک پشتیبانی می کنند

آرتول کم کم چشمگیرتر می شود

اگر می خواهید یک بستر هنری جدید (نسبتاً) فعال کنید ، به راهنمای ما برای شروع کار با Artfol مراجعه کنید.

Artfol نه تنها به میزان زیادی از بازخورد کاربر بهره می برد ، بلکه با بسیاری از مسائل که بسیاری از بزرگترین رقبای آن را آزار می دهد نیز سرو کار دارد (به عنوان مثال رابط کاربری ناجور یا گیج کننده ، عدم مشارکت فعال کاربر و غیره.).

با این حال ، این برنامه در حال حاضر به شما اجازه نمی دهد پس از ایجاد یک حساب کاربری ، حساب Artfol خود را حذف کنید. حساب شما بیدار خواهد ماند حتی اگر همه کارهایی را که بارگیری کرده اید بردارید و استفاده از برنامه را متوقف کنید.

منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *