نحوه استفاده از ویژگی Wish List در مرورگر وب فروشگاه PlayStation


فرض کنید در فروشگاه پلی استیشن گشت زده اید و یک بازی جالب پیدا کرده اید که می خواهید آن را یادداشت کنید یا با افت فروش دوباره آن را بررسی کنید.

اکنون می توانید با افزودن آنها به لیست خواسته های خود ، به راحتی تمام بازی هایی را که می خواهید خریداری کنید ، ردیابی کنید – ویژگی ای که سونی به طرز عجیبی آن را حذف می کند و سپس دوباره اضافه می کند.

در اینجا نحوه ردیابی و ضبط بازیهایی که می خواهید بازی کنید پس از فروش آنها وجود دارد.

نحوه افزودن بازی ها به لیست پخش خود در فروشگاه پلی استیشن

افزودن یک بازی به لیست خواسته های PlayStation Store خود آسان است:

  1. حتماً از طریق مرورگر وب خود به حساب PS خود وارد شوید.
  2. به صفحه فروشگاه PlayStation بازی بروید.
  3. مطبوعات نماد قلب به افزودن به سبد خرید .

سپس باید پیامی با عنوان “اضافه شده به لیست خواسته ها” دریافت کنید.

مرتبط: حساب PSN هک شده است؟ در اینجا آنچه باید انجام شود بعد است

نحوه مشاهده لیست پخش خود در فروشگاه PlayStation

بسیار عالی است که هر از چند گاهی لیست خواسته های خود را بررسی کنید ، مخصوصاً اینکه آیا می دانید بازی های فروخته می شود یا خیر.

برای مشاهده لیست خواسته های خود ، روی ضربه بزنید نماد قلب در گوشه سمت چپ و بالای صفحه کنار PS Avatar خود بروید.

همچنین می توانید از طریق صفحه بازی به لیست خواسته های خود بروید. فقط روی کلمه List کلیک کنید آرزوها هنگام افزودن و حذف بازی ها با استفاده از نماد قلب.

همچنین می توانید لیست خواسته های خود را از طریق برنامه PlayStation در تلفن خود ، که با نسخه وب همگام سازی می شود ، مشاهده کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که به سمت برگه بروید PS فروشگاه و کلیک کنید نماد قلب .

اگر می خواهید بررسی کنید که بازی های لیست خواسته های شما با تلفن شما فروخته شده است ، می توانید اعلان های خود را در برنامه تلفن همراه PlayStation کنترل کنید تا مطمئن شوید که در لیست خواسته های خود یادآوری می کنید.

نحوه حذف بازی ها از لیست پخش فروشگاه پلی استیشن

برای حذف بازی ها از لیست خواسته های خود ، علامت همان نماد قلب را در صفحه بازی که برای افزودن این بازی استفاده کرده اید ، بردارید. شما باید پیامی با عنوان “از لیست خواسته ها حذف شد” دریافت کنید.

اگر در لیست خواسته های خود پیمایش می کنید و می خواهید بازی را بدون رفتن به صفحه آن حذف کنید ، روی ضربه بزنید سه نکته در گوشه سمت راست صفحه خرید بازی ، کلیک کنید برداشتن “ .

برخی از بهترین بازی های سونی را در لیست خواسته های خود قرار دهید

افزودن بازی ها به لیست خواسته های شما یک روش عالی برای پیگیری اینکه کدام یک از بازی های بعدی را می خواهید دریافت کنید ، همچنین اینکه کدام یک از بازی ها را باید بررسی کنید که فروش سخاوتمندانه سونی کم است.

همیشه یک بازی وجود دارد که شما هنوز هم دوست دارید بازی کنید ، اما دیوانه می شوید. احتمالاً یکی از پیشنهادهای انحصاری درجه یک سونی است. با استفاده از این بازی در لیست خواسته های خود می توانید همه چیز را در یک مکان پیگیری کنید.

حالا چند بازی اضافه کنید!منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *