چگونه می توان از Chromebook خود با استفاده از ابزار برش عکس گرفت


آیا می خواهید عکس های صفحه را به طور موثر در Chromebook خود ضبط کنید؟ خوشبختانه ، Chrome Snipping Tool به شما امکان می دهد از صفحه Chromebook خود یک عکس اسکرین شات جزئی بگیرید ، در نتیجه شما می توانید بعداً آن را با ویرایشگر تصویر برش دهید.

در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید از کل پنجره Chromebook عکس صفحه بگیرید و همچنین راهنمای گرفتن عکس های صفحه جزئی و کلیپ های پنجره را به شما نشان می دهد.

برای نمایش ابزار برش در سیستم عامل Chrome ، روی ضربه بزنید Shift + Ctrl + نمایش ویندوز . کلید ویندوز را نشان دهید این کلیدی است که شامل گروهی از مستطیل ها است که نمایانگر گروهی از پنجره ها هستند. کلید پنجم یا ششم معمولاً در ردیف بالایی قرار دارد و بین دو سوئیچ قرار می گیرد تمام صفحه و روشنایی پایین . برخی از صفحه کلیدها ممکن است حاوی باشند کلید F5 بجای ویندوز را نشان دهید .

پس از فشردن میانبر صفحه کلید ، صفحه کمی تاریک می شود و پیکان نشانگر ماوس به یک نماد خط کش برای ابزار برش تبدیل می شود.

ضربدر را روی ناحیه صفحه موردنظر برای گرفتن کلیک کنید و بکشید. پس از آزاد کردن دکمه ، تصویر برش خورده در پنجره پیش نمایش در گوشه پایین سمت راست صفحه ظاهر می شود.

به طور پیش فرض ، عکس صفحه در یک پوشه ذخیره می شود بارگیری ها . برای مشاهده آن ، روی پنجره پیش نمایش کلیک کنید و سپس روی پرونده برجسته شده دوبار کلیک کنید تا باز شود.

مرتبط: راهنمای نهایی کاربران Chromebook

عکس صفحه از یک پنجره خاص

همچنین می توانید از یک پنجره خاص در سیستم عامل Chrome از صفحه عکس بگیرید. برای انجام این کار ، فشار دهید Ctrl + Alt + نمایش ویندوز .

یک بار دیگر ، پیکان روی نشانگر ماوس به Target تغییر می کند. اکنون بر روی پنجره ای که می خواهید ضبط کنید کلیک کنید و ابزار برش به طور خودکار برای شما اسکرین شات می گیرد.

به طور خلاصه ، در اینجا میانبرهای صفحه کلید برای عکس گرفتن از صفحه در سیستم عامل Chrome وجود دارد ، از جمله میانبرهای گرفتن تمام صفحه:

عمل مجموعه کلیدها
یک منطقه خاص را ببرید Shift + Ctrl + نمایش پنجره ها
تصویر ویژه از پنجره Ctrl + Alt + نمایش پنجره ها
برش کامل پنجره Ctrl + نمایش پنجره ها

میانبرهای صفحه کلید مفید بسیاری برای سیستم عامل Chrome وجود دارد که Chromebook شما را سریعتر از همیشه می کند.

در سیستم عامل Chrome عکس صفحه بگیرید

اکنون شما می دانید که چگونه از عکس برش در سیستم عامل Chrome برای گرفتن عکس از مناطق خاص و پنجره های جداگانه استفاده کنید. همانطور که در بالا ذکر شد ، این شامل یک پوشه است بارگیری ها عکسهای صفحه در پرونده های PNG با نام مهر شده است. می توانید آن را در دستگاه USB ذخیره کنید یا با استفاده از روش های معمول انتقال داده ، آن را به اشتراک بگذارید.

اگر با سیستم عامل Chrome آشنایی ندارید ، در ابتدا رابط کاربری منحصر به فرد و گردش کار مانند Android ممکن است دلهره آور به نظر برسد. در واقع ، استفاده از Chromebook جدید شما بهترین راه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن است.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *