چگونه هنر بازی را برای کتابخانه Launchbox خود ایجاد کنیم


Launchbox ابزاری عالی برای بهتر جلوه دادن کتابخانه بازی شما است. آثار هنری بارگیری شده همه چیز را برجسته می کند ، اما وقتی هیچ اثر هنری پیش ساخته ای برای استفاده وجود ندارد ، چه کاری انجام می دهید؟

برای اینکه کتابخانه بازی خود را به بهترین شکل نشان دهید ، گاهی اوقات باید امور را به دست خود بگیرید. در زیر راهنمای ما برای ایجاد بازی هنری خود برای Launchbox است.

چگونه هنر بازی را برای کتابخانه Launchbox خود ایجاد کنیم

اولین چیزی که برای ایجاد Launchbox خود نیاز دارید ویرایشگر تصویر است. اگر قبلاً هزینه نرم افزارهای بسیار گران قیمت مانند Photoshop یا PaintShop Pro را پرداخت کرده اید ، می توانید از آن استفاده کنید. اگر ابزار پردازش تصویر ندارید ، لیست ویرایشگران عکس آنلاین رایگان ما را بررسی کنید و از یکی از آنها استفاده کنید.

سپس شما به الگویی نیاز دارید که بتوانید از آن استفاده کنید. بهترین راه برای یافتن الگو بازدید از انجمن های Launchbox است. بسیاری از کاربران عکس جلد را برای بازی ها و هک های مختلف ROM بارگذاری کرده اند و شما حتی می توانید برای ایجاد کارهای خود الگوهای خالی پیدا کنید.

پس از داشتن الگوی خود ، آن را در ویرایشگر تصویر دلخواه خود باز کنید. تصویر را در لایه بالایی ویرایشگر خود قرار دهید و مطمئن شوید که ناحیه منحصر به فرد آثار هنری شفاف است.

اکنون شما نیاز به جمع آوری دارایی ها دارید. اگر در حال ایجاد یک هنر بازی مرموز یا ROM دزدی دریایی هستید ، ممکن است آنقدر خوش شانس باشید که برای ایجاد جلد خود از تصاویر صفحه بازی استفاده کنید. همچنین می توانید به سایت هایی مانند Dafont مراجعه کنید تا خط عنوان مناسب آهنگ خود را پیدا کنید.

Launchbox خود را کنار هم قرار دهید

پس از داشتن هر آنچه که نیاز دارید ، می توانید مونتاژ جلد Launchbox را شروع کنید. با استفاده از الگوی لایه بالایی ، لازم نیست نگران برش دادن عکس های خود باشید. الگوی شما همه کارهای هنری را به علاوه پوشش می دهد.

ممکن است مفید باشد که کاور خود را روی همان کاور بازی دیگر قرار دهید. بسیاری از طرفداران آثار هنری را برای شخصیت ها و بازی های خاص خلق می کنند و بدشان نمی آید از هنرشان برای مجموعه شما استفاده کنند ، به شرط آنکه از قبل اجازه بگیرید.

حتما عنوان بازی خود را در جایگاه برجسته آثار هنری قرار دهید. اگر می خواهید بازی در کتابخانه شما تا حد ممکن آسان باشد ، داشتن یک عنوان برجسته به شما کمک زیادی می کند.

هنگامی که همه دارایی های شما جمع شد ، محصول نهایی خود را صادر یا ذخیره کنید. ما توصیه می کنیم که هنر خود را در قالب jpg ذخیره کنید ، زیرا تعادل خوبی بین کیفیت و اندازه است و به طور خودکار با Launchbox کار می کند.

کارهای هنری خود را به Launchbox اضافه کنید

پس از خلق شاهکار خود ، زمان آن است که آن را در Launchbox قرار دهید. برنامه را باز کنید و به دنبال بازی ای باشید که هنر را برای آن خلق کرده اید. حالا روی بازی کلیک راست کرده و انتخاب کنید رها کردن .

در سمت چپ صفحه ویرایش بازی ، مطبوعات عکسها سپس تصویر را اضافه کنید . کار سفارشی خود را انتخاب کنید و کلیک کنید باز کن ، سپس باشه برای تکمیل انتخاب هنری خود.

مرتبط: نحوه وارد کردن بازی های MS-DOS به Launchbox

در اینجا نحوه ایجاد یک بازی هنری برای کتابخانه Launchbox خود آورده شده است

با داشتن این اطلاعات اضافی ، باید بتوانید کتابخانه بازی Launchbox خود را به زیبایی تصویر نشان دهید. حتی اگر مجموعه شما شامل بازیهای مرموز یا خلاقیت های طرفداران باشد ، لازم نیست به یک کتابخانه بازی زشت بسنده کنید.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *