7 دلیل برای استفاده از قلم با تلفن هوشمند خود


قلم یک انتخاب محبوب برای گوشی های هوشمند است. اگر قبلاً هرگز از آن استفاده نکرده باشید ، ممکن است متوجه نشوید که قلم می تواند چه مزایایی را به همراه داشته باشد. وضوح اضافی گزینه های جدیدی را باز می کند و استفاده از بسیاری از ویژگی ها را بسیار آسان تر می کند.

در اینجا هفت مزیت اول استفاده از قلم با تلفن هوشمند خود آورده ایم!

1. عکس ها را به طور دقیق ویرایش کنید

وقتی از انگشتان خود استفاده می کنید ، انجام هر کاری بهتر از افزودن فیلتر سخت است. اما با قلم می توانید کارهای بیشتری انجام دهید. مارک های برجسته ای مانند S-Pen سامسونگ ویژگی های اضافی ویرایش عکس را ارائه می دهند. اما برای به دست آوردن مزیت نیازی به مارک بزرگ ندارید.

قلم ها حرکت اجسام کوچک را در اطراف صفحه آسان می کنند. به راحتی می توانید مناطق کوچکتر را نیز تعریف کنید. هر دو به دلیل نوک تیز قلم است و نه یک ویژگی خاص برند.

2. صفحه خود را تمیز نگه دارید

خداحافظ ، اثر انگشت! دور نگه داشتن دستان از صفحه به این معنی است که می توانید صفحه نمایش تلفن خود را تمیز نگه دارید. این می تواند هم برای سلامتی و هم برای ظاهر گوشی مفید باشد.

بدون قلم ، دستان شما کاملاً روی تلفن شما خواهد بود و احتمالاً قبل از استفاده هر بار آنها را نمی شوید. هنگامی که برای برقراری تماس تلفنی تلفن خود را جلوی صورت خود قرار می دهید ، این باکتری می تواند از دستان شما منتقل شود.

3. ناخن های بلند خود را بگیرید

اگر ناخن بلندی دارید ، صفحه های لمسی می توانند ناامید کننده باشند. استفاده از نوک انگشت صاف اغلب دست شما را در وضعیت نامناسبی قرار می دهد. اگر این کار را بیش از حد انجام دهید می تواند مچ دست شما را خسته کند. اما با قلم این مشکلی نیست.

استفاده از قلم دقیقاً مانند استفاده از مداد است ، اما بسیار سریعتر از دست خط است. بنابراین می توانید پیش بروید و داده های مد خود را ذخیره کنید.

4- دامنه حرکت خود را افزایش دهید

با افزایش اندازه صفحه نمایش تلفن ، حرکت با یک دست دشوارتر می شود. وقتی قلم دامنه شما را گسترش می دهد ، می توانید با یک حرکت به راحتی صفحه را از بالا به پایین پیمایش کنید. نیازی نیست که چسب خود را تنظیم کنید یا استفاده از آن را با دست خود شروع کنید.

این باعث سریعتر پیمایش می شود. قلم به شما امکان می دهد همزمان به کل صفحه محتوا دسترسی داشته باشید. برای گرفتن دکمه در انگشت شست خود نیازی به پیمایش نیست. این مورد مخصوصاً اگر تلفن فبلت بزرگی داشته باشید بسیار مفید است.

5. با دقت بیشتری بنویسید

آیا به دلیل اینکه صفحه کلید را نمی بینید از آن متنفر نیستید؟ شما می توانید حباب های pop-up را در منوی صفحه کلید تلفن هوشمند خود فعال کنید ، اما با فشار دادن دکمه به اندازه کافی برای خواندن ، می توانید زیر منوها را فعال کنید.

مرتبط: نکاتی برای نوشتن سریعتر در تلفن Android شما

هنگام استفاده از قلم ، می توانید مشخص کنید که کدام دکمه را فشار دهید. با توجه به دامنه حرکت ، به راحتی می توانید با انگشت سریع یا سریع بنویسید. در صورت تمایل حتی می توانید از آن برای نوع جریان استفاده کنید.

6. دست خط تلفن خود را

اگر هرگز عاشق نوشتن دفتر خاطرات با قلم و کاغذ نشده اید ، گزینه های دست خط را تحسین خواهید کرد. می توانید از قلم برای نوشتن دستی پیام های متنی ، پست های شبکه های اجتماعی و حتی ایمیل های غیررسمی استفاده کنید.

همچنین ممکن است تلفن شما یک برنامه لپ تاپ از قبل نصب شده داشته باشد. با قلم می توانید به سرعت آن را بیرون آورده و ایده های خود را هر زمان که خواستید ترسیم کنید. همچنین می توانید نمودارها را به پیام های متنی خود اضافه کنید. با دریافت برنامه نقاشی که به کاربران قلم خدمت می کند ، بیشترین بهره را از این ویژگی ببرید.

7. از تلفن خود در هوای سرد استفاده کنید

هنگامی که انگشتان شما گرمتر از شیشه نیستند ، استفاده از صفحه لمسی ممکن است دشوار باشد. اگر تلفن شما از این مشکل برخوردار است ، برای کار در اطراف آن به ابزارهایی نیاز دارید. می توانید یک جفت دستکش خازنی بردارید ، اما می توانید دستکش قدیمی خود را نیز نگه دارید و یک قلم را در دست بگیرید.

مرتبط: هدایای شگفت انگیز برای دوستداران گجت

اینکه این عملکرد چقدر خوب ممکن است تا حدودی به صفحه خازنی یا مقاومتی شما بستگی داشته باشد. صفحات مقاوم به فشار پاسخ می دهند و قلم می تواند فشار شدیدتری وارد کند. وقتی هوا سرد است ، راحت تر می توانید صفحه نمایش مقاومت خود را در برابر قلم نشان دهید.

از مزایای تلفن قلم بهره مند شوید

با قلم ، می توانید از تلفن خود سریعتر استفاده کرده و صفحه را با دقت بیشتری اداره کنید. می توانید از نوشتن دست و نقاشی روی صفحه جیب لذت ببرید و هوای سرد سرعت شما را کند نمی کند.

در نظر بگیرید که آیا شماره تلفن بعدی شما باید شماره گذاری شود. اگر در حال حاضر تلفن سازگار با قلم دارید ، در نظر بگیرید قلم مخصوص آن را تهیه کنید!منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *