LG قیمت گذاری ایالات متحده و در دسترس بودن موسیقی متن فیلم تا سال 2021 را نشان می دهد.


ال جی در دسترس بودن و قیمت موسیقی متن فیلم را برای سال 2021 اعلام کرده است. این شرکت گفت که در حال حاضر چهار مدل برای فروش دارد – SP9YA ، SP8YA ، SP7Y و SP2. مدل دیگر با نام SPD7Y در ماه ژوئن به بازار عرضه می شود.

برخی از بلندگوهای LG از پشتیبانی Dolby Atmos برخوردار هستند

مطابق با اعلامیه مطبوعاتی PR Newswire ، بلندگوهای SP9YA ، SP8YA و SPD7Y از Dolby Atmos و DTS: X پشتیبانی می کنند. علاوه بر این ، بلندگوهای سطح بالای ال جی همچنین از دستیارهای صوتی و فن آوری جریان از جمله Google Assistant ، Amazon Alexa و Chromecast پشتیبانی می کنند . داخلی AirPlay 2.

این نوارهای صوتی همچنین با اتصال HDMI eARC برای کیفیت بالاتر و پخش راحت تر در دسترس هستند. همچنین کاربران می توانند استفاده از صدای صوتی را از طریق USB یا بلوتوث انتخاب کنند.

بلندگوهای جدید ال جی همچنین شامل تنظیم صدای Meridian Audio و فناوری Meridian برای تجربه شنیدن بهتر هستند. همکاری ال جی با Meridian Audio ویژگی های جدیدی از جمله فناوری Meridian Horizon به شما اضافه خواهد کرد:

هنگامی که ساب ووفر در حالت موسیقی باشد ، این نوآوری ترکیبی از محتوای استریو دو کاناله در صوتی غوطه وری چند کاناله است و صرف نظر از موقعیت مکانی اش در اتاق ، یک تجربه شنیدن واقعاً همه جانبه را برای مخاطب فراهم می کند.

بلندگوها هنگامی که با تلویزیون های ال جی جفت می شوند می توانند با بهره گیری از AI Sound Pro “قدرت پردازش صدای عالی” را فراهم کنند. با استفاده از فناوری یادگیری عمیق ، AI Sound Pro می تواند به طور خودکار میزان صدا را بسته به نوع محتوایی که کاربران مشاهده یا گوش می دهند ، تنظیم کند.

علاوه بر این ، ویژگی های AI مانند کالیبراسیون اتاق با AI (در SP9YA و SP8yA موجود است) از آگاهی فضایی برای بهینه سازی صدا با توجه به محیطی که در آن زندگی می کنید ، استفاده می کند.

همچنین کاربران می توانند با استفاده از کنترل از راه دور تلویزیون LG بین حالت های صدا در موسیقی متن در موسیقی متن جابجا شوند.

ال جی رویکردی سازگار با محیط زیست برای توسعه محصول در نظر گرفته است

در این بیانیه مطبوعاتی گام های ال جی در جهت “رویکرد سبزتر به تولید محصول ، بسته بندی و تحویل نوارهای صوتی برای سال 2021” برجسته شده است.

تقویت کننده های نوار جدید ال جی اولین محصولات صوتی هستند که از Societe Generale de Surveillance (SGS) گواهی محصول زیست محیطی دریافت می کنند. این حاصل شد زیرا ال جی از “مواد بازیافتی از جمله پارچه تریکو ساخته شده از بطری های بازیافتی PET” استفاده می کند.

مرتبط: محبوب ترین قالب صوتی: از چه کسی باید استفاده کنید؟

علاوه بر این ، این شرکت بسته بندی های سازگار با محیط زیست را برای تقویت کننده های خود انتخاب کرده است. بسته بندی از خمیر قالب بازیافتی ساخته شده و حاوی کف و پلاستیک EPS بسیار کمتری است. بسته بندی همچنین به شکل “L” طراحی شده است که اجازه می دهد واحدهای بیشتری در یک کامیون جای بگیرند ، بنابراین باعث کاهش بیشتر انتشار CO2 می شود.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *