اینستاگرام توانایی ارسال پست از طریق مرورگر وب را آزمایش می کند


اینستاگرام به زودی می تواند با یکی از طولانی ترین شکایات رسیدگی کند ، شواهد تازه کشف شده نشان می دهد که این سرویس می تواند پست داخلی مبتنی بر مرورگر را آزمایش کند.

اینستاگرام ارسال پیام از طریق مرورگر را آزمایش می کند

اینستاگرام که عمدتاً یک برنامه تلفن هوشمند است ، با درخواست های راه اندازی برنامه های خود برای تبلت ها و رایانه ها مخالفت کرده است. در عوض ، این برنامه متعلق به فیس بوک سالهاست که مردم را به استفاده از رابط وب خود ترغیب می کند. با این حال ، مشکل این واقعیت است که اینستاگرام حتی در صورت استفاده در مرورگر وب ، از ابتدایی ترین ویژگی ها نیز پشتیبانی نمی کند.

اما این ممکن است به زودی تغییر کند ، پس از آنکه Alessandro Balozzi ، توسعه دهنده و توزیع کننده توانست شواهدی را از کد برنامه تلفن همراه اینستاگرام پیدا کند ، که نشان می دهد سرویس اشتراک عکس می تواند پشتیبانی مرورگر را برای انتشار آزمایش کند.

پالوزی همچنین عکس هایی را در توییتر به اشتراک گذاشت که نشان می دهد توانایی کشیدن و رها کردن عکس ها و فیلم ها از رایانه در پنجره مرورگر برای بارگذاری خودکار آنها در اینستاگرام وجود دارد.

در حال حاضر ، افراد فقط می توانند از طریق برنامه موبایل iOS و Android به اینستاگرام پست ارسال کنند (و احتمالاً در این مرحله باید از داشتن یک برنامه iPad امیدوار باشید).

گردش کار بارگذاری اینستاگرام

به نظر می رسد که ویژگی های اضافی انتشار موجود در برنامه گوشی های هوشمند ممکن است در نهایت از رابط وب اینستاگرام کار کنند. به طور خاص ، ممکن است به کاربران اجازه داده شود که فیلم ها و عکس ها را برش دهند و همچنین فیلترها را قبل از ارسال از وب اعمال کنند. همین مورد برای افزودن پیوست برای انتشار به سرویس ، همانطور که در MacRumors وجود دارد.

مرتبط: نکات سریع برای مبتدیان در اینستاگرام

به عبارت دیگر ، اینستاگرام ممکن است در تلاش باشد تا برنامه تلفن همراه تحت وب را برای بارگیری پخش کند. اگر این ویژگی های تحت وب برای عموم منتشر شود ، مشتریان اینستاگرام می توانند از نظر استقرار ، سرانجام ویژگی برابر با برنامه تلفن همراه و رابط وب را بدست آورند.

اما در مورد داستان سرایی چطور ، آیا این کار از طریق مرورگر جواب می دهد؟ بر اساس تصاویر درز کرده و نظرات Paluzzi در شبکه های اجتماعی ، به نظر نمی رسد که اینستاگرام در حال حاضر از داستان سرایی مرورگر وب پشتیبانی کند.

اینستاگرام به ثبت ویژگی های جدید در یک کلیپ ثابت ادامه می دهد – فیس بوک اخیراً ویژگی های جدید پیام رسانی را به اینستاگرام اضافه کرده است ، یک برچسب زیرنویس خودکار داستان ، به علاوه امکان افزودن ضمایر به نمایه شما تا افراد بدانند چگونه با شما ارتباط برقرار کنند.

انتشار وب اینستاگرام از چه زمانی شروع می شود؟

در زمان انتشار هیچ جدول زمانی برای این ویژگی وجود نداشت.

بالوززی در توییت دیگری نوشت: “این ویژگی در حال حاضر فقط در داخل آزمایش می شود.” وی در ادامه توصیه کرد که “به زودی” از این ویژگی استفاده نکنید ، امیدوار است که اینستاگرام “خیلی طولانی” طول بکشد تا به طور رسمی برای همه کاربران ارسال کند.

به یاد داشته باشید که هیچ تضمینی برای ارسال پست های وب توسط اینستاگرام وجود ندارد. طبق معمول ، برخی هشدارها اعمال می شوند – فقط به این دلیل که اینستاگرام یک ویژگی را آزمایش می کند ، به این معنی نیست که در نهایت این ویژگی را برای همه راه اندازی می کند.

و در این مورد خاص ، اینستاگرام می تواند به راحتی تصمیم بگیرد که آنچه را که از طریق مرورگر منتشر می شود ، به طور کامل کنار بگذارد و بر معرفی ویژگی های جدید از طریق برنامه برای iOS و Android تمرکز کند.

منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *