نحوه انتقال MLB به صورت قانونی و بدون کابل


علی رغم افزایش خدماتی مانند Netflix ، یکی از دلایل اصلی اشتراک مردم در تلویزیون کابلی ، تماشای ورزش های زنده است. اما فضای تلویزیون ورزشی به آرامی تغییر می کند.

آمازون پرایم در حال نمایش ویدیوی فوتبال زنده در لیگ برتر انگلیس است ، در حالی که لیگ های بیشتری خدمات اشتراک خود را ارائه می دهند که شامل همه بازی ها است. سرویس پخش مستقیم زنده نیز در حال رشد است و Fubo TV پیشگام می شود.

امروز ، ما بیس بال را در زیر میکروسکوپ قرار داده ایم تا ببینیم چگونه MLB بدون برنامه کابل می تواند از طریق قانونی انتقال یابد.

برای طرفداران بیس بال ، بهترین راه برای تماشای MLB بدون اشتراک کابل ، خرید یک برنامه در MLB.TV است. دو برنامه اشتراک در دسترس است: همه تیم ها با 130 دلار در سال یا یک تیم با 110 دلار در سال.

طرح All Teams به شما امکان می دهد بازی ها را مستقیماً از بازار پخش کنید و بازی های درخواستی را تماشا کنید تا از وقایع هفته مطلع شوید. همچنین یک کتابخانه عظیم محتوای درخواستی وجود دارد که می توانید مشاهده کنید. شامل بازی های کلاسیک ، برنامه های گفتگو ، محتوای برتر ، مستند ، تحلیل و موارد دیگر.

طرح تیم واحد به شما امکان می دهد محتوای بازار را فقط از یک تیم دلخواه خود مشاهده کنید. یک بار دیگر ، بازی ها در صورت درخواست ، مانند کتابخانه تاریخی در دسترس هستند.

همه بازی ها با سرعت 60 فریم بر ثانیه بر روی پلتفرم پخش می شوند و شما می توانید از بین پخش های صوتی در خانه یا خارج از خانه انتخاب کنید. DVR پشتیبانی می شود ، به این معنی که می توانید نوشیدنی را متوقف کنید یا عقب بروید تا لحظه خاصی از بازی را دوباره تماشا کنید. همچنین می توانید به MLB Audio دسترسی داشته باشید. این فقط برای هر بازی صرف نظر از بسته بندی که دارید و بازاری که بازی در آن برگزار می شود ، پوشش صوتی را فراهم می کند.

همانطور که انتظار داشتید هنگام پوشش بیس بال ، به انواع مختلف آمار مربوط به بازی نیز در طول بازی دسترسی داشته باشید.

با وجود همه ویژگی ها ، این سرویس دارای اشکالاتی قابل توجه است. شاید بزرگترین دلخوری طرفداران سرسخت “خاموشی” باشد. گرفتگی از ویژگی های مشترک ورزش های آمریکاست. منظور آنها این است که مردم نمی توانند مسابقات تیمی را در شهر محلی خود تماشا کنند. اگر می خواهید این بازی ها را تماشا کنید ، باید هزینه اضافی را از طریق ارائه دهنده کابل پرداخت کنید یا شخصاً به استادیوم بروید. بازی هایی که در تلویزیون مسدود شده اند نیز در MLB.TV مسدود می شوند. هیچ راه حلی وجود ندارد.

دوم ، MLB.TV فقط در ایالات متحده در دسترس است ، بنابراین اگر شما یک مهاجر آمریکایی یا یک طرفدار اروپایی هستید و علاقه زیادی به لیگ های بیس بال آمریکا دارید ، متأسفانه ، این سرویس برای شما نیست.

علاوه بر MLB.TV ، می توانید بیس بال را در شبکه های مختلف تلویزیونی که حق پخش دارند نیز تماشا کنید.

تنها کانال زمینی دارای حق پخش در FOX ، اگرچه همه بازی ها را نشان نمی دهد. چهار شبکه روی کابل وجود دارد که بازی ها را نمایش می دهد. آنها ESPN ، FOX Sports 1 ، MLB Network و TBS هستند.

از آنجا که بازی ها از کانال های تلویزیونی عادی در دسترس هستند ، به این معنی است که می توانید از سرویس های تلویزیونی زنده برای تماشای بازی ها استفاده کنید ، به شرطی که این سرویس شبکه (های) مورد نیاز شما را حمل کند.

جای تعجب نیست که ، بهترین سرویس پخش مستقیم زنده برای تماشای بیس بال Fubo TV است. این شبکه شامل چهار شبکه از 4 شبکه مورد نیاز شما است: ESPN ، FOX Sports 1 و MLB Network.

برای کسانی که نمی دانند ، Fubo TV برخلاف برخی از رقبای خود در بازار ، در ورزش تخصص دارد. این بدان معنی است که اگر همه ورزش ها را دوست دارید ، نه فقط بیس بال ، پس قطعاً Fubo بهترین گزینه در آن مکان است. می توانید از برنامه خود برای پیوستن به مسابقاتی مانند لیگ برتر انگلیس ، WWE Smackdown ، لیگ قهرمانان یوفا ، تور فرانسه ، تنیس ، ویژه های گلف و سایر موارد استفاده کنید.

برنامه اولیه فوبو از 65 دلار در ماه شروع می شود. بسته به آنچه از اشتراکتان می خواهید ، چندین افزونه و سطح بالاتر در دسترس هستند.

گزینه دیگری که به شما امکان می دهد MLB را بدون برنامه کابل تماشا کنید ، تلویزیون Sling است.

Sling دو بسته اشتراک متفاوت ارائه می دهد که هرکدام مجموعه دیگری از کانال ها را دارند. از نظر MLB ، Sling Blue FOX Sports 1 را حمل می کند ، Sling Orange دارای ESPN است و TBS و MLB Network در هر دو طرح موجود است. به این ترتیب ، این بدان معناست که Sling به شما امکان می دهد تمام بازی های MLB را که از طریق کابل اشتراک در دسترس خواهد بود تماشا کنید ، برخلاف Fubo که فاقد TBS است.

Sling Orange و Sling Blue هر کدام با قیمت 35 دلار در دسترس هستند. با این حال ، اگر هر 4 شبکه را می خواهید ، باید Sling Blue و Sling Orange را با هم در یک برنامه ترکیب کنید. قیمت این بسته ماهیانه 50 دلار است که هنوز هم ارزان تر از Fubo کار می کند.

عیب زنجیر کمبود ورزش های دیگر است. البته برخی از شبکه های ورزشی دیگر از جمله ESPN 2 ، ESPN 3 ، شبکه NFL ، شبکه SEC و NBA TV در دسترس هستند ، اما تعداد زیادی مسابقه دیگر را که می توانید در Fubo تماشا کنید کم است.

اگر می خواهید MLB را بصورت آنلاین تماشا کنید یا تلویزیون هوشمند خود بهترین خدمات تلویزیونی زنده است که قابل تأمل است ، Hulu است. این شبکه شامل سه شبکه از چهار شبکه مورد نیاز برای راه اندازی: FOX Sports 1 ، ESPN و TBS است. کانال گمشده شبکه MLB است. متأسفانه ، این به هیچ وجه در دسترس نیست (یعنی هیچ افزونه ای برای افزودن کانال به بسته شما وجود ندارد).

Hulu چندین سطح اشتراک را ارائه می دهد. در پایین ، اگر فقط 6 دلار در ماه بپردازید ، می توانید به طور کامل از گزینه Live TV انصراف دهید. با این حال ، ارزان ترین بسته دسترسی به شبکه های مورد نیاز شما Hulu + Live TV است. با قیمت 65 دلار در ماه – دقیقاً به همان مقدار هولو. قیمت گذاری همچنین شامل دسترسی به کتابخانه ویدئویی بزرگ تقاضای Hulu می شود ، که به این معنی است که یکی از بهترین ارائه دهندگان تلویزیون زنده با ارزش برای پول است.

کجا باید MLB را ببینید؟

هیچ راه حل کاملی وجود ندارد. بسته به بازار و / یا مخالفت ، وقفه در بازی همه سرویس ها را تحت تأثیر قرار می دهد ، در حالی که تلویزیون Sling تنها سرویسی است که دسترسی به چهار شبکه ای را که MLB را به بازار آمریکا می آورد فراهم می کند.

اگر طرفدار واقعی MLB هستید ، MLB.TV جامع ترین پوشش را ارائه می دهد. بیشتر طرفداران ورزش دیگر باید انتخاب کنند که در عوض در Hulu مشترک شوند.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *