نحوه راه اندازی Xbox Series S


آیا به تازگی ایکس باکس سری S را تحویل گرفته اید؟ ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه آن را به درستی تنظیم کنید تا بتوانید بلافاصله در کنسول جدید خود غواصی کنید.

در زیر می آموزید که چگونه با Xbox Series S شروع به کار کنید ، از جمله موارد موجود در جعبه ، نحوه اتصال همه چیز و توضیح مراحل نصب. بیشتر این مراحل برای Xbox Series X نیز اعمال می شود ، زیرا مراحل یکسان است ، اما این برای دارندگان سری S نوشته شده است.

جعبه را باز کرده و Xbox Series S را وصل کنید.

جعبه را باز کنید و در داخل موارد زیر را پیدا خواهید کرد:

  • کنسول Xbox Series S.
  • کنترل کننده Xbox با دو باتری AA
  • سیم برق
  • کابل HDMI
  • راهنمای راه اندازی و اطلاعات نظارتی

همه چیز را باز کنید و کابلهای HDMI و برق را به پشت سیستم متصل کنید. اگر می خواهید از اتصال شبکه سیمی استفاده کنید ، یک کابل اترنت را نیز به پشت کنسول وصل کنید.

بیشتر بخوانید: کابل اترنت چیست و چگونه اینترنت را سریعتر می کند؟

کابل ها را به تلویزیون وصل کرده و روشن کنید ، سپس دکمه را فشار دهید ایکس باکس جلوی سیستم برای روشن کردنش. به زودی صفحه ای را مشاهده خواهید کرد که شروع به تنظیم Xbox خود می کنید.

تنظیمات اولیه Xbox Series S

بهترین راه برای راه اندازی Xbox جدید خود استفاده از برنامه Xbox برای Android یا iPhone است. اگر برنامه را از قبل ندارید ، بارگیری کنید.

در صفحه اصلی ، می توانید کلیک کنید بالای تنظیمات کنسول برای شروع روند. اگر از قبل وارد برنامه Xbox شده اید ، روی دکمه ضربه بزنید آماده سازی سمت راست بالای بخش صفحه نخست (به نظر می رسد یک کنسول کوچک است) را انتخاب کنید شروع> یک کنسول جدید تنظیم کنید برای شروع روند.

اکنون ، در برنامه ، کد 10 رقمی نمایش داده شده در تلویزیون خود را وارد کرده و انتخاب کنید به کنسول وصل شوید . تلفن شما از شما می خواهد که به شبکه Wi-Fi Xbox بپیوندید ، که باید آن را تأیید کنید. بسته به تلفن خود ، ممکن است درخواستهای دیگری را در اینجا ببینید. همه موافقت می کنند که به بهترین نتیجه برسند.

گالری عکس (2 عکس)

پس از برقراری اتصال ، روی ضربه بزنید بعد روی تلفن شما زبان و موقعیت مکانی خود را تأیید کنید.

Xbox Series S را به صورت آنلاین دریافت کرده و گزینه های قدرت را انتخاب کنید

سپس ، اگر قبول دارید که از اتصال بی سیم به Xbox خود استفاده می کنید ، از لیست روی شبکه Wi-Fi خود کلیک کنید و رمز ورود آن را وارد کنید.

هنگامی که کنسول شما به اینترنت متصل شد ، احتمالاً یک اعلان برای به روزرسانی سیستم خود مشاهده خواهید کرد. پس از شروع این کار ، می توانید با راه اندازی تلفن خود ادامه دهید.

گالری عکس (2 عکس)

مرحله بعدی انتخاب حالت قدرت است. صرفه جویی در انرژی کار می کند بعد از اتمام استفاده از کنسول ، آن را خاموش کنید ، به این معنی که هنگام راه اندازی سیستم مدت زمان بیشتری طول می کشد تا بارگیری شود. همچنان می توانید بازی ها را در جایی که متوقف کرده اید از سر بگیرید ، اما کنسول شما به طور خودکار به روزرسانی ها را در حالت خاموش نصب نمی کند.

از طرف دیگر ، کار می کند عملکرد فوری تقریباً بلافاصله کنسول خود را روشن کنید ، این هزینه به دلیل افزایش مصرف انرژی است. کنسول شما در حالی که “خاموش” است بازی ها را به طور خودکار به روز می کند.

بعد از انتخابات بلافاصله. مستقیما (همانطور که ما انجام دادیم) برای به دست آوردن بهترین نتیجه ، Update را فعال کنید بازی ها و برنامه های من در صفحه بعدی این وقتی که برای بازی نشسته اید زمان انتظار برای شروع به روزرسانی را کاهش می دهد.

صفحه بعدی به شما امکان می دهد ویژگی های از راه دور را روشن کنید. با فعال کردن این امکان نصب بازی های جدید با استفاده از برنامه موبایل و همچنین پخش جریانی بازی های Xbox در تلفن فراهم می شود.

گالری عکس (3 عکس)

گزینه های امنیتی و سایر تنظیمات را انتخاب کنید

در ادامه ، اگر قبلاً به یک حساب Xbox وارد شده اید ، باید یک حساب امنیتی انتخاب کنید. بسته به نیاز خود و اینکه آیا می خواهید ورود به سیستم را فعال کنید ، از گزینه های موجود در اینجا انتخاب کنید. اگر شما تنها کاربر Xbox خود هستید ، خوب است.

سپس می توانید اعضای خانواده را به سیستم جدید خود اضافه کنید. انتخاب کنید ردش کن اگر این مربوط به شما نیست. پانل بعدی به شما امکان می دهد اطلاعات بیشتری را که Xbox در صورت تمایل جمع آوری می کند بیشتر بدانید.

مرتبط: قبل از دادن Xbox One قدیمی به بچه های خود چه کاری باید انجام دهید

سپس برنامه از شما س ifال می کند که آیا می خواهید داده های اختیاری در مورد نحوه استفاده از کنسول خود ارائه دهید یا خیر ، و سپس توضیحات بیشتری در مورد اشتراک داده داده می شود.

گالری عکس (2 عکس)

پس از مشکلات قانونی ، می توانید Xbox خود را نام ببرید. در صورت نیاز به ایجاد چیز خوب ، نکات ما را در مورد نامگذاری دستگاه ها دنبال کنید. صفحه بعدی به شما امکان می دهد که آیا مشترک پیشنهادات Xbox و شرکا باشید.

در بخش بعدی ، برنامه هایی را که می خواهید در کنسول خود بارگیری کنید ، انتخاب کنید. گزینه ها شامل YouTube ، Netflix ، Hulu ، Spotify و موارد دیگر هستند. همه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاسیسات سپس فشار دهید بعد وقتی آماده شدی

اگر کنسول Xbox موجودی به حساب خود مرتبط هستید ، می توانید تنظیمات را از آن سیستم کپی کنید. اگر نه ، پس انتخاب کنید تازه شروع کنید برای انتخاب گزینه های جدید.

گالری عکس (2 عکس)

در صفحه بعدی س asksال می شود که آیا کودکان از کنسول شما استفاده می کنند. متناسب پاسخ دهید.

کنسول Xbox خود را روشن کرده و تنظیمات را انجام دهید

وقتی همه چیز تمام شد ، برنامه Xbox شما را به برگه برگرداند صفحه نخست . پس از مدتی در تلویزیون خود یک پیام برای اتصال کنسول مشاهده خواهید کرد.

اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، باتری های AA را وارد کنسول کنید و سپس دکمه را فشار دهید ایکس باکس در کنسول برای مدیریت آن. پس از اتصال ، دکمه را فشار دهید آ متشکرم.

اگر می خواهید کنترل کننده Xbox خود را به صورت دستی جفت کنید ، دکمه را فشار دهید اتصال “موجود” در قسمت جلوی کنسول خود ، واقع در سمت راست درگاه USB جلویی قرار دارد. سپس دکمه را فشار دهید یک زن و شوهر وجود دارد در بالای کنسول خود ، در سمت راست دکمه کلیک کنید پوند.

سپس از شما خواسته می شود که کنسول خود را به روز کنید. در حالی که کنسول خود را روشن نگه دارید و در حین کار تا حد ممکن بی حرکت باشید ، این روند را شروع کنید.

سپس از شما خواسته می شود برای Xbox Game Pass Ultimate ثبت نام کنید. این یک ارزش عالی و یکی از مزایای اصلی داشتن Xbox است ، اما می توانید تصمیم بگیرید بعداً هر وقت خواستید آن را امتحان کنید.

بیشتر بخوانید: Xbox Game Pass چیست؟ تمام آنچه نیاز است بدانید

در ادامه ، بسته به تلویزیون شما ، Xbox ممکن است از شما بخواهد “ویژگی های پیشرفته ویدئو” مانند خروجی 4K را تنظیم کنید. شما می توانید به تنظیمات> عمومی> تلویزیون و گزینه های نمایش بعداً این گزینه ها را تغییر دهید.

بالاخره شما آماده هستید! شما از صفحه اصلی Xbox Series S مورد استقبال قرار می گیرید. با خیال راحت به جستجوی فروشگاه بپردازید و به آنجا بروید بازی ها و برنامه های من برای نصب بازی هایی که از قبل با حساب Xbox شما مرتبط هستند ، Game Pass و موارد دیگر را بررسی کنید.

از Xbox Series S لذت ببرید.

اکنون وقت آن است که از Xbox Series S خود لذت ببرید! خوشبختانه ، تنظیمات اولیه عمدتا بدون درد است و بیشتر مراحل انجام این برنامه بسیار نرم تر از استفاده از کنسول خود برای وارد کردن رمزهای عبور و موارد مشابه است. از نسل بعدی بازی ها لذت ببرید.

اعتبار تصویر: m.andrei / Shutterstockمنبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *