پارلر به فروشگاه برنامه برمی گردد ، اما با اعتدال


بعد از اینکه گزارش شد که این برنامه برای هماهنگی حمله به ژانویه 2021 به پایتخت ایالات متحده آمریکا استفاده شده است ، Parler به App Store بازمی گردد.

Parler برای iPhone دوباره در App Store بازگشت

سرویس رسانه های اجتماعی ، که حاوی محتوای بیشتر جناح راست است ، Parler اکنون در دسترس است تا iPhone شما را از App Store بارگیری کند. امی بایکوف ، مدیر ارشد سیاست های پارلر ، به واشنگتن پست گفت که این برنامه پس از معرفی ابزارهای ویرایش پیشرفته برای پیروی از قوانین اپل ، این برنامه قادر به بازگشت به App Store بود.

در پارلر ، ما تمام اصلاحیه اول را می پذیریم ، این بدان معنی است که آزادی بیان و وجدان محافظت می شود. ما حداکثر گفتار محافظت شده قانونی را مجاز می دانیم.

طبق یادداشت های منتشر شده ، Parler برای نسخه 2.39 در iOS شامل “ابزارهای بهبود تهدید و گزارش انگیزه” همراه با رفع اشکال مشخص نشده و بهبود پایداری است.

مرتبط: سیستم عامل های رسانه های اجتماعی توصیه شده برای ثبت نام در سال 2021

از آنجا که سیاست های محتوای اپل بسیار سختگیرانه است ، پست هایی که الگوریتم هوش مصنوعی Parler آن را آزار دهنده توصیف می کند ، به طور خودکار در برنامه iOS از دید کاربران پنهان می ماند. مدیر عامل موقت مارک میکلر به The Verge گفت که انتشارات مشابه در سایر دستگاه ها و اینترنت در دسترس خواهد بود.

تمام تیم Parler سخت تلاش می کنند تا نگرانی های اپل را برطرف کنند بدون اینکه رسالت اصلی ما را به خطر بیندازند. همه مواردی که در شبکه Parler مجاز هستند ، اما در برنامه iOS مجاز نیستند ، همچنان از طریق نسخه های تحت وب و Android در دسترس خواهند بود. این یک پیروزی برای پارلر و کاربران آن و آزادی بیان است.

به دنبال انتشار این خبر ، این شرکت جورج فارمر را به عنوان مدیر عامل از ماه مارس به عنوان مدیرعامل جدید خود منصوب کرد. به گزارش رویترز ، در مورد مدیر عامل موقت مارک میکلر ، وی به زودی شرکت را ترک خواهد کرد.

اما چه زمانی کاربران اندروید می توانند برنامه را از فروشگاه Play بارگیری کنند؟

Parler برای اندروید چطور؟

همانطور که برای نسخه آندروید ، توپ در زمین Parler است. سخنگوی Google اظهارات زیر را در AndroidPolice بیان کرد:

Parler به دلیل باز بودن پلتفرم در Android همچنان در دسترس است ، حتی اگر در حال حاضر از طریق Google Play توزیع نشده باشد. همانطور که در ژانویه اشاره کردیم ، پس از ارائه برنامه ای که مطابق با خط مشی های ما باشد ، از Parler استقبال می کنیم و به فروشگاه Play بازگشتیم.

نسخه Parler مطابق با خط مشی های Google در زمان انتشار ارسال نشده است.

اگرچه Parler هنوز در فروشگاه Play غایب است ، اما مشتریان Android می توانند برنامه را برای نصب مستقل جداگانه بارگیری کنند. اگر این یک فنجان چای شما باشد ، نسخه بارگیری جانبی برنامه Android برای بارگیری از وب سایت Parler در دسترس است.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *