Charlie Bit My Finger به عنوان NFT افزایش یافته و سپس از YouTube حذف خواهد شد


Charlie Bit My Finger آخرین ویدیوی ویروسی قدیمی است که با عنوان NFT به حراج گذاشته شده است. با فروش ، چهاردهمین سالگرد ویدئو خواهد بود.

اما در اینجا پیشرفت وجود دارد: با پایان حراج ، ویدیو از YouTube حذف می شود.

چارلی NFT من را گاز گرفت

به دنبال دختر Disaster Girl ، که 500000 دلار به عنوان NFT درآمد کسب کرد ، یا دیوید پس از موفقیت کمتر دندانپزشکی ، که 11،500 دلار به عنوان NFT درآمد داشت ، یک فیلم ویروسی دیگر در YouTube پخش شد.

این بار چارلی Bit My Finger است که از طریق پروتکل مبدا به عنوان 1/1 NFT به حراج گذاشته می شود. به نوبه خود ، با پایان حراج ، ویدیوی اصلی از YouTube حذف خواهد شد. در حال حاضر بیش از 881 میلیون بازدید دارد.

https://www.youtube.com/watch؟v=_OBlgSz8sSM

پروتکل Origin دارای مجموعه ای از محصولات بلاکچین است و دارای یک تیم اصلی از کارمندان سابق YouTube ، Dropbox و Zoho است.

به زبان ساده ، NFT یک جز digital دیجیتالی منحصر به فرد است. برخلاف ارز رمزنگاری شده مانند بیت کوین ، که می تواند مطرح و ایجاد شود ، NFT متعلق به یک شخص است. صاحب واقعی آن مورد در کتابی به نام بلاکچین ثبت شده است.

مرتبط: اگر NFT بخرید واقعاً چه چیزی متعلق به شماست؟

چارلی می تواند انگشت شما را گاز بگیرد

همچنین برنده حراج این فرصت را خواهد داشت که یک هجو ویدئویی را با هری و اکنون چارلی نوجوان بازسازی کند. چون این چیزی است که شما به خاطر آن مردید ، اینطور نیست؟

البته ، باید وانمود کنیم که نسخه های بی پایان ویدئو در جای دیگری یافت نمی شود … و بارگیری فیلم ها از YouTube آسان نیست.

در مصاحبه ای با نیویورک پست ، چارلی 14 ساله گفت:

NFT ها چیز جدیدی است. وقتی پست می کردیم ، YouTube چیز جدیدی بود ، اما اکنون NFT چیز جدید مهیج است.

پدر چارلی ، هوارد دیویس کار ، استدلال می کند که خانواده این کار را برای پول انجام نمی دهند (شاید در عوض برای قلب آنها مفید باشد؟) ، و آنها می توانند به طور کلی ضرر کنند. این بدان دلیل است که آنها برای ضبط یک فیلم بازسازی شده با هزینه شخصی به سمت برنده پرواز می کنند.

حراج در 22 مه 2021 آغاز می شود ، اگرچه مشخص نیست که دوام آن چقدر است. جالب است که ببینید این فیلم قدیمی ویروسی خیلی دیر به باند NFT پریده است یا اینکه قلاب اضافی برای حذف آن از YouTube برای افزایش قیمت کافی است.

بخشی از سابقه YouTube حذف شده است

Charlie Bit My Finger تنها پس از دو سال زندگی در YouTube به یک حس جهانی تبدیل شد ، بنابراین دیدن اینگونه فیلم های مشهور پس از 14 سال از سیستم عامل حذف شده عجیب خواهد بود.

با این حال ، با توجه به سرعت ویروسی شدن فیلم ها و میم ها در حال حاضر ، این ضرر زیادی ندارد.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *