Despo چیست؟ یک برنامه ضد اینستاگرام که از فیلتر جلوگیری می کند


همه مدتهاست که در مورد Dispo گپ می زنند ، خصوصاً اینکه برنامه دوربین یکبار مصرف دیگر فقط یک دعوت نیست. اکنون هرکسی با دستگاه iOS می تواند به این برنامه عکاسی بپیوندد و آن را کاوش کند.

در مورد تمام جزئیات Dispo ، از جمله نحوه بارگیری این برنامه با رشد سریع برای به اشتراک گذاری و پیمایش عکس ها ، اطلاعات کسب کنید.

Despo چیست؟

Despo یک برنامه عکاسی است که توسط شخصیت رسانه های اجتماعی دیوید دوبریک در سال 2019 تاسیس شده است. این برنامه در ابتدا دیوید برای یکبار مصرف خوانده شد. اما پس از مدتی بنیانگذار برنامه تصمیم گرفت نام را به چیزی جذاب تر تغییر دهد و Despo به آن پرداخت.

نکته در مورد این برنامه این است که شباهت زیادی به دوربین یکبار مصرف دارد و حتی به همین ترتیب کار می کند. با استفاده از این برنامه ، مردم می توانند عکس های یکپارچه سازی کنند. با این حال ، تصاویر بلافاصله در دسترس نیستند. دقیقاً مانند دوربین های یکبار مصرف ، باید منتظر ظاهر شدن تصاویر باشید.

نحوه کار Despo در اینجا است

این برنامه به روشی منحصر به فرد کار می کند – به محض گرفتن عکس ، عکس دریافت نمی کنید. شما باید صبور باشید و تا ساعت 9 روز بعد صبر کنید تا “ایجاد” شود.

Dispo در میان صدها برنامه عکسبرداری عکس برجسته است زیرا جلوه های دوربین زیادی را ارائه نمی دهد. تنها ابزارهایی که می توانید استفاده کنید منظره یاب ، فلش اختیاری و کنترل های بزرگنمایی هستند. همچنین نمی توانید تصاویر آماده را از طریق Dispo ویرایش کنید یا تصاویر را از تلفن خود در برنامه بارگذاری کنید.

مرتبط: چگونه خاطرات خود را در برنامه iPhone Photos ایجاد کنیم

با این حال ، دیسپو فقط عکس گرفتن نیست. این برنامه همچنین دارای یک ملفه اجتماعی است. شما می توانید اصول کار را انجام دهید: افراد را دنبال کنید و درباره عکس ها نظر دهید. با این حال ، نمی توانید دوستان را برچسب گذاری کنید ، زیرنویس اضافه کنید یا برای کاربران دیگر پیام ارسال کنید.

نحوه بارگیری و نصب Dispo

تا مارس 2021 ، تنها راه نصب برنامه Dispo بر روی دستگاه شما دعوت است.

اکنون که Dispo با دعوت دیگر در دسترس نیست ، هر کسی که می خواهد بفهمد چرا این نزاع می تواند Dispo را بارگیری کند. این برنامه رایگان است و تمام آنچه را که باید بارگیری کنید آیفون یا iPod Touch با iOS 14.0 یا بالاتر است.

دانلود: Dispo (رایگان)

نحوه استفاده از برنامه Despo

سادگی Dyspo ، پیمایش در برنامه را بسیار ساده می کند. در اینجا نحوه گرفتن عکس و توسعه آن با Dispo آمده است:

 1. برنامه Dispo را روی دستگاه خود راه اندازی کنید.
 2. با انتخاب نماد می توانید فلاش را روشن کنید رعد و برق یا با استفاده از یک نماد بین دوربین های جلو و عقب جابجا شوید فلش در گوشه بالا سمت راست صفحه برنامه. همچنین می توانید استفاده کنید مقیاس گذاری نزدیک به منظره یاب برای بزرگنمایی یا کوچک کردن قبل از استفاده از تلفن استفاده کنید.
 3. برای گرفتن عکس ، روی ضربه بزنید یک نماد دایره ای پیدا شد در پایین صفحه منظره یاب.
 4. عکس شما باید صبح روز بعد ساعت 9 در دسترس باشد. شما می توانید آن را در کتابخانه برنامه پیدا کنید.
  گالری عکس (2 عکس)

نکته دیگری که باید در مورد Despo بدانید این است که این ویژگی منحصر به فرد به نام دارد لیست ها – این پست ها به عنوان گروهی از عکس های شما است. می توانید به تعداد دلخواه لیست ایجاد کرده و از آنها برای مرتب سازی عکس های خود استفاده کنید.

مرتبط: رول دوربین آیفون: نکاتی و رفع مشکلات معمول

همچنین می توانید لیست های عمومی ایجاد کنید تا به کاربران دیگر اجازه دهد عکس های خود را به آن اضافه کنند. به این ترتیب می توانید با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید و از آن لذت ببرید.

در اینجا نحوه ایجاد لیست در Dispo آورده شده است:

 1. روی نماد کلیک کنید باد کردن (اولین نماد در پایین سمت چپ Despo قرار دارد).
 2. برای ایجاد لیست جدید ، روی نماد برگه کلیک کنید جمع ( + ) بالا سمت راست.
 3. نامی برای رول وارد کنید و اگر می خواهید آن را انتخاب کنید انتخاب کنید پ ublic یا پ حفر کردن.
 4. اگر از قبل در کتابخانه برنامه تصاویر دارید ، می توانید بلافاصله آنها را به لیست اضافه کنید.
 5. پس از پایان کار ، روی ضربه بزنید ساختن .
  گالری عکس (3 عکس)

با Rollcode می توانید به لیست دوستان خود بپیوندید. باید آن را با تلفن همراه با اسکنر داخلی اسکن کنید و بلافاصله به این لیست اضافه می شوید.

آیا Despo ارزش آن را دارد؟

اگرچه Despo انعطاف پذیرترین و کاملترین اپلیکیشن نیست ، اما سادگی آن آن را متمایز می کند. همچنین ، اگر تا به حال از یک دوربین یکبار مصرف استفاده کرده اید ، این برنامه عکاسی کاملا جالب به نظر می رسد.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *