آیا هنوز ارزش خرید گوشی هوشمند LG را دارد؟


ال جی اعلام کرده که قصد دارد در ماه آوریل برای همیشه بخش تلفن های هوشمند را ترک کند. این شرکت در سایر مناطق پر رونق تجارت غول پیکر خود تمرکز کرده است. پس از اعلام این خبر ، ال جی ماژول تلفن همراه را تا 31 ژوئیه برای همیشه خاموش می کند.

با این حال ، شما می توانید تلفن های آنها را در حالی که موجودی آنها موجود نیست خریداری کنید. با برنامه هایی برای خاموش کردن ، آیا هنوز ارزش خرید گوشی های LG را دارد؟

نمونه کارها از تلفن های هوشمند LG

ال جی طیف گسترده ای از تلفن های هوشمند را در اختیار دارد. سری های G ، Stylo ، Velvet ، K ، Wing و V بخشهای مختلف بازار را هدف قرار می دهند. آیا یک تلفن انحصاری 5G می خواهید؟ دستگاه بودجه؟ دستگاه صفحه دوتایی؟ تلفن اصلی یکپارچه؟ LG این را دارد.

حتی بهتر ، بعضی از ویژگی ها را نمی توانید در جای دیگر پیدا کنید. به عنوان مثال ، LG Wing دارای یک صفحه نمایش چرخان دوم است که در نوع خود اولین نمایشگر است.

به طور کلی ، اگر به دنبال گوشی هوشمند LG هستید گزینه های زیادی وجود دارد. اما چمدان به تنهایی قانع کننده نیست. دلایل مختلفی وجود دارد که نشان می دهد تلفن های هوشمند ال جی برای مدت طولانی قابل اجرا نیستند.

خط مشی به روزرسانی نرم افزار

به روزرسانی های قابل اعتماد نرم افزار مهم هستند. جای تعجب نیست که گفته می شود طبق محاسبات استاتیستا ، بسیاری از آمریکایی ها تلفن های هوشمند خود را بیشتر از گذشته نگه می دارند.

از نظر بروزرسانی نرم افزار ، ال جی هیچ تجربه اثبات شده ای ندارد. با این حال ، متعهد است که حداکثر سه به روزرسانی سیستم عامل Android را برای دستگاه های خاص راه اندازی شده در سال 2019 و بعد ارائه دهد.

  • تلفن های ال جی باید اندروید 12 و 13 داشته باشند: LG Wing ، LG Velvet و LG Velvet LTE.
  • تلفن های ال جی واجد شرایط اندروید 12 شامل LG Wing ، Velvet ، Velvet LTE ، V50s ، V50 ، G8 ، Q31 ، Q52 و Q92 هستند.
  • برخی از مدل های 2020 از سری Stylo و K همچنین دو به روزرسانی سیستم عامل دریافت می کنند.

قبل از اینکه بخواهید دستگاه LG بخرید ، برنامه های به روزرسانی آن را بررسی کنید. از نظر تاریخی ، LG در مورد به روزرسانی نرم افزار بسیار کند عمل می کند.

قیمت

قیمت گذاری ، از جمله موارد دیگر ، تصمیمات خرید را تحت تأثیر قرار می دهد. پرچمداران ال جی حس متفاوتی به دستگاه ها می بخشند. برای جبران این ، ال جی قیمت های رقابتی را ارائه می دهد.

ال جی سابقه معرفی فروش طولانی دارد که تنها چند هفته پس از عرضه ، تلفن های هوشمند آن را ارزان تر می کند. به همین ترتیب ، اگرچه ممکن است بتوانید معامله خوبی انجام دهید ، انتظار نداشته باشید که گوشی جدید ال جی خود را در چند ماه با قیمت مقرون به صرفه بفروشید. با توجه به انتشار ، ممکن است ارزش فروش مجدد بدتر شود.

آیا شما نیاز به خرید گوشی هوشمند LG دارید؟

بستگی دارد اگر تلفن هوشمندی با ارزش بالا می خواهید ، LG باید آن را ارائه دهد. حتی می توانید یک گوشی ال جی را برای خاطراتی که اکنون برای همیشه در راه است خریداری کنید. نکته منفی این است که تلفن های هوشمند ال جی نمی توانند در برخی مناطق مانند کمبود نرخ تازه سازی صفحه نمایش تاثیری بگذارند.

بسیار عالی است که LG از بسیاری از دستگاه های مدرن خود پشتیبانی مداوم ارائه می دهد. با این حال ، پس از به روزرسانی آهسته به روزرسانی ، شرکت انگیزه کمتری برای ارائه سریعتر به روزرسانی در آینده دارد. مگر اینکه منتظر به روزرسانی باشید ، به خصوص در این زمان یک گوشی هوشمند از LG خریداری نکنید.

علاوه بر این ، هیچ تلفن LG با جدیدترین دستگاه ها وجود ندارد. بنابراین ، اگر شما یک کاربر باتجربه هستید ، LG نمی تواند صحبت کند ، حتی اگر قیمت مقرون به صرفه ای را ارائه دهد.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *