10 ویژگی که اپل باید به برنامه Apple Music برای iPhone اضافه کند


اگرچه اپل موزیک از محبوبیت بالایی برخوردار است ، اما برنامه اصلی آیفون این سرویس می تواند از مجموعه پیشرفت های بیشتری برای سهولت استفاده استفاده کند. وقتی اپل موزیک راه اندازی شد ، اپل تصمیم گرفت آن را در برنامه Music Music در آیفون کامپایل کند. این منجر به تجربه ای شد که iTunes آن را چرخاند و هرچه کمتر درباره آن صحبت شود ، بهتر است.

با نزدیک شدن به WWDC 2021 ، اکنون زمان ایجاد لیست آرزوها برای پیشرفتهای Apple Music است و شاید بهتر باشد که روی برنامه iPhone تمرکز کنید ، زیرا در آنجا بیشتر مردم از این سرویس استفاده می کنند.

1. تجربه کاربر سریع

Apple Music هر کجا بخواهید از آن استفاده کند کند است. می توانید روی هر یک از برگه های برنامه iPhone Music کلیک کنید و متوجه خواهید شد که بارگیری آن حتی با اتصال به اینترنت بسیار سریع یک یا دو ثانیه طول می کشد. این ممکن است به دلیل دارایی های با وضوح بالا باشد که مدتی طول می کشد ، یا شاید به دلیل چاقوی بزرگ شده باشد.

من واقعاً خوشحال می شوم اگر اپل مدتی وقت بگذارد تا بفهمد چه چیزی از برنامه Music کاهش می یابد و آن را برطرف می کند. برنامه های شخص ثالث Apple Music ، مانند Marvis Pro (5.99 دلار) ، سریعتر بارگیری می شوند ، بنابراین دلیلی ندارد که موسیقی نباید این کار را انجام دهد.

2. متن های هماهنگ با زمان آفلاین

شعرهای همگام سازی شده زمان ، چیزهای زیادی به تجربه موسیقی اپل اضافه می کنند. من به لطف این ویژگی دوست دارم با آهنگهای مورد علاقه خود آواز بخوانم ، اما به دلایلی این ویژگی به صورت آفلاین کار نمی کند. اگر با هواپیما یا جایی با پوشش شبکه ضعیف سفر می کنید ، می توانید آهنگ های بارگیری شده را پخش کنید ، اما هنوز متن را نادیده بگیرید.

خوب خواهد بود اگر می توانید متن ها را برای همگام سازی آهنگ ها بارگیری کنید تا یک تجربه موسیقی آفلاین شگفت انگیز داشته باشید.

3. لیست های پخش و آلبوم ها را جستجو کنید

لیست های پخش و آلبوم ها اساس اپل موزیک هستند ، اما در کمال تعجب هیچ راهی برای جستجوی آهنگ های خاص در لیست پخش یا آلبوم وجود ندارد. اغلب من لیست پخش طولانی را با بیش از 100 آهنگ گوش می دهم و یافتن آهنگ تحت این لیست پخش بسیار دشوار است.

مرتبط: نحوه دسترسی به لیست پخش خود برای پخش Apple Music

به همین ترتیب ، اگر می خواهید در یک آلبوم تلفیقی 40 آهنگ به یک آهنگ بروید ، هنوز باید آهنگ را به صورت دستی جستجو کنید. اپل به راحتی می تواند این مشکل را حل کند و به شما اجازه می دهد تا در لیست پخش به پایین پیمایش کنید تا نوار جستجو مشخص شود.

4. لیست های پخش مشترک بهبود یافته

لیست های پخش همکاری یک تجربه “اجتماعی” هستند که Apple Music باید از روز اول ایجاد کند. اما به این صورت که وجود دارد ، اگر یک لیست پخش ایجاد کنید و آن را با کسی به اشتراک بگذارید ، به هیچ وجه نمی توانید به او اجازه دهید آهنگ اضافه کند.

اگر سازنده آهنگ های بیشتری به لیست پخش اضافه کرده باشد ، افراد دیگر باید لیست پخش را از کتابخانه خود حذف کنند و برای دریافت آهنگ های به روز شده آن را دوباره اضافه کنند. اپل با اجازه دادن به افراد خاص برای اضافه کردن آهنگ ها و پشتیبانی برای به روزرسانی های خودکار لیست پخش ، به راحتی می تواند این مشکل را برطرف کند.

5. لیست های پخش هوشمند

آیا اگر بتوانید به سادگی با تعیین پارامترهای خاصی از جمله سال انتشار ، ژانر و هر چند وقت یک بار آهنگ پخش کنید ، لیست پخش هوشمند ایجاد می کنید؟ چندین برنامه شخص ثالث Apple Music مانند Soor (6.99 دلار) از قبل از این ویژگی پشتیبانی می کنند ، بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد که اپل آن را نیز اضافه نکند.

مرتبط: Spotify در مقابل Apple Music: بهترین سرویس پخش جریانی چیست؟

در حالی که ما در این کار هستیم ، اپل موزیک به شدت به یک روش بهتر برای ایجاد لیست پخش بزرگتر نیاز دارد. من در Soor در حدود 15 دقیقه توانستم یک لیست پخش از 1200 آهنگ سفر ایجاد کنم و زمان آن فرا رسیده بود که اپل پشتیبانی از ویژگی های مشابه را به برنامه Music اضافه کند.

گروه بندی چندین لیست پخش و آلبوم در لیست پخش دیگر باید بسیار راحت تر باشد. در حال حاضر ، بیشتر این روند به صورت دستی در برنامه موسیقی سهام انجام می شود. به عنوان مثال ، شما باید هر آلبوم یا لیست پخش را که می خواهید به لیست پخش عظیم خود اضافه کنید ، جستجو کنید.

6. مدیریت آهنگ آفلاین بهتر

قسمت آفلاین Apple Music فوراً به یک بازنگری کامل نیاز دارد. ابتدا ، رابط کاربری همه آهنگ های آفلاین را در برگه کتابخانه پنهان می کند. برای یافتن موسیقی خود باید دکمه بارگیری را فشار دهید. در حالت ایده آل ، باید بتوانید صفحه اصلی را به طور برجسته تنظیم کنید تا فقط آهنگ های آفلاین برجسته شود.

اگر از اپل آیدی خود در آیفون خود خارج شده اید ، مشکل بزرگ دیگر حذف آهنگ های بارگیری شده است. اگرچه این قابل درک است ، اما مسئله این است که شما مجبورید پس از ورود مجدد به سیستم ، دوباره همه آهنگها را به صورت دستی بارگیری کنید یا اگر از طریق آیفون جدید وارد Apple ID شده اید.

زمان آن فرا رسیده است که اپل گزینه ای را اضافه کند که به شما امکان می دهد با یک کلیک مجدداً به طور خودکار تمام موسیقی آفلاین را بارگیری کنید.

7. بهتر الگوریتم ها را توصیه کنید

لیست های پخش Apple Music بسیار مرتب هستند و برنامه برای نمایش لیست های پخش مناسب برای شما بسیار خوب است. با این حال ، احساس می کنم که او می تواند آهنگ های بیشتری را براساس سلیقه من توصیه کند.

مرتبط: نحوه تنظیم مجدد توصیه های Apple Music

به عنوان مثال ، من گاه به گاه به موسیقی جاز گوش می دهم ، اما اغلب به اندازه کافی برای توصیه آهنگ های این نوع در Apple Music نیستم. ای کاش اپل موزیک می توانست این نشانه ها را از تاریخ گوش دادن من دریافت کند تا سبک های موسیقی جاز یا موسیقی های بیشتری را توصیه کند.

در حالت ایده آل ، سرویس باید با درج آهنگ های “فراموش شده” (که من قبلا دوست داشتم ، اما دیگر آنها را گوش نمی دهم) بهتر باشد.

8. برنامه iMessage بهبود یافته برای Apple Music

برنامه iMessage اپل موزیک به نظر می رسد چیزی است که این شرکت به تازگی فراموش کرده است. هرگز به روز نمی شود و همچنان همان کاری را که هنگام انتشار انجام داده است نشان می دهد – آهنگ هایی که اخیراً پخش کرده اید.

این به ما امکان می دهد آهنگ های Apple Music را جستجو کنیم و آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذاریم. متأسفانه در برنامه iMessage هیچ نوار جستجو وجود ندارد ، بنابراین شما باید آهنگ ها را از طریق لیست اشتراک در برنامه Music به اشتراک بگذارید. خوب است اگر این برنامه برای اشتراک گذاری سریع در لیست های پخش ، صفحات هنرمند یا آلبوم ها نیز ظاهر شود.

9. بهترین متن ها برای به اشتراک گذاشتن

Apple Music به شما امکان می دهد اکنون متن های همگام سازی شده را به اشتراک بگذارید (برای شروع هر آیه را فقط لمس کنید و نگه دارید). با این حال ، آهنگ های زیادی وجود دارد که هنوز متن متناسب با آنها متناسب نیست.

شما نمی توانید این کلمات را انتخاب یا کپی کنید ، و بهتر است برای به اشتراک گذاشتن تصاویر صفحه بگیرید. اپل واقعاً می تواند روشی را برای انتخاب و به اشتراک گذاری آیات از این کلمات اضافه کند.

10. آمار جریان پیشرفته

برنامه هایی مانند PlayTally (1.99 دلار) آمار پخش جریانی عالی مانند تعداد آهنگ های پخش شده در روز ، ساعت های موسیقی گوش داده شده و موارد دیگر را به شما نشان می دهند. این برنامه ها همچنین می توانند از این داده ها برای توصیه موسیقی استفاده کنند ، موضوعی که اپل موسیقی باید کاملاً در نظر داشته باشد.

مرتبط: ویژگی بعدی Apple Music چیست؟

Apple Music را بارگیری کنید

اگر از انتظار برای اضافه کردن این ویژگی ها به اپل موزیک توسط اپل خسته شده اید ، می توانید برنامه های شخص ثالث مانند Cs Music Player (2.99 دلار) را بررسی کنید. این برنامه ها ویژگی های بسیاری دارند که می توانیم آرزوی آنها را داشته باشیم.

اپل باید به روزرسانی های Apple Music را از به روزرسانی های سیستم جدا کند و به سرویس Streaming اجازه دهد تا برنامه خود را توسعه دهد. برای آوردن ویژگی های اساسی مانند اشتراک آهنگ ، لازم نیست منتظر نسخه های اصلی iOS بمانیم. به این ترتیب می توانیم از ویژگی های سریع تری بهره مند شویم و اپل موزیک می تواند به سرعت از تجربه عالی برنامه ای که شایسته شماست لذت ببرید.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *