8 بهترین ابزار برای تغییر و شخصی سازی ویندوز 10


این چیه؟ نوع نگاه و رفتار ویندوز 10 را دوست ندارید؟ نمی توانیم دلیل آن را تصور کنیم – سیستم عامل به طور گسترده ای آزمایش شده است و به عنوان پایدارترین و لذت بخشترین پلت فرم بازار شناخته می شود.

خوب ، ما شوخی می کنیم اگر می خواهید نحوه عملکرد و ویندوز را تغییر دهید ، به خواندن ادامه دهید. اینها برخی از بهترین ابزارها برای شخصی سازی ویندوز 10 هستند.

1. خدا تقدیس کرد

ابزار Customizer God – سازگار با ویندوز 7 ، 8 و 10 – باید ابزاری برای تغییر هر چیزی در مورد نحوه نمایش آیکون ها در ویندوز 10 باشد.

آیکون های جدیدی برای منوی شروع ، نوار وظیفه ، دستگاه ها ، باتری ، صفحه ورود به سیستم ، زمان و تاریخ و موارد دیگر وجود دارد.

استفاده از این نرم افزار نیز آسان است. شما به هیچ دانش تخصصی نیاز ندارید ، فقط آن را روی سیستم خود نصب کنید و شروع به اصلاح آن کنید.

دانلود : خدا شخصی (رایگان)

2. TweakNow PowerPack

TweakNow PowerPack بیشتر در مورد شخصی سازی رفتار ویندوز 10 است تا ظاهر آن.

به عنوان مثال ، می توانید خاموش کردن خودکار را تنظیم کنید تا کامپیوتر شما در یک زمان مشخص خاموش شود ، استفاده از RAM را بهبود ببخشید و یک میانبر ویژه برای برنامه های پر پردازنده ایجاد کنید که می تواند به طور خودکار بالاترین سطح اولویت پردازنده را تنظیم کند و به حالت آزاد در حد کافی RAM در تلفن ها و رایانه ها.

پس وجود دارد دسک تاپ مجازی به شما کمک می کند چهار پیکربندی مخصوص دسکتاپ را تنظیم کنید که متناسب با روحیه شما و شرایط کسب و کار شما باشد.

همچنین لیستی از بیش از یک لیست وجود دارد 100 از جانب تنظیمات مخفی ویندوز ، Registry Cleaner (با احتیاط استفاده می شود) و یک مدیر راه اندازی به روز شده.

دانلود : TweakNow PowerPack (مالزی)

3. Winaero Tweaker

Winaero Tweaker ابزاری نیشگون برای ویندوز 10 است. این برنامه چندین برنامه شخصی سازی مستقل Winaero قدیمی را در یک رابط ترکیب می کند.

این برنامه شامل تعداد زیادی ویژگی است که نمی تواند در این مقاله گنجانده شود. در اینجا یک نمونه کوچک آورده شده است که به شما ایده ای درباره آنچه ممکن است ارائه می دهد:

 • جلوگیری از اضافه شدن – میانبر به طور خودکار تا پایان میانبرهای جدید.
 • هشت رنگ سفارشی به اضافه کنید تنظیمات> شخصی سازی> لیست کنید رنگها .
 • اندازه میله های پیمایش را تغییر دهید.
 • دستور منوی زمینه را غیرفعال کنید رفع مشکل برای شروع (چند بار در هنگام تخلیه سطل بازیافت به اشتباه روی آن کلیک کرده اید؟).
 • یک فایل رمزگذار به منوی زمینه اضافه کنید.
 • اندازه حاشیه های پنجره ، نوارهای عنوان و لیست ها را ویرایش کنید.

علاوه بر ویندوز 10 ، این برنامه با ویندوز 7 و ویندوز 8 سازگار است. این برنامه هنوز در حال توسعه فعال است و هر سه یا چهار ماه یک نسخه جدید منتشر می شود.

دانلود : Winaero Tweaker (مالزی)

4. Ultimate Windows Tweaker

Ultimate Windows Tweaker یک برنامه کوچک Windows (495 KB) و قابل حمل است که می توانید برای شخصی سازی ویندوز 10 (و همچنین ویندوز 7 و 8) از آن استفاده کنید.

در واقع ، این یکی از بهترین ابزارهای شخصی سازی ویندوز 10 است که پیدا خواهید کرد. بیش از ذخیره می کند 200 تبلت برای ویندوز با آنها بازی کنید. شما ترفندهای حفظ حریم خصوصی ، ترفندهای امنیتی ، ترفندهای عملکرد ، ترفندهای منوی زمینه ، ترفندهای جستجو و موارد دیگر را پیدا خواهید کرد.

علاوه بر همه موارد بالا ، Ultimate Windows Tweaker به عنوان یک برنامه سفارشی سازی نوار وظیفه برای ویندوز 10 عمل می کند. به عنوان مثال ، به شما امکان می دهد باتری ، تاریخ و زمان ، طرح های صوتی را تغییر دهید و پوشه های تکراری و پرونده های اخیر را نشان دهید یا پنهان کنید.

دانلود : Ultimate Windows Tweaker (مالزی)

5. نوار وظیفه اصلاح شده

اگرچه Ultimate Windows Tweaker به شما امکان می دهد برخی تغییرات را در نوار وظیفه اعمال کنید ، اگر می خواهید سطح کنترل گسترده تری داشته باشید ، Taskbar Tweaker را بررسی کنید. این بهترین برنامه برای شخصی سازی نوار وظیفه ویندوز 10 است.

این برنامه با ابزارهای اصلی پیکربندی نوار وظیفه ویندوز 10 حداقل همپوشانی دارد ، اما بیشتر آنچه ارائه می دهد با دستکاری در رجیستری یا استفاده از تنظیمات ویژه ویندوز حاصل نمی شود.

برخی از تنظیمات نوار وظیفه ارائه شده توسط Taskbar Tweaker شامل موارد زیر است:

 • دکمه شروع را پنهان کنید.
 • گروه بندی / اشیا fixed ثابت را جمع نکنید.
 • برای تنظیم مجدد ، اسلاید را فعال یا غیرفعال کنید.
 • فاصله های بین نمادها را بردارید.
 • دکمه Show Desktop را مخفی کنید.
 • به چرخ ماوس اجازه دهید تا بین دکمه های نوار وظیفه حرکت کند.

دانلود : نیشگون گرفتن در نوار وظیفه (رایگان)

6. نشانگر پوشه

برچسب پوشه هم برای عملکرد و هم برای شخصی سازی است. بسیار ساده ، به شما امکان می دهد تا پوشه ها را با یک کلیک ماوس رنگ کنید.

اما گزینه ها در اینجا متوقف نمی شوند ، می توانید پوشه هایی مانند آن را نیز تنظیم کنید اولویت بالا ، اولویت کم ، تکمیل شده ، مهم ، و مخصوصاً اگر در حال کار بر روی پروژه های بزرگ با تعداد زیادی فایل و پوشه به اشتراک گذاشته شده هستید ، این یک روش عالی برای پیگیری وظایف خود است.

این برنامه می تواند با چندین پوشه به طور همزمان کار کند و می تواند چندین زیر مجموعه را برای سطح کنترل اضافی تنظیم کند.

نسخه پولی ویژگی هایی مانند اعمال نمادهای خاص به همه زیر پوشه ها و افزودن آیکون های سفارشی را اضافه می کند.

دانلود : نشانگر پوشه (نسخه پرمیوم رایگان ، رایگان)

7. باران سنج

مراقب باشید: Rainmeter یک سوراخ کوچک خرگوش است. هنگامی که برنامه خراب شد و یاد گرفت که آن را با نیازهای شما تطبیق دهد ، دشوار است که از ایجاد مزاحمت و ایجاد حالت های منحصر به فرد خود برای ویندوز 10 جلوگیری کنید. با این حال ، اگر به دنبال راهی برای سفارشی کردن دسکتاپ ویندوز 10 خود هستید ، هیچ ابزار بهتری وجود ندارد .

Rainmeter روی مفهوم “پوست” کار می کند ، اما این کمی گمراه کننده است. در عمل ، موضوع می تواند به سادگی یک ابزارک تقویم باشد یا به اندازه یک دسک تاپ کاملاً جدید که همه چیز را از استفاده از وب گرفته تا آخرین اخبار نشان می دهد ، پیچیده باشد.

چند پوسته Rainmeter پیش فرض وجود دارد که کاربران تازه کار می توانند بازی کنند. شما باید بدانید که چگونه می توانید فرم های دلخواه خود را با بهترین تنظیمات ویندوز 10 ایجاد کنید تا بهترین تجربه را داشته باشید.

دانلود : باران سنج (رایگان)

8. UltraUXThemePatcher

ممکن است مقالات ما درباره بهترین تم های روشنایی برای ویندوز 10 و بهترین تم های تاریک برای ویندوز 10 را بخوانید.

برخی از طراحی ها به طور جدی غیر متعارف هستند – اما برای کار کردن آنها به چند مورد اضافی خارج از عملکرد نیاز دارند. ویندوز با موضوعات شخص ثالث که مستقیماً از فروشگاه مایکروسافت نمی آیند ، عملکرد خوبی ندارد.

UltraUXThemePatcher محبوب ترین ابزاری است که هنگام استفاده از مضامین شخص ثالث به آن نیاز دارید. با توجه به ماهیت برنامه ، پرونده های سیستم شما اصلاح می شوند. اطمینان حاصل کنید که از اطلاعات مهم خود پشتیبان کامل داشته باشید و قبل از ادامه یک نقطه بازیابی سیستم ایجاد کرده باشید.

دانلود : UltraUXThemePatcher (مالزی)

شخصی سازی ویندوز 10 نیاز به صبر و حوصله دارد

شخصی سازی ویندوز 10 تمرین صبر و بردباری است. اگر چیزهایی را دوست دارید که “فقط کار می کنند” ، ممکن است استفاده از ابزارهای شخصی سازی شخص ثالث برای شما مناسب نباشد. هنگامی که ویندوز به روز می شود ، یا وقتی یک توسعه دهنده شخص ثالث برنامه های خود را تغییر می دهد ، ممکن است متوجه شوید سیستم شما خراب می شود یا سفارشی سازی هایی که ماهها روی آنها صرف کرده اید به طرز مرموزی از بین می رود.

با این حال ، اگر می خواهید ویندوز 10 احساس خاص تری داشته باشید ، هشت ابزاری که بررسی کردیم شما را به سمت درستی هدایت می کنند.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *