8 بهترین افزونه برای Google Docs برای ایجاد اینفوگرافیک


یکی از ویژگی های عالی استفاده از Google Docs این است که چقدر آسان است و می توان کاربردهای اضافی مفید را بهبود بخشید. با استفاده از مجموعه ای از ابزارها ، از جمله نمودارها ، می توانید به اسناد خود ظاهری خلاقانه یا حرفه ای را بدهید که شایسته آنها هستند.

این لیست شامل هشت افزونه طراحی گرافیکی است. ترکیب خوبی از گزینه های ساده و پیچیده وجود دارد ، از جمله سازمانی و فنی. برنامه کاری مناسب را بر اساس نیازهای پروژه های خود و میزان تلاشی که می توانید برای آن انجام دهید ، انتخاب کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=DBmZeCdCMew

Lucidchart یک انتخاب محبوب در بین کاربران Docs است و با Google Sheets ، Slides و Drive سازگار است. شما می توانید در یک طرح آزاد و قابل تنظیم ، از نمودار جریان ون و نمودار گرفته تا دایره ، به اشکال آماده دسترسی پیدا کنید.

اشتراک های برتر ابزارهای بیشتری مانند الگوهای برتر ، ابزارهای تیمی و حالت ارائه را ارائه می دهند. تصمیم به پرداخت یا عدم پرداخت ، کیفیت فرم ها بالا است ، با روش های زیادی برای بهتر کردن آنها برای پروژه های شما.

اگر سند برای ارائه است ، باید هنگام ایجاد و ترکیب نمودار خود با متن دقت کنید. بهترین روش ها برای ارائه حرفه ای پاورپوینت تفاوتی ندارند ، بنابراین برای تعادل و سازگاری یکسان با جلوه های بصری تلاش کنید.

بعدی بهترین ابزار همه کاره Diagrams.net است. این برنامه رایگان است ، با نرم افزارهای شخص ثالث ادغام می شود و ابزار ویرایش کافی برای هر پروژه را دارد. الگوها روند کار را تسریع می کنند ، اما همه آنچه برای شروع از ابتدا نیاز دارید وجود دارد – اشکال ، پیکان ها ، برچسب ها ، رنگ ها و موارد دیگر.

این فقط با ویرایشگر اسناد کار می کند ، اما علاوه بر این چند افزونه جذاب Google Docs می تواند به یادماندنی و به علاوه آموزش کمک کند. فقط به یاد داشته باشید که در این کار زیاده روی نکنید و ارائه خود را بیش از حد پیچیده کنید.

یک افزودنی Google Docs وجود دارد که مشابه Diagrams.net است ، اما با تمام نرم افزارهای دیگر Google که Draw Diagram ها هستند کار می کند. فضای کار در چیدمان و گزینه های طراحی یکسان است ، اگرچه دامنه آن کمی کمتر است.

اما هنوز هم یک راه حل رایگان خوب با پتانسیل بسیار زیاد است. با استفاده از نمودارهای رسم می توانید متن یا تصاویر را از جمله توانایی صادرات پروژه ها به فرمت های فایل JPG ، PNG و SVG ، در ارائه خود قرار دهید.

https://www.youtube.com/watch؟v=5hLaa2J_5cw

برای یک پلت فرم حرفه ای تر با طیف وسیع تری از طرح ها ، نمودارهای SmartDraw بهترین شرط شماست. با این حال ، این به جز یک دوره آزمایشی 7 روزه رایگان نیست. سپس شما به ازای هر کاربر ماهانه 9.95 دلار پرداخت می کنید و تفاوت قیمت آن از 5.95 دلار شروع می شود.

چیزی که می توانید منتظر آن باشید هزاران الگو و شکل به علاوه ادغام با محبوب ترین سیستم عامل ها مانند Microsoft ، Google و Atlassian است. تیم ها همچنین ابزارهای قدرتمند اداری دریافت می کنند.

وقتی نوبت به نمودار می رسد ، گزینه های زیادی وجود دارد. آیا در مورد موقعیت جغرافیایی ، طرح خودرو یا فرمول های علمی بحث خواهید کرد؟ الگویی را انتخاب کنید و نمودارهای SmartDraw یک فضای کاری آسان برای استفاده را به همراه کلیه ابزارهای ویرایشی که ممکن است لازم داشته باشید ، باز می کند.

یک پلت فرم حرفه ای و با کاربرد آسان در بین کاربران Google Docs محبوبیت زیادی دارد ، بنابراین مارک هایی مانند Creately Diagrams دقیقاً همین موارد را ارائه می دهند. در این حالت ، شما یک مکان رایگان برای کار و یک کنترل پنل موثر دارید که انواع ابزارها را ارائه می دهد.

حتی قابلیت های محدود حساب رایگان شما را تحت تأثیر قرار خواهد داد. علاوه بر بسیاری از الگوهای شیک ، طرح های رنگی و نمادها ، یک جعبه جستجوی Google نیز پیدا خواهید کرد تا ویژگی های خاص ارائه خود را نشان دهد.

برنامه های پرداخت شده کتابخانه های پروژه ها و ابزارهای مدیریتی شما را گسترش می دهد. با 5 تا 15 دلار برای هر کاربر در هر ماه ، می توانید نحوه کار Crearely Diagrams با مشاغل و تیم خود را بهبود ببخشید ، به مشتریان خود اشاره نکنید.

نرم افزار پیشرفته می تواند به بسیاری دست یابد ، اما گزینه های زیادی اغلب تداخل ایجاد می کنند. در واقع ، برای ایجاد نمودار برای Google Doc خود به هیچ چیز پیچیده ای نیاز ندارید. به دلیل سادگی ، PlantUML Gizmo امروزه محبوب شده است.

پس از نصب آن ، برنامه در صورت نیاز به داشبورد نمایش داده می شود. لیستی از ارقام تقسیم شده به دسته های مفید را دریافت خواهید کرد. یکی را انتخاب کنید و آن را به صفحه خود اضافه کنید. سپس از ویرایشگر برای ایجاد تغییر در متن یا ساختار استفاده کنید.

این تمام برنامه است. هیچ تم یا گرافیکی برای افزایش نمودار وجود ندارد ، چه رسد به ویژگی های حرفه ای اضافی. با استفاده از ترکیب کلید شکلک می توانید نویسه های اصلی را وارد کنید ( برنده شدن + دوره ) ، اما این میزان تأثیرات خود شماست.

https://www.youtube.com/watch؟v=Gz6s2x6lYlc

اگر ساده ترین نرم افزار ممکن را فقط برای Google Docs می خواهید ، ممکن است پری دریایی افزودنی مورد نظر شما باشد. باز هم ، شما کمی برنامه نویسی خواهید کرد ، اما چیزی که در عرض چند دقیقه آموزش نمی توانید یاد بگیرید. اول از همه ، این برنامه کاملا رایگان است.

نمودار شما مشخص و اساسی خواهد بود. این می تواند برای اشکال پیچیده مانند نمودارهای گانت مفید باشد. با این حال ، پری دریایی با گذشت زمان ویژگی های بیشتری اضافه می کند ، که باعث افزایش ظاهر و دامنه آن می شود.

ابزارهای معمول برای ترسیم آگاهی به همان اندازه نمودارها برای مرتب سازی و ارائه اطلاعات به روشی روشن و مفید مهم هستند. MindMeister یک ابزار تحقیقاتی خوب است ، مخصوصاً اگر عضوی از یک تیم باشید.

متأسفانه ، دیگر نمی توانید برنامه را مستقیماً به Google Docs خود اضافه کنید. برای استفاده از آن به عنوان یک افزونه ، باید یک حساب G Suite داشته باشید یا به آن دسترسی داشته باشید. متناوباً ، می توانید نمودارهای MindMeister را صادر کرده و به صورت آنلاین در سند خود بارگذاری کنید.

هرچه را انتخاب کنید ، حتی با یک حساب کاربری رایگان می توانید فضای کاری سرگرم کننده و انعطاف پذیر داشته باشید. با این حال ، هرچه برنامه بهتر باشد ، ابزار بیشتری به دست می آورید ، از سبک های شیک نقشه ذهنی گرفته تا قابلیت های یکپارچه سازی و اشتراک گذاری پیشرفته.

استاد نمودارها و نقشه های ذهنی شوید

اگرچه می توانید افزونه های مختلف را با حساب Google Docs خود ادغام کنید ، اما این تنها راه بهبود پروژه شما با تصاویر جالب نیست. از آنجا که نمودارها یک روش عالی برای سازماندهی اطلاعات و کمک به بینندگان برای درک بهتر همه چیز هستند ، ارزش دارد از شکل هنری بیشترین استفاده را ببرید.

دریابید که چه بسترهای دیگری برای ایجاد برنامه های زیبا برای خود یا همکارانتان وجود دارد. این چیزی است که می تواند از نظر شخصی و حرفه ای به نفع شما باشد.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *