Google Maps به زودی گزینه های مسیر ایمن تری را ارائه می دهد


نقشه های گوگل یک روش عالی برای دریافت مسیرها به یک مکان است ، و این شرکت همچنان برای افزودن ویژگی های بیشتر این سرویس را به روز می کند. امروز Google اعلام کرد برای کمک به شما در یافتن مسیرهایی که برای شما ایمن تر هستند ، قابلیتی به نام “Safe Routing” اضافه خواهد کرد.

با Google Maps گزینه های مسیر ایمن تری پیدا کنید

در رویداد I / O امروز ، Google پیام مهمی را برای کاربران Maps منتشر کرد. شما اعلام کرده اید که Google Maps به زودی ویژگی جدیدی برای ایمن تر کردن سفرهای شما خواهد داشت.

سرویس نقشه برداری به زودی مسیرهای ایمن تری نسبت به جاده های استاندارد فراهم می کند. شما می توانید با امن ترین یا سریع ترین مسیر بروید.

گزینه Safe Route در Google Maps چگونه کار خواهد کرد

طبق آگهی ، گزینه “Safe Routing” اطلاعات مختلفی را در نظر می گیرد تا مطمئن ترین مسیر را برای شما تعیین کند. موارد مختلفی مانند شرایط جاده ، داده های آب و هوا و ترافیک را در نظر خواهد گرفت.

مرتبط: روشهای منحصر به فرد استفاده از Google Maps با سایر ابزارهای Google

هدف این ویژگی کاهش تعداد تصادفات رانندگی است که هر روز اتفاق می افتد. هدف گوگل کاهش 100 میلیون تصادفات رانندگی در سال است.

با Google Maps از مسیرهای رانندگی ایمن تری برخوردار شوید

اگر سریعترین مسیر به یک مکان برای شما خیلی مهم نیست ، Google Maps بزودی ایمن ترین مسیر را ارائه می دهد. این به شما کمک می کند بدون سردرد زیاد به مقصد مورد نظر خود برسید.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *