Pinterest اولین ویژگی ویدیویی خود را با نام Idea Pins راه اندازی می کند


Pinterest رسماً ویژگی قالب ویدئویی چند صفحه ای به نام Idea Pins را منتشر کرده است. اکنون سازندگان می توانند به راحتی محتوای ویدئویی با کیفیت و قابل خواندن را مستقیماً به Pinterest ارسال کنند و داستان های خود را با استفاده از موسیقی ، صدا ، انتقال و سایر ابزارهای ویرایش خلاقانه تعریف کنند.

Pinterest ویژگی جدید ویدئویی را با هدف ایجاد کنندگان دریافت می کند

این شرکت با انتشار پستی در اتاق خبر پینترست ، از انتشار Idea Pins خبر داد: ویژگی جدیدی که هدف آن کمک به سازندگان در تولید محتوای الهام بخش است. Idea Pins در اصل یک نسخه تغییر یافته از Story Pins است ، اما دارای ویژگی ها و ابزارهای بیشتری است.

مرتبط: Pinterest کد خلاقانه را برای افزایش مثبت بودن راه اندازی می کند

پین های ایده آل برای همه سازندگان Pinterest در ایالات متحده ، انگلستان ، استرالیا ، کانادا ، فرانسه ، آلمان ، اتریش و سوئیس در دسترس است. بنابراین هرکسی که یک حساب تجاری موجود در این کشورها دارد می تواند با استفاده از ویژگی جدید محتوای ویدیویی ایجاد کند.

حتی شارپ ، بنیانگذار Pinterest ، Idea Pins را ابزاری بسیار مفید برای تولیدکنندگان محتوا می داند تا به آنها کمک کند مخاطبان خود را افزایش دهند:

ما معتقدیم که بهترین الهام از افرادی گرفته می شود که اشتیاق آنها پرورش یافته و می خواهند مثبت و خلاقیت را به دنیا بیاورند. از خالقان گرفته تا علاقه مندان گرفته تا ناشران ، Pinterest محلی است که هرکسی می تواند ایده های عالی ارسال کند و محتوای الهام بخشی پیدا کند. با Idea Pins ، سازندگان این حق را دارند که احساسات خود را به اشتراک بگذارند ، مخاطبان خود را الهام بخش و گسترش دهند. با کمک به افراد در Pinterest برای کشف خلاقیت ، سعی در چیزهای جدید ، ایجاد اعتماد به نفس و خود بودن ، ما معتقدیم که افراد خلاق واقعاً به ماموریت ما کمک می کنند تا شما را در خلق زندگی دوست داشتنی الهام دهند.

Ideal Pins به سازندگان Pinterest اجازه می دهد فیلم های طولانی مدت ایجاد کنند و حداکثر 20 صفحه از این مطالب را برای Ideal Pin خود ایجاد کنند. برای برجسته کردن پین ها ، می توانید آهنگ های صوتی اضافه کنید ، ابزارهای انتقال را اعمال کنید و صفحات جزئیات را با دستورالعمل اضافه کنید.

مرتبط: نحوه استفاده از تابلوهای مخفی در Pinterest

همچنین امکان صادرات Idea Pins برای به اشتراک گذاری در سیستم عامل های دیگر خارج از Pinterest وجود دارد. همه فیلم های صادر شده دارای علامت علامت Pinterest هستند که بسیار شبیه کاری است که TikTok انجام می دهد.

هدف Pinterest محتوای ویدیوی کوتاه است

جای تعجب نیست که محتوای ویدئو کوتاه مورد تقاضای زیاد مصرف کنندگان قرار دارد – تماشای آن جذاب و سرگرم کننده است. بسیاری از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی قبلاً امکاناتی را ارائه داده اند که امکان به اشتراک گذاری چنین محتوایی را فراهم می کند. Instagram Reels و YouTube Shorts نمونه هایی از این موارد هستند.

Pinterest ترجیح داد از این کار عقب نماند و ویژگی خاص خود را ابداع کرد تا به سازندگان خود راهی جدید برای تعامل با مخاطبان خود از طریق محتوای ویدیویی بدهد.

اعتبار تصویر: Pinterestمنبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *