اندروید 12 بتا بسیاری از ویژگی های جذاب جدید را ارائه می دهد


هر بروزرسانی اندروید ویژگی های جدید بسیاری را به همراه دارد و به روزرسانی امسال تفاوتی ندارد. گوگل نسخه بتا اندروید 12 را اعلام کرده است که بسیاری از ویژگی های جدید را به ارمغان می آورد که هرگز نام آنها را نشنیده اید.

گوگل Android 12 Beta را در یک رویداد I / O اعلام کرده است

اگر رویداد امسال I / O Google را دنبال کرده باشید ، احتمالاً از برخی مواردی که این شرکت در آنجا اعلام کرده مطلع هستید. یکی از مهمترین پیام ها نسخه بتا اندروید 12 است ، زیرا این روش تلفن اندرویدی را کاملاً تغییر می دهد.

Google این نسخه از Android را بر روی کلمه کلیدی به شرح زیر توصیف می کند:

اندروید 12 بر اساس هر آنچه در مورد اندروید دوست دارید ، ساخته شده است و بر ساخت یک تلفن شخصی کاملاً متناسب با نیازهای شما ، توسعه یک سیستم عامل امن و پیش فرض و طراحی خصوصی و همچنین کارکرد همه دستگاه های شما با یکدیگر تمرکز دارد.

ویژگی های جدید در Android 12 Beta

آنچه در Android 12 beta بیشترین تغییر را کرده است ، طراحی رابط کاربری است. برخی تغییرات دیگر در این به روزرسانی وجود دارد.

گزینه های سفارشی سازی بهتر

از جمله موارد بسیاری که در این به روز رسانی دوست خواهید داشت ، امکان شخصی سازی کامل تلفن Android شما است. اکنون می توانید تلفن خود را با پالت های رنگی سفارشی و برخی از ابزارهای دوباره طراحی شده سفارشی کنید.

مرتبط: بهترین برنامه های تصویر زمینه زنده برای آندروید

در این نسخه شما فقط باید یک تصویر زمینه انتخاب کنید و سیستم ترکیب رنگ های دیگری را برای شما پیدا می کند. این رنگ ها به طور خودکار بر روی قسمت های مختلف دستگاه شما اعمال می شوند ، از جمله سنسور اعلان و صفحه قفل.

بدون انیمیشن تاخیری

Android 12 beta انیمیشن روان به ارمغان می آورد بنابراین نیازی نیست سرعت تلفن خود را کم کنید. با هر کلیک تلفن شما پاسخ سریعتر و نرم تری دریافت می شود و به شما این احساس را می دهد که انگار یک جسم زنده را لمس می کنید.

تغییر در گزینه های سیستم

برخی از تنظیمات سیستم ، مانند مرکز اطلاع رسانی و منوی تنظیمات سریع ، گزینه های جدیدی دریافت می کنند.

مرتبط: نحوه شخصی سازی و حذف برنامه ها از منوی اشتراک Android

در مرکز اعلانات اکنون دید بهتری از هشدارهای برنامه خود دارید. در تنظیمات سریع ، Google گزینه هایی برای Google Pay و Home Control اضافه کرده است تا کار با این موارد را برای شما سریع تر کند.

گزینه های کنترل حریم خصوصی

با استفاده از این نسخه از Android ، اکنون گزینه های حریم خصوصی بیشتر و بهتری برای تلفن خود دارید. اکنون می توانید کنترل کنید کدام برنامه می تواند به سنسور دستگاه دسترسی پیدا کند. داشبورد حریم خصوصی به شما امکان می دهد مجوزهای مختلف برنامه های نصب شده را مشاهده ، اعطا کرده و آنها را لغو کنید.

این واقعاً یک گام بزرگ در جهت ایمن سازی و تمرکز بر روی حریم خصوصی تلفن های Android است.

Android 12 Beta شامل مواردی فراتر از فقط پیشرفت در طراحی است

نسخه بتا اندروید 12 علاوه بر آنچه در بالا خواندم ، موارد بیشتری برای کاوش دارد. اگر تلفن سازگار دارید ، حتماً این به روزرسانی مهم اندروید را از دست ندهید.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *