نحوه درج توالی ها در Adobe Premiere Pro


تماس با دکتر فرانکنشتاین در اتاق خبر چیزی است که همه ما می توانیم با آن ارتباط برقرار کنیم.

محاسبات ظریف یکی از صحنه های بسیار ظریف طراحی شده در صحنه بعدی قرار می گیرد. با این حال ، یک قدم اشتباه و دو هفته استراحت به طور ناگهانی شکسته شد – B-roll همان جایی است که نباید باشد ، و گفتگو به طرز مرموزی از همگام سازی خارج شده است. کجا اشتباه کردیم؟

توالی تو در تو ، شاهکار شما را در یک محفظه محافظ قابل اعتماد می پوشاند. شما می توانید با خلاص شدن از سرگرمی چیزها را عوض کنید و مطمئن شوید که همه چیز داخل آن ایمن و سالم است.

چه چیزی در Premiere Pro سرمایه گذاری شده است؟

صادرات یک پروژه را در نظر بگیرید. وقتی برنامه برنامه شما را نشان می دهد ، می توانید ببینید که فایل خروجی شما ، MP4 یا هر چیز دیگری ، یک واحد است. شما آن را بصورت آنلاین قرار دهید و مخاطبان شما در واقع هیچ یک از لایه های تشکیل دهنده آنچه را که در مرورگرهایشان می بینند نمی بینند.

پروژه صادر شده تمام این جزئیات را در پشت صحنه “پخته” و به شما یک فایل ویدیویی مرتب و مرتب می دهد که پس از واقعیت تغییر نخواهد کرد.

گنجاندن یک سریال در Premiere Pro تا حدودی مشابه است. به جای رفع دائمی هر عنصر ، توالی تو در تو همچنان می تواند اصلاح شود. این همه این جزئیات را در یک “کلیپ” فشرده در جدول زمانی شما ذخیره می کند که می توانید بدون نگرانی در مورد لرزش چیزی ، آن را ضبط کرده و بکشید و رها کنید.

با دوبار ضربه زدن بر روی “enter” شما را مستقیم به نبرد می برد. همه چیز درهم آمیخته اکنون در یک جدول زمانی داخلی وجود دارد که فقط آنچه را در زمان جاسازی آن انتخاب شده است ، در بر خواهد گرفت.

توالی تو در تو هنگام کار به صورت پویا تغییر می کند ، بنابراین هرگز پس از “خروج” و بازگشت به جدول زمانی اصلی که بخشی از آن است ، دیگر نگران پخش مجدد آن نخواهید بود. در صورت لزوم می توانید “کلیپ” را کوتاه ، تمدید یا لغو کنید.

شایان ذکر است: همچنین می توانید این ویژگی را در یک کلیپ واحد اعمال کنید. این لازم نیست که یک انتخاب چند بخشی باشد.

چرا از توالی های تو در تو در Premiere Pro استفاده می شود؟

جاسازی باید یکی از مفیدترین ابزارهای Premiere Pro باشد. جدا از مزایای سازمانی توالی های تو در تو ، دلایل عملی دیگری نیز وجود دارد که نیازهای خاص تری را تأمین می کنند.

قرار دادن سرعت هر آنچه را که با تنظیمات توالی انتخاب شده تنظیم می کنید افزایش می دهد. به عنوان مثال ، فریم های 4K کاهش می یابند تا با توالی 1080 موجود در آن مطابقت داشته باشد.

طرفداران Warp Stabilizer می توانند ویدیوهایی را که می خواهند پین کنند ترکیب کرده و جلوه را بدون دردسر اعمال کنند. اگر با مواد مختلفی مانند مخلوط کردن تصاویر DSLR با تصاویر هواپیماهای بدون سرنشین که می خواهید در حال حرکت برش دهید ، این کار بسیار مفید است.

انتقال بین صحنه ها نیز اکنون قابل کنترل تر است. به جای اینکه با کمرنگ شدن زمان کاملا مطابقت داشته باشید ، می توانید یکی را در انتهای سکانس تو در تو پرتاب کنید و روزانه آن را احضار کنید.

توالی های درج نیز اگر آلیاژ پیچیده ای داشته باشید که به طور مکرر در طول پروژه رخ می دهد ، مفید است. معمولاً می توانید بدون نگرانی در مورد از دست دادن نسخه ، یکبار به نسخه اصلی فیلم بروید.

مرتبط: نحوه اتصال مجدد رسانه آفلاین در Adobe Premiere Pro

اگر یک توالی غیرمعمول طولانی و پیچیده دارید که به نفع سیستم شما است ، مخفی کردن شلوغی در سوکت به شما امکان می دهد بدون خراب شدن مداوم Premiere ، به کار خود ادامه دهید.

نحوه تعبیه توالی در Premiere Pro

شما باید قبلاً چیزهای نامرتبی داشته باشید. پروژه مورد نظر را مشاهده کرده و توالی حاوی جدول زمانی را که می خواهید با آن کار کنید باز کنید.

در این حالت ، ما برای نشان دادن از مثال توالی چند بخشی استفاده خواهیم کرد. با کلیک کردن و کشیدن یا فشار دادن و نگه داشتن ، منطقه مورد نظر برای همپوشانی را انتخاب کنید Ctrl و بر روی قسمتهای مربوط به پروژه کلیک کنید.

بر روی انتخاب کلیک راست کرده و انتخاب کنید همپوشانی از منوی زمینه.

اکنون خواهید دید که هر آنچه انتخاب شده موجود است. صدا هنوز هم جداگانه به نظر می رسد ، اما تمام دارایی های انتخاب شده نیز به ترتیب همپوشانی وارد می شوند.

توالی تو در تو در ظرفی که توالی در آن قرار دارد به نام آن نوشته می شود. ما توصیه می کنیم که این فیلم ها را در حال حرکت جمع آوری کنید ، نام آنها را به صورت منحصر به فرد بگذارید و آنها را در پوشه های سازمان یافته ذخیره کنید – آنها تمایل به جمع شدن دارند.

برای ورود به شیار ، روی کلیپ درج شده در جدول زمانی دوبار کلیک کنید. همه چیز دقیقاً همانطور که بود بود. مشاهده خواهید کرد که در حالی که کلیپ های صوتی هنوز از توالی همپوشانی نگهداری نمی شوند ، همه کلیپ های انتخاب شده درست مانند ویدیو راه خود را پیدا می کنند.

انتهای پشت را از آن بیرون بکشید ، سپس به خط زمانی اصلی خود برگردید. خطوط موربي كه در انتها مشاهده مي كنيد نشان مي دهد كه آنها را بيشتر از آنكه مواد منبع را منتشر كرده باشيد ، كشيده ايد. اکنون ، مانند قبل ، یک ویدیو وجود داشت ، شما فقط یک صفحه سیاه خواهید دید.

با گسترش انتهای پشت سکانس از داخل شیار ، این قسمت را دوباره با فیلم پر می کنید ، به شما این امکان را می دهد که خلا را با آنچه قبلاً بود پر کنید. با ایجاد این تغییرات همه اینها حساب می شوند. این توالی تو در تو را به ابزاری انعطاف پذیر تبدیل می کند.

مرتبط: چگونه پروژه های Premiere Pro خود را به برنامه های مختلف منتقل کنیم

آیا می توانید صدا و تصویر را جداگانه همپوشانی کنید؟

ویدئوی ارسالی به Premiere Pro به طور خودکار به صدای اصلی همراه آن متصل می شود. وقتی روی یکی یا دیگری در تاریخ کلیک کنید هر دو انتخاب می شوند. در نتیجه ، این دو با هم ادغام می شوند.

قطع اتصال رسانه به آسانی کلیک راست بر روی قسمت مربوطه (یا بخشها) و انتخاب آسان است قطع شدن . اکنون می توانید بدون پرسیدن س themال ، آنها را پاره کرده و با آنها کار کنید.

آیا می توانید دنباله ای را در Premiere Pro لغو انتخاب کنید؟

خوب ، پاسخ کوتاه این است: واقعاً نیست.

اگر قبلاً کار را انجام داده اید و می خواهید مانند گذشته کارهایی انجام دهید ، هنوز می توانید این مورد را تغییر دهید. کافیست کلیپ (یا کلیپ ها) همپوشانی را از توالی همپوشانی گرفته و آنها را به جدول زمانی اصلی برگردانید. این کار را می توانید با کلیک و کشیدن یا کپی و جایگذاری انجام دهید.

اولیه؟ چالش برانگیز. در مواقع اضطراری ما آنچه در توان داریم انجام می دهیم.

برنامه کشتی های خورشیدی را در کمترین زمان دنبال کنید

هیچ چیز مانند یک پروژه سالم ، پایدار و بدون سر و صدا “حرفه ای” فریاد نمی زند. اگر اغلب خود را فقط با نخ های آویزان می بینید ، توصیه می کنیم از توالی های خود استفاده کنید. این با قدرت تبدیل آن ، شبیه پاک کردن دسک تاپ پس از یک هفته سخت است.

اسکن ایده ها در تحریریه هرگز آسانتر نبوده است. دور از ذهن فکرمنبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *