چگونه صداهای دوربین و صداهای صفحه آیفون را خاموش کنیم


خاموش کردن صدا از دوربین آیفون کاری است که ممکن است گاهی اوقات بخواهید انجام دهید. این صدا واقعاً هیچ چیز ارزشمندی اضافه نمی کند و وقتی شبانه عکس می گیرید بلند است.

اگر از خود می پرسید که چگونه می توانید شاتر آیفون خود را بی صدا کنید ، به مکان مناسب رسیده اید. ما چندین روش را به شما نشان خواهیم داد که بیشتر آنها به شما امکان می دهد جلوه های صوتی را روی صفحه تلفن خود خاموش کنید.

1. با چرخاندن کلید بی صدا آیفون ، عکس صفحه را بی صدا کنید

ساده ترین راه برای نادیده گرفتن دوربین آیفون 12 ، 11 ، X ، 8 ، 7 ، 6 ، SE یا هر مدل دیگر چرخاندن دکمه قطع صدا در کنار دستگاه است. هر مدل آیفون دارای یک سوئیچ زنگ دار / بی صدا در بالا سمت چپ است.

در حالت بی صدا ، آیفون شما ارتعاش می کند ، فقط برای تماس ها و هشدارهای دیگر زنگ نمی خورد. اگر iPhone شما در حالت بی صدا است ، از پخش صدا و صدا از دوربین و صفحه نمایش نیز جلوگیری می کند.

وقتی سوئیچ به صفحه نزدیک است ، حالت زنگ فعال می شود تا دستگاه شما به صورت معمول صداها را پخش کند. وقتی در حالت خاموش هستید ، یک نارنجی در زیر سوئیچ مشاهده خواهید کرد. فقط سوییچ را به حالت خاموش منتقل کرده و می توانید هر تعداد عکس صفحه و عکس بی صدا بگیرید.

2. Live Photos را روشن کنید تا صدای شاتر قطع شود

می توانید با آیفون 6s به بعد عکس های زنده بگیرید. این “عکس های متحرک” شامل چند ثانیه فیلم و صدا قبل و بعد از گرفتن عکس است. و اگر Live Photos را فعال کنید ، iPhone صدا را از دوربین پخش نمی کند – در Live Photo شنیده می شود و خراب می شود.

برای جابجایی Live Photos در برنامه Camera ، کافیست روی نماد Live Photos که مانند دایره ای است و چندین دور آن وجود دارد کلیک کنید. در آخرین نسخه های iOS ، این نماد در گوشه سمت راست بالای صفحه ظاهر می شود. وقتی بر روی نماد بریده بریده نشود ، Live Photos را فعال کرده اید و صدای شاتر را نمی شنوید.

با این کار می توانید دوربین آیفون خود را بدون بی صدا کردن صدا قطع کنید. متأسفانه ، این روش جلوه صوتی عکس گرفتن از صفحه را غیرفعال نمی کند.

3. به صورت دستی میزان صدای آیفون را کم کنید تا دوربین بی صدا شود

گالری عکس (2 عکس)

اگر به صورت دستی میزان صدای دستگاه خود را کم کنید ، صدای دوربین iPhone خارج نمی شود. معمولاً می توانید از دکمه های سطح استفاده کنید صدا آیفون در سمت چپ تلفن شما برای تنظیم این مورد است. با این حال ، اگر هنگام استفاده از دوربین آنها را فشار دهید ، در عوض عکس خواهید گرفت.

بنابراین ، قبل از باز کردن برنامه دوربین ، فقط باید دکمه را فشار دهید و نگه دارید کوچک نمایی سطح صدا یکنواخت است انحراف فقط صدا یا حداقل به همان اندازه که می خواهید ساکت است. اگر ترجیح می دهید ، می توانید با استفاده از مرکز کنترل میزان صدا را نیز کاهش دهید.

در یک آیفون بدون دکمه Home ، از گوشه بالا سمت راست تند به پایین بکشید تا مرکز کنترل باز شود. برای مدل های آیفون که دکمه صفحه اصلی دارند ، از پایین صفحه به سمت بالا بکشید. در اینجا به دنبال یک اسلایدر باشید اندازه همه چیز را زمین بگذار

مرتبط: نحوه کنترل اعلان های آزار دهنده در آیفون خود

با این کار دوربین و همچنین صدای عکس صفحه نمایش آیفون شما قطع می شود.

اکنون می دانید که چگونه می توانید عکس صفحه آیفون را بی صدا کنید

غیرفعال کردن صدای دوربین و صفحه نمایش در آیفون آسان است. تا زمانی که قبل از انجام کار به آینده فکر کنید ، برای گرفتن عکس نیازی به جلوه صوتی ناخوشایند یا آزار دهنده نخواهید داشت.

بخاطر داشته باشید که اگر در ژاپن یا کره زندگی می کنید ، این نکات به شما کمک نمی کند. این به این دلیل است که تلفن های فروخته شده در این مناطق صدای دوربین رمزگذاری شده ای دارند که نمی توانید غیرفعال کنید. این کار برای جلوگیری از عکسبرداری نامناسب از دیگران توسط دیگران انجام می شود بدون اینکه آنها بدانند. بنابراین ، تنها راه غیرفعال کردن این صداها روش های فرار از زندان است که از حوصله این راهنما خارج است.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *