5 دلیل که چرا اشتراک Kindle Unlimited ارزش ندارد


دستگاه های آمازون کیندل محبوبیت بیشتری نسبت به همیشه دارند. آنها دسترسی به تعداد زیادی از کتابهای موجود را برای بخشی از قیمت کاغذ فراهم می کنند. و کتابهای الکترونیکی منجر به کاهش تعداد درختان مرده می شود که خوب است.

خدمات اشتراک سرگرمی نیز به طور فزاینده ای محبوب شده است. مردم کمتر علاقه مند به داشتن مستقیم رسانه های خود هستند و به طور فزاینده ای نسبت به مشکلات موجود در DRM بی حس می شوند.

بنابراین ، شما انتظار دارید که یک سرویس اشتراک مانند Kindle Unlimited عالی باشد. این بهترین هر دو جهان است ، نه؟ اما قول آمازون برای ارائه بیش از یک میلیون کتاب الکترونیکی فقط با 9.99 دلار در ماه بسیار درست است. در اینجا برخی از دلایل ذکر شده است.

1. Kindle Unlimited از انتخاب كوتاه كتاب رنج می برد

آمازون خوشحال می شود که اعلام کند Kindle Unlimited بیش از یک میلیون کتاب در دسترس مشترکان قرار دارد. اگرچه این عدد دقیق است اما در این لیست کتاب های پرفروش یا پرطرفدار زیادی نخواهید یافت.

هیچ ناشر بزرگی کتاب های خود را به Kindle Unlimited اهدا نکرده است. این بدان معناست که هیچ خانه تصادفی پنگوئن ، هاچت ، مک میلان ، هارپر کالینز یا سیمون و شوستر وجود ندارد. اگر نویسنده مورد علاقه خود را دارید ، به احتمال زیاد کارهای آنها توسط یکی از این پنج نفر بزرگ منتشر شده است.

در حال حاضر بیش از 1.4 میلیون کتاب در Kindle Unlimited در دسترس است. در این میان نزدیک به 1.3 میلیون کتاب از سایت انحصاری آمازون وجود دارد. این بدان معنی است که در هیچ جای دیگری در دسترس نیست. به عبارت دیگر ، همه آنها در مال خود صادر می شوند. این تنها 100000 کتاب غیر انحصاری باقی مانده است. این حدود 8٪ از کل را نشان می دهد. اکثر آنها نیز خود منتشر می شوند ، اما برخی از آنها احتمالاً از ناشران کوچک است.

اگرچه اساساً مشكلی در كتابهای خود چاپ وجود ندارد و داستانهای موفقی مانند گرگ و میش و مریخ وجود دارد ، اما كتابهای بزرگی وجود دارد كه وجود ندارد ، اما كمبود كتاب نویسندگان مشهور مشكلی است. بیشتر مردم وقت و علاقه ای برای جستجوی تپه ندارند تا سعی کنند مریخ بعدی را پیدا کنند. احتمالاً می خواهید بدانید که کتابهایی که می خوانید به خوبی نوشته شده ، به درستی ویرایش شده و سرگرم کننده هستند.

نکته منفی این موضوع این است که حتی اگر از خواندن عناوین مستقل لذت می برید ، احتمالاً چند نویسنده برجسته دارید که دوست دارید آثار آنها را نیز بخوانید. برای اکثر مردم ، Kindle Unlimited فقط نمی تواند جای خرید کتاب را بگیرد. اگر آخرین نسخه George RR Martin یا Bill Bryson را می خواهید ، باید علاوه بر اشتراک Kindle Unlimited آن را خریداری کنید.

2. Kindle Unlimited کاملا گران است

اگرچه 9.99 دلار در ماه برای هر کتاب الکترونیکی که می توانید بخوانید هنگامی که قیمت کتابهای موجود را در نظر می گیرید بسیار منطقی به نظر می رسد، در واقع بسیار گران است.

بیشتر کتابهای خودآموز آمازون کمتر از 5 دلار به فروش می رسند. بسیاری از آنها زیر 3 دلار و برخی دیگر زیر 1 دلار هستند. این بدان معنی است که برای جبران هزینه اشتراک 10 دلار ، شما باید ماهانه تعداد کمی کتاب بخوانید.

اگر فقط گرانترین کتابهایی را که می توانید پیدا کنید بخوانید ، با خواندن دو کتاب در ماه می توانید در هزینه صرفه جویی کنید ، اما برای صرفه جویی در هزینه احتمالاً باید سه یا چهار کتاب بخوانید. در حالی که بسیاری از خوانندگان می توانند هفته ای یک کتاب را بدون مشاجره بخوانند ، وسوسه مطالعه کتاب های نامحدود عالی خواهد بود.

با توجه به گزینه ها و قیمت ها ، سخت است که ببینید بسیاری از افراد با اشتراک Kindle Unlimited خدمات خوبی دریافت می کنند. اگر کتاب های خود چاپ را دوست دارید ، می توانید ماهانه دو یا سه کتاب را با هزینه کمتر از هزینه نامحدود و بدون پرداخت مکرر دریافت کنید. به این ترتیب می توانید انعطاف بیشتری در نحوه صرف هزینه خود داشته باشید.

و به یاد داشته باشید ، اگر می دانید کجا جستجو کنید ، روش های زیادی برای دریافت کتاب رایگان در Amazon Kindle وجود دارد.

3. Kindle Unlimited به اتصال به اینترنت نیاز دارد

بهترین نکته در مورد آمازون کیندل این است که برخلاف تلفن شما ، برای مفید بودن نیازی به شارژ هر شب یا اتصال ثابت به اینترنت نیست. اگر از Kindle Unlimited استفاده کنید ، مقداری از انعطاف پذیری را از دست می دهید.

با Kindle Unlimited می توانید همزمان 10 کتاب را بارگیری کنید. اگرچه این به نظر خیلی زیاد می رسد ، اما برای بسیاری از خوانندگان فقط به اندازه کافی از Wi-Fi فاصله ندارد.

به عنوان مثال ، اگر در تعطیلات هستید ، می توانید هر روز یک کتاب را مرور کنید. و اگر یک یا دو کتاب خسته کننده ، کوتاه یا برخی از موارد دیگر به نظر برسد ، این ده کتاب به یک هفته تمدید نمی شوند.

این بدان معناست که شما در برخی از زمانها قادر به یافتن راهی برای آنلاین کردن کیندل خود نخواهید بود.

4. آمازون پرایم معامله بهتری است

اگر مشترک Amazon Amazon هستید ، از قبل به کتابخانه Kindle Unlimited دسترسی رایگان دارید. شما فقط می توانید ماهیانه یک کتاب دریافت کنید ، اما اگر چند عنوان وجود دارد که می خواهید بدون پرداخت هزینه آن را بررسی کنید ، این روش خوبی برای انجام آن است.

آمازون پرایم مزایای بسیاری دارد و حتی بدون داشتن کتابهای الکترونیکی رایگان نیز قابل اشتراک است.

تا زمانی که Kindle Exclusive های خودساخته را پاره نکنید ، هزینه اشتراک Amazon Prime هزینه کمتری دارد و مزایای بی شماری دیگر مانند حمل و نقل رایگان ، نمایش های تلویزیونی عالی Amazon Prime و سرویس پخش زنده Amazon Prime Music را در اختیار شما قرار می دهد.

5. سایر خدمات کتاب الکترونیکی بهتر است

در حالی که گوگل اویستر را خریداری کرد ، Scribd هنوز وجود دارد و شما می توانید با پرداخت 9.99 دلار در ماه سه کتاب بخوانید و به یک کتاب صوتی گوش دهید. شما کتابهایی از نویسندگان پرفروش مانند استیون کینگ یا والتر آیزاکسون را برای دانلود خواهید یافت.

شما نمی توانید از Kindle برای خواندن کتابهایی که در Scribd قبول می کنید استفاده کنید – شما باید از یک مرورگر وب یا یک دستگاه iOS یا Android استفاده کنید ، اما به نظر می رسد این یک سازش منطقی برای دسترسی به یک کتابخانه بسیار بهتر است. اگر می خواهید برای یک سرویس اشتراک کتاب الکترونیکی بسیار خوب ثبت نام کنید ، ممکن است Scribd گزینه بهتری نسبت به Kindle Unlimited باشد.

منتظر بمانید تا بزرگترین ناشران به Kindle Unlimited بپیوندند

Kindles شگفت انگیز است ، و کتاب های الکترونیکی آینده است و روش های بسیار دیگری برای استفاده از آنها بیش از یک کتابخوان الکترونیکی وجود دارد. اما گرچه Kindle Unlimited ایده بسیار خوبی است ، اما همیشه کتاب هایی را که بیشتر مردم می خواهند برای پیوستن به ناشران Big Five بخوانند از دست خواهید داد.

اگر هنوز هم می خواهید آن را امتحان کنید ، همیشه می توانید در یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه Kindle Unlimited ثبت نام کنید تا ببینید دوست دارید یا نه.منبع

Author: terem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *